czwartek, 4 czerwca 2020

Księżycowe zaćmienie -pełnia w Strzelcu,energia

Pełnia w Strzelcu,energia
Pełnia w Strzelcu,energiaWszechświat oszalał, miłość napływa ,święta geometria Róży Wenus ,pełnia Księżyca w dodatku zaćmienie,szczyt Wielkiego Atraktora  ,no nic tylko wibrować, nic tylko zrzucić z siebie ciężkie odzienie i wzbić się wysoko w przestworza ,i iść tam gdzie czas nie istnieje  ,tam gdzie miłość napływa  na nas z każdej strony 
tam gdzie nic niedzieli się wpół  ,iść tam gdzie jest nasz dom.
Oszalałam a wy? 

Księżycowe zaćmienie w pełni w Strzelcu nastąpi  5 czerwca poprowadzi nas, byśmy "stanęli" na ziemi,i  domagali się naszej mocy i pozwolili, aby przemówił głos naszego wewnętrznego ognia.
Jest to pierwszy z trio Zaćmień, a gdy przejdziemy tę Bramę Zaćmienia w nadchodzących tygodniach, odkryjemy nową ścieżkę, która bardzo różni się od ścieżki, którą wcześniej szliśmy.

Zaćmienia Księżyca są jak podwyższone Pełne Księżyca, które przynoszą przesunięcie, zmianę oraz całkowity przełom.

Co ciekawe, zaćmienie Księżyca przypada na 14 stopni Strzelca, co akurat jest miejscem Wielkiego Atraktora.( objaśnienie WIKI)
Wielki Atraktor jest trochę tajemnicą, ale cała nasza galaktyka jest przyciągana w tym kierunku.Wielki Atraktor sygnalizuje potężny punkt przyciągania we Wszechświecie, który może doładować energię tego Zaćmienia.
Aby uzyskać wskazówki na temat tego, co ten nowy cykl zaćmienia może wywołać w twoim życiu, przypomnij sobie lata 2010–2013 i zobacz, jakie znaczące, zmieniające życie wydarzenia miały miejsce w tym okresie.
Nie chodzi o to, że będziesz powtarzał te wydarzenia, ale możesz równie dobrze odkrywać, że zdobywasz poziom wykraczający poza to, czego się nauczyłeś w tym czasie i zastępujesz je nowszą i bardziej zaawansowaną mądrością.
Ale teraz zanurzmy się głęboko w czerwcowe zaćmienie Księżyca Strzelca , aby zobaczyć, co może przynieść…
Zaćmienie Księżyca ma dziesięciokrotnie większy potencjał niż Księżyc w pełni i często oczyszcza ścieżkę, która pomaga przyspieszyć naszą podróż duszy.
Możemy otrzymać wiadomość, że coś w naszym życiu dobiega końca,możemy odkryć, że jesteśmy wezwani do uwolnienia i porzucenia czegoś, co naprawdę naszym zdaniem  bardzo nam służyło .

Być może myśleliśmy, że zmierzamy w jedną stronę, ale pojawia się Zaćmienie właśnie po to, aby odkryć zupełnie nową ścieżkę.

