poniedziałek, 22 czerwca 2020

Czym tak naprawdę jest EGO ? Jaki ma wpływ na mój rozwój duchowy?


Ego

Czym tak naprawdę jest EGO?
Jak Tobą manipuluje?
Jak możesz je  powstrzymać przed tworzeniem Twojej rzeczywistości?
Twoje ego jest konstrukcją twego niewiarygodnie skomplikowanego i pięknego mózgu. Powstaje na lewej półkuli mózgu i stanowi integralną część świadomości lewej strony . To twoje ego daje ci poczucie siebie poprzez świadome myśli. Jest napędzany przez myśl. Myśli, planuje i buduje strategie, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i jest istotną częścią twojego umysłu. Oddziela ciebie i twoją tożsamość od otaczającego cię świata.
Wszystko, co obserwujesz, jest projekcją stworzoną przez twoje ego na podstawie twoich przeszłych myśli i doświadczeń. To rzeczywistość, którą stworzyłeś.
Z czasem ego buduje obraz tego, kim jesteś, co lubisz, czego nie lubisz itp. Na podstawie przeszłych myśli i doświadczeń. Dlatego jesteś wyjątkową istotą, ponieważ nikt nigdy nie będzie miał takich samych doświadczeń i myśli. Nikt nigdy nie zobaczy tego samego w ten sam sposób.
Być może najbardziej ekscytującą rzeczą ego jest to, że go tworzysz i że przedstawia ci twoją rzeczywistość w zależności od twoich poprzednich historii lub doświadczeń. Rzeczywisty przedmiot lub sytuacja, którą obserwujesz, nie jest tym, czym jest, ale raczej projekcją, którą twoje ego stworzyło na podstawie przeszłych myśli. Obejmuje to twoje postrzeganie siebie. To nie jest twoje prawdziwe ja ,ani rzeczywistość. 

KIEDY POJAWIAJĄ SIĘ PROBLEMY Z EGO?

Problemy mogą pojawić się, gdy uwierzysz, że jesteś swoimi myślami. Wynika to częściowo z ekstremalnych programów, które ego tworzy przez całe życie poprzez nadmierne myślenie. Wierzysz, w historie, które stworzyłeś, by zapewnić Ci bezpieczeństwo. Często te historie nie odzwierciedlają rzeczywistości i mogą powodować reakcję w sposób, który służy tobie lub twojemu poczuciu własnej wartości. Kontrolujące myśli stają się coraz bardziej defensywne. To z kolei pozwala wkraść się mentalności opartej na strachu, a ty stajesz się jeszcze bardziej skoncentrowany .
Nie jesteście swoimi myślami. Jesteście projekcjami przedstawionymi wam przez wasze ego. Oznacza to, że nie musicie być niewolnikami swoich myśli i rzeczywistości przed sobą samym . Zmień swoje myśli i zmieni się twoja rzeczywistość. 
Co stworzysz?
Ego przedstawia wam rzeczywistość, którą tworzy na podstawie przeszłych wydarzeń. Oto dlaczego twoja rzeczywistość jest iluzją, jeśli spojrzysz na nią przez ego. 7 znaków, które tworzy twoje ego, pokazuje znaki, które możesz sprawdzić i zobaczyć, czy twoja rzeczywistość i prawda są oparte na twoim ego - iluzjiPomoże ci to wyjaśnić, co może być twoją prawdą, a co  nie.
Ego zawsze będzie starało się potwierdzić rzeczywistość, którą wam przedstawia.
Kiedy wyruszasz w podróż samorozwoju, uzdrawiania i odkrywania, ważne jest, aby zawsze robić to, co jest dla ciebie odpowiednie. Jednak na początku wiedza o tym, co jest dla ciebie odpowiednie, może być trudna. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, co jest iluzją (ego), a co nie. 7 znaków, które tworzy twoje ego, ma na celu pomóc ci w tym procesie.

7 ZNAKÓW, ŻE TWOJE EGO TWORZY TWOJĄ RZECZYWISTOŚĆ


  1. *Zawsze musisz mieć rację, a wszyscy inni się mylą.
  2. *Obrona i ochrona  wierzeń, które znasz, jest prawidłowa.
  3. *Tworzysz i utrzymujesz wiele pretensji ,skarg i reagujesz na nie.
  4. *Urazy i ciągłe narzekanie na to.
  5. *Tworzysz  prawdę, która nie jest oparta na rzeczywistości.
  6. *Dramat! Tworzysz i napędzasz  dramat.
  7. *Ustawiasz  się ponad innymi. (Sława)

Możesz zauważyć, że wzór pojawia się na powyższej liście. Ego zawsze będzie starało się potwierdzić rzeczywistość, którą wam przedstawia. Każdy z tych znaków to zrobi. Jeśli spojrzysz trochę głębiej, starają się również oddzielić cię od otaczającego cię świata, który napędzany jest strachem. Czy rzeczywistość uformowana z separacji i strachu może być czymś dobrym?
Prawda nie jest absolutna i zmienia się wraz ze zmianą percepcji Kiedy cały czas próbujesz mieć rację, próbujesz potwierdzić rzeczywistość, którą przedstawia ci twoje ego. Myślę, że jest to ważna kwestia, o której należy pamiętać, wyruszając w podróż samorozwoju i leczenia. Nigdy nie trzymaj żadnych otrzymanych nauk lub informacji, które spożywasz, jako absolutnej prawdy. Jeśli nadal będziesz wzrastać, ta prawda może się zmienić wraz ze zmianą postrzegania - ujawniając inną prawdę. W ten sposób rośniesz i rozwijasz się. Kiedy uważacie prawdę za absolutną, będziecie karmić swoje ego i zapobiegać wzrostowi i uzdrawianiu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...