niedziela, 28 czerwca 2020

Archanioł Zadkiel-dostrojenie


Archanioł Zadkiel
Archanioł Zadkiel


Imię Zadkiel oznacza „prawość Boga”, „Wiedzę o Bogu” lub „Sprawiedliwość Boga”.Archanioł Zadkiel rządzi najwyższymi wibracjami w tęczy, fioletowym promieniem, który jest siódmym promieniem spektrum kolorów tęczy. Archanioł Zadkiel jest strażnikiem „Fioletowego Płomienia oraz Transformacji  ”, ma najwyższą częstotliwość wibracji. Daje to duszy wolność i radość, uwalniając nas od naszych ograniczających zachowań, pojęć, przekonań i powiązań karmicznych lub lekcji.Archanioł Zadkiel znany jest jako „Święty”, „Anioł Miłosierdzia i Dobroci”, „Archanioł głębokiej kontemplacji Boga”, „Anioł zrozumienia i współczucia” oraz Archanioł „Boskiej radości”. Zadkiel rezonuje z Boską Łaską i Boskim Przebaczeniem.

Archanioł Zadkiel jest również związany z ciemnością, pierwotnymi wodami i bezwładnością, i pomaga nam zrozumieć przeszkody / trudności, które napotykają nas w życiu, oraz nauczyć się, jak skutecznie je pokonywać.

Archanioł Zadkiel jest „Aniołem głębokiej kontemplacji”, reprezentującym Boską kobiecość i wodne aspekty stworzenia. Archanioł Zadkiel reprezentuje „Kosmiczną Matkę”, kontemplację i pielęgnację, głębsze aspekty Boskiej Kobiecości (w celu ochrony i pielęgnowania) oraz głębsze aspekty intuicji. Archanioł Zadkiel kojarzy się z kobiecymi energiami, matkami i macierzyństwem ze względu na nacisk na opiekę i troskę, ponieważ Zadkiel pielęgnuje wszystkie rzeczy i daje przebłyski innych rzeczywistości.

Archanioł Zadkiel ma za zadanie pomóc nam odkryć Boskie aspekty w nas samych i zachęca do duchowego wzrostu i kosmicznej alchemii, uzyskując dostęp do anielskiego przewodnictwa, mądrość i zrozumienie. 
Archanioł Zadkiel pomaga nam rozwijać nasze naturalne skłonności do pomagania sobie nawzajem, jednocześnie służąc celom życiowym .Archanioł Zadkiel jest archaniołem wolności, życzliwości, miłosierdzia i przebaczenia i rezonuje z równowagą wyrażoną jako kosmiczna świadomość, rozeznanie i zrozumienie. Zadkiel rezonuje z kontemplacją i medytacją , a także przywraca równowagę, ciszę  i spokój niespokojnemu umysłowi oraz łagodzi niepokój, irytację i napięcie.Archanioł Zadkiel wnosi wnikliwość i mistycyzm oraz pomaga w duchowym przebudzeniu , świadomości i rozwoju . Archanioł Zadkiel jest związany z Boską Uniwersalną wiedzą, mądrością i prawdą.


Archanioł Zadkiel udziela błogosławieństw, które zostały zaprojektowane przez wiarę, aby zwiększyć zrozumienie, przekazując mądrość, która zwiększa rozwój duchowy. Archanioł Zadkiel odkrywa wszystko, co jest powierzchowne dla rozwoju duchowego i zwiększa wgląd, mistycyzm i rozeznanie, pomagając w pełni rozwinąć kobiecą stronę naszej natury.

Korzystając z Fioletowego Płomienia , Archanioł Zadkiel inspiruje i uwalnia wyobraźnię, wspomaga medytację , wzmacnia zdolności psychiczne i rozwija intuicję. Archanioł Zadkiel wnosi duchowe poświęcenie i znaczące sny oraz pomaga w połączeniu i rozwoju duszy. Zadkiel pomaga nam otworzyć się na nasze wyższe umysły i zapewnia ochronę psychiczną, a także oferuje  transmutację przy użyciu energii jego Fioletowego  Płomienia . Archanioł Zadkiel otacza cię transformacyjną energią Fioletowego Płomienia i przekształca całą  negatywność w radość i spokój wewnętrzny. Archanioł Zadkiel kieruje „Aniołami radości i miłosierdzia”, aby przekształcali niższe energie i pomagali ludziom znaleźć przebaczenie, tolerancję i dyplomację.
 Lecznicze energie Archanioła Zadkiela i jego aniołów radości pomagają nam przekształcać przeszłe wspomnienia, ograniczenia, blokady energetyczne, negatywne cechy osobowości i uzależnienia.Archanioł Zadkiel rezonuje z miłością, radością, przebaczeniem, miłosierdziem i wolnością oraz zachęca do siły, samodzielności, tolerancji, rozszerzonego umysłu i zdolności do działania w harmonii z Boskością. Zadkiel zachęca nas do wyrażania miłości, przebaczenia i współczucia bez strachu, wstydu i poczucia niegodności oraz zachęca nas do wzajemnej miłości i wsparcia.


