czwartek, 7 maja 2020

Czas kolektywnego przebudzenia 2020-Jak sobie poradzić z przebudzeniem?

Przebudzenie Duszy
Wokół nas wszystko się zmienia. Te zmiany torują drogę przyśpieszonym przebudzeniom i postępom w świadomości, ale wraz z tym pojawiają się również fale emocji,na których dzisiaj chcę się skupić .
Być może zacząłeś  odczuwać te fale emocji w ciągu ostatnich kilku tygodni. Być może w niektóre dni czujesz się spokojny i żyjesz z tą nową rutyną, ale w innych czujesz niepokój, złość, strach i frustrację.Jak temu zaradzić?Wskazówki właśnie są w tym artykule.
Czy może istnieć jedno słowo, które pomoże zdefiniować szereg emocji, które wszyscy odczuwamy teraz na świecie?  
Na początku myślałam, że słowo, którego szukam, to "niepewność", ale kiedy tak z perspektywy czasu przyglądam się światu zaczynam w to wątpić 
Może niepewność była produktem ubocznym czegoś głębszego?
Potem natknąłem się na inne słowo i doszłam do wniosku , że ten dyskomfort, który możemy odczuwać, jest w rzeczywistości rodzajem "żalu".
Wszyscy jesteśmy w tym razem, wszyscy poruszamy się w niepewnych, nigdy wcześniej nie widzianych czasach, i czy mogłoby to wywołać poczucie zbiorowego żalu?
Smutek jest tak dużym parasolem i jest nieco trudny do zdefiniowania. Ale z własnego doświadczenia wiem , że każdy dzień ze smutkiem jest inny.W jednej chwili czujesz się dobrze, a w następnej toniesz w jego  falach.
Większość z nas kojarzy żal  jako np. żałobę utraty ukochanej osoby, i chociaż w rzeczywistości dla niektórych z nas jest to rzeczywistość, żal może być wywołany również przez inne straty. 
Utrata stylu życia, pracy, rutyny, stabilnej pensji, więzi międzyludzkich lub dawnych rzeczy - wszystkie te rzeczy mogą wywołać smutek.  
W pewnym sensie wszyscy rozpaczamy nad dawnym życiem , które kiedyś prowadziliśmy, i zmagamy się z faktem, że już nigdy nic nie będzie  takie samo.
Wszyscy razem jedziemy tą samą skalistą łodzią i odczuwamy wspólne wibracje naszych bliźnich.
Żal, w dowolnej formie, tworzy pustkę, z którą poruszanie się może być bolesne. Może otworzyć drzwi do poczucia niepewności, niepokoju, smutku, straty, gniewu i wielu ,wielu  innych rzeczy.

Podobnie jak w przypadku wszystkich rzeczy, to, jak się teraz czujemy i co mamy teraz do zrobienia , jest tymczasowe. W końcu nastąpi uzdrowienie, akceptacja i większa miłość. 

Każda napotkana trudność prowadzi nas do odkrycia nowego fragmentu tego, kim naprawdę jesteśmy. Daje nam dostęp do nowej części naszej duszy, naszego celu i tego, do czego zostaliśmy przydzieleni na tej planecie.
Wszystko, co musimy zrobić, to spojrzeć wstecz na historię naszego życia lub historię świata, aby przekonać się, że zawsze z tym walczyliśmy i zawsze znaleźliśmy rozwiązanie. 
Nie chcę ci mówić, co czujesz, jeśli słowo „żałoba” nie rezonuje z tobą, Po prostu to uczucie ten żal trzeba  przeżyć  .
Uważam że czasami nazwanie naszych emocji może pomóc nam je przejść  z większą pewnością siebie i wygodą. Zamiast tonąć w fali, uczysz się odpływać i płynąć razem  z nią. 
Jeśli wydaje Ci się to słuszne, nie bój się gdy przyjdzie smutek oraz gdy przyjdzie czas by   liczyć  "poniesione straty".
Nie bój się, zacznij tworzyć przestrzeń do uwolnienia i puścić rzeczy, które nie będą już obecne w nowej, kształtującej się rzeczywistości.
Nie obawiaj się stać w solidarności z bliźnimi, ponieważ razem płyniemy w ta samą stronę ,tylko nieco innymi ścieżkami  .

Ścieżka do duchowego przebudzenia

Ilekroć jesteśmy narażeni na wrażliwe, niosące duszy emocje, otwiera to drzwi do przebudzenia,dlatego poddaj się temu uczuciu,nie rób nic na siłę ,nie przyśpieszaj ,podaj dłoń swojej pięknej duszy ,i idź,podążaj za nią .

Dla wielu jest to pierwszy raz, kiedy mają czas na przerwę oraz zapoznanie  ze swoimi emocjami. Dla innych  po raz pierwszy przyszło odczucie śmierci kawałka siebie , kwestionując życie, w którym do tej pory  żyli, dla jeszcze innych  odczuwalne  staje się znaczenie ludzkiej więzi.
To ogromny  moment przebudzenia  i każdy, kto przeszedł przebudzenie, wie, że to nie tylko  słońce i piękne tęcze. Jest to bolesne, ponieważ zmusza cię do wycofania ,ściągnięcia warstw i odkrycia nowej prawdy.

