sobota, 20 czerwca 2020

Nowy Księżyc w Raku,zaćmienie Słońca -energia


Księżyc w nowiu w Raku  2020 jest potrójnie naładowany! Jest nie tylko pierścieniowym zaćmieniem Słońca , ale także pierwszym w niezwykle rzadkim duecie kolejnych nowych księżyców Raka. Sposób, w jaki łączymy się i szukamy schronienia, może zmienić się monumentalnie.
Poświęć trochę czasu na zdobycie swojego  gniazda, gdy la luna pojawia się w klimatach samozachowawczych. 
Ale bądź przygotowany: pod silnym zaćmieniem mogą pojawić się silne emocje 
Sezon Raka rozpoczyna się z hukiem w dniach 21 czerwca, wraz z silnym zaćmieniem Słońca, które spada na Globalną Oś przy zerowym stopniu raka.
Gdy Słońce przekroczy Globalną Oś, doświadczamy również Przesilenia .

Przesilenie to już święty czas, w którym zasłona między wymiarami staje się cienka, ale dodanie zaćmienia Słońca do mieszanki wzmaga energię i wprowadza otwarcie portalu do nowego świata.

Ziemia przygotowuje się na nową ścieżkę, a ponieważ ta planeta jest naszym domem, my również wyruszymy w podróż w nowe i nieznane.
Ale kiedy zbliżymy się do końca sezonu rakowego , wszystko zacznie się uspokajać i poczujemy się trochę swobodniej dzięki wszystkim tym transformacyjnym energiom wstecznym zaćmienia.

Rak jest znany ze swojej ciepłej, pielęgnującej i wrażliwej natury, i to jest coś, w co wszyscy możemy się dostroić podczas sezonu rakowego.

Chociaż Rak jest znany ze swego rodzaju, współczucia i energii matczynej, w tej historii jest coś więcej.
Energia raka nie tylko pielęgnuje, ale jest niezwykle opiekuńcza i lojalna. Zawsze wspiera Twoje  plecy, zawsze troszczy się o ciebie, a podczas sezonu Raka  my również możemy czuć, że jesteśmy chronieni i uważani.

Przy tak dużej ilości energii kosmicznej krążącej w tym sezonie raka ważne jest, aby pamiętać o tym, aby stanąć w obronie siebie oraz postępować zgodnie z tym, co uważamy za słuszne i prawdziwe

Ma nam przypominać, że miłość, współczucie i życzliwość to prawdziwa odwaga.

21 czerwca zaćmienie Słońca

To silne zaćmienie Słońca przyniesie nowy początek nie tylko na poziomie indywidualnym, ale i globalnym. Podczas gdy zaćmienie polega na wprowadzeniu nowego, coś będzie musiało się wypalić, aby ten nowy świat mógł w pełni przybrać formę.

Niech płyną te uczucia.

Słońce, oferuje moment uzdrawiania, aby otworzyć nasze serca i być bardziej demonstracyjnym wobec naszych bliskich,przede wszystkim wspiera nasze bezpieczeństwo, a sam nów prosi nas o przemyślenie : Co oznacza dla nas słowo  „dom”
Podczas zaćmienia Słońca księżyc znajduje się bezpośrednio między Ziemią a Słońcem (zwanym koniunkcją lub spotkaniem Słońca i Księżyca). W tym krótkim czasie księżyc może zasłonić światło słoneczne, tymczasowo odłączając nas od naszego poczucia rzeczywistości.

Wszystkiego dobrego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...