Kiedy to Zaćmienie przypada w Strzelcu, prawdopodobnie będziemy musieli oczyścić się z myśli, przekonań i pomysłów, aby przygotować się na nową podróż, która jeszcze się nie wydarzy.
Pod tym zaćmieniem Księżyca Strzelca planeta Mars będzie również bardzo aktywna.
Mars jest wojownikiem, dlatego to Zaćmienie bardzo wpisuje się w pomysł znalezienia naszego wewnętrznego wojownika i wewnętrznego płomienia i umożliwienia mu świecić.
Emocje mogą być gorące, ale musimy nauczyć się słuchać siebie. Musimy nauczyć się słuchać naszego gniewu i frustracji, ponieważ jest  to mądrość do zdobycia.
Jeśli pozwolimy sobie usiąść w naszych emocjach, prawdopodobnie przeżyjemy przełom. Jeśli pozwolimy sobie poczuć nasz gniew lub intensywność naszych emocji, prawdopodobnie odkryjemy prawdę o tym, co bulgocze pod powierzchnią.
Wszystkie głosy, które nosimy  w sobie, zasługują na wysłuchanie. Czasami tak ciężko pracujemy, aby uciszyć głos wstydu, poczucia winy lub gniewu, ale istnieje również moc uczenia się ,zatrzymywania i słuchania tego, co one do nas  mówią.
Jeśli stale odrzucamy trudniejsze lub bardziej irytujące myśli i uczucia, gdy się pojawiają, nigdy tak naprawdę ich nie rozumiemy.Męcząc się z tym okropnie 
Nie chodzi o to, że chcemy "siedzieć" w gniewie na zawsze lub pozwolić, aby nasz wewnętrzny głos utonął w negatywnej rozmowie, ale nie chcemy też ignorować tych głosów i odpychać ich,bo one i tak muszą z nas wyjść .
Musimy  ich wysłuchać i odkryć, co naprawdę oznaczają. Musimy objąć każde z nich i zobaczyć wartość tego, co mają do zaoferowania i do przesłania
Kiedy słuchamy siebie, kiedy naprawdę poświęcamy czas na wchodzenie do środka i słuchanie, łapiemy rzeczy, które moglibyśmy przeoczyć. Uczymy się siebie
 i otwieramy na nową prawdę.

Prawda nauczy nas nie tylko miłości własnej ,do drugiego człowieka  ,nauczy nas  światła, ale także naszego świadomego postrzegania  bólu, gniewu, zazdrości  i urazy.

Gniew nie jest zły dopóki nie wywołuje w nas agresji i warto sobie to uświadomić 

Te emocje są niewygodne i nikt nie chce się tak czuć, ale jest to tak bardzo  ważna część naszego ludzkiego doświadczenia i nie możemy ich dłużej ignorować ani żałować fałszywego myślenia.Musimy słuchać, znajdować klejnoty mądrości, które oferują, a następnie pozwolić im odejść.

Nie możemy przyspieszyć tego procesu.
Nie możemy po prostu odpuścić, ponieważ jest to niewygodne.
 Musimy z tym najpierw usiąść i się zmierzyć.
 Musimy to wszystko posiąść . 
Zajmijmy się tym wszystkim. 
I pozwólmy sobie z tym powstać, abyśmy mogli zrozumieć, co rozpala nasze płomień o którym mowa 

Co cię wznieci ?

Co sprawia, że ​​jesteś zły i niezadowolony

To, co wznieca płomień , jest wskazówką twojej mocy i twojego celu.

To czerwcowe Zaćmienie może również wywoływać poruszenie w naszych związkach, ponieważ mamy  retrogradację Wenus  która  jest również bardzo aktywna.

Jeśli masz wątpliwości co do związku lub czujesz się niepewnie, to zaćmienie może zacząć odpowiadać na twoje pytania.

Jest to czynnik rozjaśniający dla tego Zaćmienia, więc jeśli masz pytania, jeśli czujesz się zdezorientowany, ustaw intencję i pozwól temu Zaćmieniu pokazać ci drogę.
Pozwól mu oświetlić i doprowadzić cię na ścieżkę, która jest najlepsza dla twojej duszy.
To Zaćmienie Strzelca będzie działać w harmonii z następnymi dwoma Zaćmieniami, więc podróż ta  będzie miała jeszcze  swój ciąg dalszy .
Zanim skończymy przechodzić przez bramę Zaćmień, będziemy się odradzać.
Możemy wejść do tej bramy, czując się zagubieni, przytłoczeni i niepewni, ale pozostawimy ją z większą świadomością, silniejszym poczuciem naszego przeznaczenia i bardziej związanym z naszą osobistą mocą.
Życzę szczęśliwej Pełni Księżyca, pełnej obfitości  w zrozumieniu siebie 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pełnia Księżyca w Raku styczeń 2023 r.-energia

W końcu nadszedł rok 2023, a wraz z nim pierwsza pełnia Księżyca w tym roku. Pierwsza pełnia Księżyca w tym  roku przypada na wodnisty, intu...