Gdy ta nowa prawda zostanie już odkryta, oznaczać to będzie ,że zmiana musi za Tobą  nadążać. Teraz należy rozpocząć inną drogę.I pamiętaj nie ma już powrotu do "snu".

Wiem z własnej podróży zarówno z żalem, jak i przebudzeniem, że potrzebowałam dużo czasu sama na przetworzenie i przepracowanie go. Potrzebowałam dużo miłości do siebie, troski i współczucia. Swoim tempem musiałam poznać swoją prawdę ,bez potwierdzeń przez  innych,i to następna wskazówka .Nie należy słuchać innych jak przeszli samo przebudzenie i co działo się z nimi  później.
Dlaczego ?
Bo Twoje doznania ,twoje uczucia i prawdziwe myśli będą już zakodowane doświadczeniami innych ,a to co sam przechodzisz nie będzie jednolite ,ponieważ możesz zacząć porównywać ,naśladować ,a nawet udawać przed samym sobą że doświadczasz coś niezwykłego . I przez takie mylne doświadczenia,zaczynasz wątpić w prawdę i czy cały ten cykl ma sens  Dlatego zrób jak ja ,bądź wolny a wszytko co masz w sobie jest tylko Twoje i jest prawdziwe   
Wykorzystaj ten czas na przetworzenie własnych emocji w dowolny sposób, w jaki się dla ciebie pokażą.
Użyj go, aby poznać siebie . Użyj go, aby dostosować swoje życie do swoich wartości.
Użyj go, aby zastanowić się nad tym, co straciłeś, ale także nad tym, co możesz zyskać.
Uznaj, że życie nigdy nie będzie takie samo, ale oznacza to również, że może być lepsze niż było wcześniej.
Trzymaj wizję lepszego świata dla wszystkich. Świat, który jest piękniejszy, bardziej połączony, zamożniejszy i bardziej zrównoważony niż  kiedykolwiek wcześniej.

Wskazówki, które pomogą Ci przez to przejść 


Obserwuj swoją rozmowę

Kiedy jesteśmy w stanie strachu lub niepokoju, nasze myśli zwykle uciekają wraz z nami. Zaczynamy wyobrażać sobie każdy najgorszy scenariusz i powtarzać sobie w kółko, jak złe rzeczy będą i jak okropne będą. Ważne jest, aby uznać swoje samopoczucie, ale uważaj na siebie. Kiedy zauważysz, że wpadasz w zmartwienia, które się nie wydarzyły i niepokoje o przyszłość, przywróć swoją świadomość do teraźniejszości. Skoncentruj się na tu i teraz. Spróbuj powiedzieć sobie coś kojącego lub przejdź do myśli wdzięczności.

Wizualizacja

Jeśli obawiasz się o swoje zdrowie lub zdrowie bliskiej osoby, wykonaj prostą wizualizację. Zamknij oczy i wyobraź sobie swoje ciało lub ciało ukochanej osoby w pełnym zdrowiu. Zobacz białe światło ochronne wokół ich lub własnego ciała. Wiedz, że to białe światło jest zawsze obecne i zawsze chroni.

Ogranicz użycie mediów 

Chociaż ważne jest, aby być na bieżąco, nasze mózgi i serca potrafią sobie z tym poradzić same  . Ogranicz rodzaj czytanych treści (często błędne informacje w tv ,necie)  i pamiętaj, aby skupić się na dobru, a nie tylko na strachu. Ludzie są niezwykle odporni i na świecie dzieje się tak wiele dobrego. Zacznij go szukać, a go znajdziesz.

Recytuj mantry

Oto niektóre :
  • „To też minie”.
  • „Dzisiaj wybieram spokój.”
  • „Jestem silny i zdrowy”.
  • „Ufam swojej duszy ”.
  • "Wszystko dobrze."
  • „Promieniuję zdrowiem”.
  • „Jestem wystarczająco silny, aby poradzić sobie z tym, co stanie mi na drodze”.
Recytuj mantry w swoim umyśle podczas 10-15 minutowej medytacji lub po prostu intonuj je w ciągu dnia wiele razy lub dopóki nie poczujesz lekarstwa  z tych słów.

 Podnieś swoje wibracje 

To, na czym się koncentrujesz, rozszerza się, więc wykorzystaj ten czas, aby skupić się na rzeczach, które przynoszą ci radość, lekkość i energię. Spędź czas z wdzięcznością, policz swoje błogosławieństwa, znajdź sposoby służenia innym i skup się na tym, jak najlepiej wykorzystać każdą przedstawioną ci sytuację. Wiedz, że jesteś silny i wiedz, że twoja dusza ma plan . Jesteś  dziełem miłości,żyj!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...