sobota, 4 kwietnia 2020

Super pełnia w Wadze-kwiecień 2020


Super pełnia w Wadze
Super pełnia w Wadze
Księżyc w  pełni 8 kwietnia wzywa nas do zastanowienia się, w jaki sposób możemy się zjednoczyć, aby wspierać się nawzajem.
To najjaśniejsza i największa Super pełnia w tym  roku, a jej przesłanie świeci równie mocno - bądź dla innych. 
Chociaż możemy czuć się samotni, odizolowani i niepewni, wszyscy jesteśmy w tym razem, a jedynym sposobem jest połączenie się w jedność.
Na płaszczyznach duchowych wszyscy jesteśmy połączeni, ale tutaj, w świecie fizycznym, jesteśmy jakby  oddzielnie . 
Bycie indywidualnymi istotami jest częścią naszej podróży w tym życiu, ale w naszym rdzeniu jesteśmy jednym jednością .
I pamiętajmy o tym.
Wierzę, że wszystkie nasze zbiorowe myśli, działania i wibracje również składają się na tę rzeczywistość, w której się znaleźliśmy. Zawsze byliśmy w tym razem, ale teraz kierujemy się rozpoznaniem tej Uniwersalnej prawdy dla nas samych i mocy, jaką może ona przynieść.
Jak połączyć się z jednością? 
Jak możesz czuć się w rzece gwiazd, które w tobie żyją?
Jeśli zaczynasz odczuwać niepokój o swoją obecną sytuację, zastanów się, jak możesz wesprzeć innych i dotrzeć do nich.
Wyjdź na chwilę z własnej głowy, odłóż na bok własne problemy i zobacz, co możesz zaoferować światu, innym, społeczności lub wszechświatowi.
Nie musi być duża ani wielka, może to być krótka modlitwa, telefon, darowizna, pomocna dłoń lub akt współczucia. Żaden wkład nie jest zbyt mały i żaden wkład nie pozostanie niezauważony.
Tkanina naszej rzeczywistości przesuwa się i zmienia, co oznacza, że ​​teraz jest czas, w którym jest ona najbardziej wrażliwa na nasze wibracje. Teraz jest czas, w którym możemy ulepszyć podstawę naszej rzeczywistości poprzez uważność, miłość i  świadomość.
Gdy otrzymywałam intuicyjne wiadomości dotyczące tego Księżyca w pełni, pokazano mi koc, który reprezentuje naszą obecną rzeczywistość. Koc był poruszany przez podmuchy wiatru, tworząc nowe zmarszczki i fałdy w materiale. Koc był wrażliwy na otoczenie i każdy nowy podmuch wiatru tworzył nowy ślad.
Te podmuchy wiatru reprezentują nasze kolektywne wibracje. Mamy coś do powiedzenia w nowej rzeczywistości, która pojawi się poprzez wibracje, które wszyscy emitujemy.
Nasza wibracja promieniuje najwyżej, gdy czcimy, akceptujemy i kochamy to, kim jesteśmy i naszą podróż. Nasza wibracja promieniuje najwyżej, kiedy odkładamy nasze ego i po prostu pozwalamy sobie na to.

W tej chwili wszyscy jesteśmy tu potrzebni, wszyscy zgodziliśmy się tu być. Nasze wibracje są już tym, czego potrzeba, aby uspokoić koc i podnieść go do następnego poziomu.
Mimo, że wokół nas jest tyle zniszczeń, walk i cierpień, tworzymy nowy świat. Tworzymy nową rzeczywistość. I są wyższe istoty otaczające nas które przyłączają się do nas .
Na bardziej ziemskim poziomie Super Księżyc w Wadze  może podkreślać poczucie własnej miłości i poruszać rzeczy w naszych związkach. Jeśli są jakieś słabości lub pęknięcia, ten Księżyc w pełni może odsłonić i rzucić światło na to, co należy wyleczyć.
Jeśli jesteś w potrzebie, nie bój się w tej chwili szukać wsparcia, niezależnie od tego, czy idziesz do przyjaciela, krewnego, profesjonalisty, a nawet do swoich aniołów i przewodników.
Wszyscy jesteśmy tutaj dla siebie, tak jak te słowa są tutaj dla ciebie. Pozwól im zapaść się w głąb twojej duszy i pozwól im pracować i zmiękczyć cię tam, gdzie  tego potrzebujesz.
Księżyc w pełni może wzmocnić twój obecny stan emocjonalny, co może być doskonałym narzędziem do odkrywania siebie, ale może też być troszkę przytłaczającym. 
Bądź dla siebie łagodny. Bądź łagodny wobec innych.
Jest to czas na ćwiczenie współczucia, pamiętanie, że wszyscy cierpimy i walczymy na swój własny sposób, oraz poszukiwanie sposobu, w jaki możemy zmniejszyć obciążenie otaczających nas osób.
Łagodna życzliwość pomoże nam poruszać się po tych silnych księżycowych wibracjach, ale ważne jest również, aby ćwiczyć samoopiekę i pozwolić Księżycowi w pełni pracować nad uwalnianiem i detoksykacją.
Pełne Księżyce mają zdolność wyciągania z nas  pewnych rzeczy. Chociaż może to być oczyszczanie, może również wywoływać bóle podkreślające  rany, które zostały już dawno  zakopane.
Nawodnienie, ćwiczenia, medytacja, kreatywność, kontakt z przyjaciółmi - wszystkie te proste praktyki samoopieki mogą być w tej chwili mega potrzebne.
Nie ma wątpliwości, że są to trudne czasy, a niebiosa wykazują również trudne wyzwania. 
Ale nie jesteś w tym sam.
Pociesz się, wiedząc, że ta podróż wkrótce się skończy. 
Wszystko jest tymczasowe i przez ten czas niepewności nie ma wątpliwości, że rośniecie, ewoluujecie, i że planeta robi to samo.

Wszystkiego dobrego Kochani 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...