Archanioł Zadkiel pomaga ludziom bezwarunkowo kochać siebie i innych oraz wybaczać, rozwijać współczucie, rozwiązywać konflikty i służyć innym w potrzebie. Archanioł Zadkiel pomaga każdej osobie, łącząc ją z energią i misją duszy, pomaga nam widzieć Boskie Światło w nas samych i innych oraz oczyszcza serce z mocą przebaczenia.

Archanioł Zadkiel pomaga nam uwolnić się od karmicznych blokad, a także lęków, żalu, goryczy i przebaczenia sobie i innym. Zadkiel pomaga nam widzieć siebie i innych z miłością i współczuciem, pomaga uwolnić bolesne wspomnienia oraz znaleźć przebaczenie i pokój. Pomaga zwiększyć twoje połączenie z Boskimi energiami.

Archanioł Zadkiel przynosi gojenie ran emocjonalnych, zapewniając ukojenie i siłę, aby ukoić bolesne wspomnienia. Zadkiel pomaga nam uwolnić się od przeszłości przy użyciu mocy przebaczenia. Zadkiel pomaga naprawić zerwane relacje, zachęcając i motywując ludzi z "obcego świata" do odczuwania siebie i okazywania sobie litości i przebaczenia.

Praca z Zadkielem  zwiększa poczucie własnej wartości i pomaga przypomnieć sobie i wydobyć naturalne talenty, umiejętności i zdolności. Wezwij tego Archanioła , jeśli potrzebujesz pomocy w zapamiętaniu szczegółów i konkretnych faktów.
Archanioł ten może pomóc wam w przypomnieniu  waszego  Boskiego  pochodzenia 

Wezwij Archanioła Zadkiela, aby pomógł uwolnić, uzdrowić i przekroczyć nasze negatywne emocje i wzorce myślowe. Zadkiel pomaga w funkcjach pamięci i możesz wezwać go do pomocy, gdy potrzebujesz zapamiętać, przypomnieć sobie lub zapamiętać rzeczy i / lub ogólnie rozwinąć i poprawić swoją pamięć. Zadkiel pomaga nam również poprawić wszystkie inne funkcje umysłowe.

Archanioł Zadkiel nasyca cię pragnieniem i mocą, aby uwolnić się od negatywności i ograniczeń. Jeśli pragniesz większej tolerancji i dyplomacji w trudnych sytuacjach, możesz wezwać Archanioła Zadkiela, który przekształci niższą świadomość w wyższą. Zadkiel oczyszcza, rozświetla i podnosi wibracje.

Archanioł Zadkiel jest energią stojącą za ubóstwem i bogactwem oraz wszystkimi jego przejawami, dlatego często kojarzy się ze szczęściem i szansą. Zadkiel wie jednak, że zarówno dobro, jak i pech są należycie zarabiane przez jednostkę, i odpowiednio ocenia losy. Archanioł Zadkiel szybko wymierza sprawiedliwość bez uprzedzeń , ale jest miłosierny dla tych, którzy zasługują na jego miłosierdzie . Zadkiel pomaga także ujawniać niesprawiedliwość.
Archanioł Zadkiel jest odpowiedzialny za początki i zakończenia rzeczy i można go wezwać do szybkiego zakończenia bolesnej sytuacji lub okoliczności w długim okresie.

Archanioł Zadkiel jest w stanie rozbić zablokowane lub zastałe energie spowodowane gniewem, nienawiścią, urazą, goryczą, zazdrością, nietolerancją, winą i  strachem . Zapewnia ochronę przed nadmiernym pobłażaniem i blokadami, które utknęły w naszym ciele emocjonalnym. Archanioł Zadkiel uczy zaufania i przynosi ukojenie w godzinie potrzeby.

