środa, 3 czerwca 2020

Odrodzenie Róży Wenus czerwiec 2020 r-Energia

 Róży Wenus
 Róży Wenus

Co 8 lat Wenus tańczy z Ziemią, tworząc idealny geometryczny wzór, który wygląda jak róża.

Każdy z tych płatków powstaje, gdy Odrodzenie Wenus jest podobne do energii nowiu i jest potężnym czasem na ustalenie intencji, szczególnie jeśli chodzi o tematy związane z naszymi relacjami, miłością, wartościami i pieniędzmi.
Chociaż odradzamy się na Wenus co około 18 miesięcy, ten rok jest wyjątkowy, ponieważ Wenus kończy także większy, 8-letni cykl w tym dniu, znany również jako Róża Wenus .
Wenus przechodzi przez swój 18-miesięczny cykl.
Gdy Wenus się odradza, NASZE  własne serce też są  w centrum.

W dniu 3 czerwca 2020 r. Retrogradacja Wenus łączy Słońce i staje się gwiazdą poranną, oznaczającą Odrodzenie Wenus.
Ponieważ Wenus znajdzie się na bezpośredniej ścieżce Słońca, nie będziemy w stanie w widoczny sposób zobaczyć gwiazdy porannej Wenus do 13 czerwca. 
To kolejny dzień do obserwacji i czas na pracę rytualną.
Wyobraź sobie, że Wenus tańczy wokół Ziemi w świętej geometrii, która mówi o jej istocie, ponieważ dokładnie to dzieje się w tym niesamowicie pięknym wszechświecie, w którym żyjemy.

 Ścieżka orbity Wenus (widziana z Ziemi) tworzy kształt róży. Warto przypomnieć , że nasz kosmos zrodził się z tego, ten który jest najbardziej szczegółowy, najpiękniejszy, najbardziej kochający, najbardziej kreatywny, najbardziej charyzmatyczny. 

Jeśli jesteś ciekawy, najprostszym sposobem, w jaki mogę to wyjaśnić, jest „Róża Wenus”, ponieważ różnica prędkości orbitalnej między Ziemią a Wenus ma stosunek 13-8. 
Ta różnica tworzy cykl koniunkcji Ziemia-Wenus (synodyczny), który tworzy 5 punktów / płatków, w których obejmują się Wenus i Ziemia.
Po pięciu z tych cykli Wenus powraca do tego samego miejsca, w którym się zrodziła , wypełniając różę lub pentagram. 
Następnie cykl zaczyna się od nowej róży czekającej na uformowanie.Róża Wenus to geometryczny wzór, który Wenus tworzy z Ziemią przez ponad 8 lat.
Wzór składa się z 5 cykli Wenus, które trwają około 18 miesięcy

Cykl Wenus (zobacz link do YT)

https://youtu.be/4nI3Ky8mhj8


Istnieją dwa ważne elementy, które składają się na cykl przejścia Wenus - Wenus z Porannej na Gwiazdę Wieczorną oraz ruch Wenus do i z tyłu.
Oto podział 18-miesięcznego cyklu Wenus

1.Wsteczna Wenus Wyrównuje się ze Słońcem

Cykl Wenus rozpoczyna się, gdy Wenus w Retrogradacji wyrównuje się ze Słońcem. Nazywa się to gorszą koniunkcją i oznacza początek nowego cyklu Wenus. To odrodzenie Wenus, a wkrótce potem Wenus zmieni się w gwiazdę poranną.

2.Wenus zamienia się bezpośrednio

Wsteczna Wenus zmienia kierunek, teraz wschodzi rano i jest widoczna jako gwiazda poranna. Poranna gwiazda Wenus jest w stanie zabłysnąć na całym świecie. Koncentruje się na naszych relacjach z innymi i ze światem zewnętrznym.

3.Wenus wyrównuje się ze słońcem

Bezpośrednia Wenus wyrównuje się ze Słońcem. Nazywamy to najwyższą koniunkcją i jest szczytem cyklu.
 Na tym etapie Wenus powoli staje się gwiazdą wieczorną. Gdy Wenus jest gwiazdą wieczorną, skupiamy się na własnej miłości.

4. Wsteczna Wenus 

Wieczorna Gwiazda Wenus zmienia się w retrogradację, wślizgując się do podziemi. Wkrótce rozpocznie się nowy cykl.