Archanioł ten przynosi spokój kłopotliwemu umysłowi, a jego energie można wykorzystać do głębokiego uzdrawiania emocjonalnego.

Archanioł Zadkiel pomaga nam znaleźć w sobie odwagę, by robić to, co właściwe,zachęca nas do nauki szacunku dla Ziemi i wszystkich jej mieszkańców.Aby połączyć się z Archaniołem Zadkielem, użyj olejku eterycznego Benzoin, aby uzyskać duchową mądrość, zrozumienie, oderwanie się i uwolnienie się od bolesnych emocji i ran emocjonalnych. Świece w kolorze fioletowym, lawendowym i / lub ametystowym mogą być używane do kontaktu i połączenia z Archaniołem Zadkielem.Podwójnym płomieniem Archanioła Zadkiela jest Ametyst. 
Ametyst przekazuje kobiece aspekty Fioletowego Płomienia , który oferuje transmutację poprzez przebaczenie, litość i współczucie. Połączenie z tym kryształem  pomoże rozwijać siłę, samodzielność, tolerancję, rozszerzyć  umysł oraz zdolność do współpracy i harmonijnej pracy.
 Zadkiel  należy  do Archaniołów Siedmiu Promieni wnosząc w tą hierarchię  promień magii i ceremonialnego porządku. Siódmy promień wprowadza duchowość w sferę fizyczną.Archanioł Zadkiel i jego Archeia rządzą Tronem Czakry Duszy. Pracują nad rozszerzeniem Trzonu Czakry Duszy dla ludzkości i pomagają wszystkim na planecie wznieść się, budząc każdego człowieka, a następnie łącząc go z energią duszy. Siedziba czakry duszy zawiera informacje o duszy, które łączą cię z twoim wyższym ja w celu uzyskania wskazówek. Siedziba czakry duszy znajduje się  powyżej czakry korony  i odnosi się do twojej przestrzeni aurycznej.Archanioł Zadkiel działa również z Promieniem Oczyszczenia, a ten promień działa na Czakrę Korony. Zadkiel pomaga zrównoważyć i zharmonizować czakrę koronną podczas przejść i procesu wznoszenia.


Energie Archanioła Zadkiela są najsilniej odczuwalne na płaszczyźnie Ziemi w soboty.

Archanioł Zadkiel nadzoruje wizjonerów, mistyków, dyplomatów, organizatorów społeczności i tych, którzy pomagają innym.

Archanioł Zadkiel współpracuje z Archaniołem Razielem, aby nadzorować czakrę trzeciego oka (znaną również jako czakra brwiowa).
Archanioł Zadkiel współpracuje również z Archaniołem Michałem w celu ułatwienia leczenia.Każdy z archaniołów ma specjalne miejsce w eterze planety Ziemia i możesz poprosić o wizytę w ich świątyniach, gdzie pracują podczas mediacji lub snuKryształy: Ametyst, Ametryn, niebieski chalcedon, Tanzanit, Czaroit , fluoryt

Planeta: Jowisz, Saturn

Drzewa: dąb, jesion, cedr

Zwierzęta: słonie, wieloryby, łabędzie, kaczki

Olejek eteryczny: benzoin

astrologia  / zodiak: Ryby, Strzelec

Dzień: czwartek, sobota
Kolor:fiolrtowy,liliowy 

Archanioł Zadkiel pomaga w:

- dostępie do anielskiego przewodnictwa i Boskiej mądrości
- rozwijaniu i wzmacnianiu intuicji
- pamięci 
- pamiętaniu twojego Boskiego pochodzenia i celu życia / misji duszy
- miłosierdziu i przebaczeniu
- pokonywaniu przeszkód
- poszukiwaniu prawdy
- zwiększaniu poczucia własnej wartości
- przynoszeniu rozwijaj swoje naturalne talenty, umiejętności i zdolności
- przekształcając wspomnienia z przeszłości, ograniczenia, blokady energetyczne, negatywne cechy osobowości i uzależnienia
- rozwijając nasze naturalne tendencje do pomagania sobie nawzajem,służąc jednocześnie naszym celom życiowym

Podobne:
Archanioł Michael 
Archanioł Gabriel
Sekwencja liczb-kontakt z Aniołem

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...