*Pojęcia gorszej i wyższej koniunkcji pochodzą od astronomii - w astrologii żadna koniunkcja nie jest lepsza od drugiej, obie są ważne.
Po 5 z tych cykli Wenus powraca do mniej więcej tego samego miejsca na niebie, w którym zaczęła, uzupełniając geometryczny wzór róży.(Zobacz film wyżej )
Możesz myśleć o tym jak o cyklach Księżyca.
Niższa koniunkcja jest jak nów i początek nowego cyklu.
Połączenie koniunkturalne jest jak faza cyklu Księżyca w pełni, kiedy Wenus jest u szczytu, ale także przygotowuje się do przejścia przez fazę „śmierci”.
2020 przynosi nową różę
3 czerwca 2020 r. Doświadczamy "gorszej koniunkcji" (czyli wstecznej Wenus wyrównującej się ze Słońcem), ale także końca 8-letniej róży Wenus.
3 czerwca 2020 r. Kończy się Różą, ponieważ Wenus powraca do miejsca, w którym rozpoczęła się 8 lat temu w około 13 stopniach Bliźniąt.Róża będzie kontynuowana w znaku Bliźniąt przez wiele dziesięcioleci, ale w końcu, gdy Wenus przenosi się o stopień tu i tam, przeniesie  się w Byka.
Jak Wenus odradza się 3 czerwca, my też. Cała praca, cały wysiłek, który włożyliśmy w nasze serce, nasza prawda i nasz wewnętrzny głos w końcu się urzeczywistnią i wyłonimy się jako kwiat w pełnym rozkwicie.
Daty do obejrzenia w nadchodzącym cyklu Wenus:
  • 25 czerwca 2020 r. - bezpośrednie stacje Wenus
  • 26 marca 2021 r. - "lepsza" koniunkcja 
  • 19 grudnia 2021 r. - Wenus Retrogradacja

Płatki własnej róży

Odrodzenie Wenus na 3 czerwca to czas, kiedy róża jest kompletna. 
Jednocześnie osiągamy stan pełni, ale także nowe początki.
Przed tą datą możemy mieć wrażenie, że przechodzimy coś w rodzaju procesu śmierci i przygotowujemy się do powstania czegoś nowego.
Rozpoczyna się nowy cykl i my torujemy drogę do jego realizacji.Każdy płatek, przez który pracowaliśmy tak sumiennie przez ostatnie 8 lat, ma również znaczenie, na które możemy spojrzeć.
Pierwszy płatek zaczął tworzyć się w czerwcu 2012 
W tym czasie ziarno zostało zasiane głęboko w twoim sercu. W tej chwili mogłeś spotkać kogoś, kto zmienił twoje poglądy lub sposób myślenia . Być może zakochałeś się lub  odkryłeś nową miłość do siebie.
Drugi płatek zaczął tworzyć się w listopadzie 2014 r 
W tym czasie to małe nasienie zaczęło wynurzać się z ciemności i wydobywać z ziemi. Być może zachęciłeś Cię do głębszego nurkowania i zgłębiania zobowiązań swojego serca. Być może przeglądałeś nowe odkrycie, które pojawiło się właśnie w  2012 roku.
Trzeci płatek zaczął tworzyć się w sierpniu 2015 r 
W tej chwili mały zielony pęd rośnie wyżej i tworzy liście. Pomysły są krystalizowane, powoli wyłania się nowa wizja. Wasze serce jest rozciągnięte na nowe wymiary miłości, przebaczenia i współczucia.
Czwarty płatek zaczął tworzyć  się w marcu 2017 
W tym czasie zielony pęd tworzy maleńki pączek, który czeka na kwitnienie. Jest nowa jasność, głębsze poczucie zrozumienia. Niektóre z większych pytań zaczynają mieć sens. Uczysz się kochać tak, jak nigdy przedtem.
Piąty płatek zaczął tworzyć się w październiku 2018 
W tej chwili pączek jest w połowie otwarty, czekając na ujawnienie się światu. W ciągu następnych 18 miesięcy kwiat się otworzy i ujawni światu swoją prawdę. To czas przyjęcia prawdziwej prawdy.
3 czerwca 2020 kwiat znów powrócił do nasion, więc można je zasadzić i zacząć od nowa.
 Cykl został zakończony, podróż się zakończyła, a na horyzoncie pojawia się nowa.

Śledzenie następnego cyklu róż Wenus

3 czerwca oznacza początek nowego cyklu Róży Wenus, a tego dnia zostanie zasiane nowe ziarno.
W tygodniach poprzedzających tę datę mogłeś  odczuwać uczucie oczyszczenia i uwolnienia. Możesz  nadal czuć, że przygotowujesz się do nowego cyklu, szczególnie jeśli chodzi o sprawy serca.
Oto daty następnych koniunkcji I ŁADOWANIA pozostałych 4 płatków. Śledź swoje doświadczenia na przestrzeni lat i zobacz, jakie motywy wprowadza Twoja róża:
  • 9 stycznia 2022 r
  • 13 sierpnia 2023 r
  • 23 marca 2025 r
  • 24 października 2026 r
1 czerwca 2028 r. - Nowa róża 
Róża Wenus widziana z Ziemi jest przypomnieniem świętej geometrii i mistycznych wzorów, które zawsze istnieją w życiu.W trakcie naszej podróży zawsze jesteśmy zachęcani do poruszania się do przodu, ale także do odwiedzania części siebie, abyśmy mogli nurkować głębiej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...