wtorek, 16 czerwca 2020

Przesilenie letnie -Duchowe znaczenie i jego energia

Przesilenie letnie-energia
Przesilenie letnie-energia
Gdy Słońce osiąga zero stopni Raka, doświadczamy Przesilenia, momentu, w którym Słońce „stoi w miejscu”, dając tym na półkuli północnej najdłuższy dzień w roku, a tych na półkuli południowej - najkrótszy dzień 
W 2020 r. Przesilenie czerwcowe przypada na 20-go czerwca , a także przynosi silne zaćmienie Słońca , zwiększając magiczną i elektryczną energię tego już wyjątkowego dnia.
Gdy Słońce dociera do tego specjalnego znacznika na kosmicznym niebie, starożytni wierzyli, że zasłona między tym światem a równoległym  jest coraz cieńsza. Wierzyli również, że duchy natury były bardziej aktywne i chętniej się ujawniały.

Przesilenie to zawsze wspaniały czas na połączenie się i dostrojenie do naszej intuicji i piękna otaczającej nas przyrody.

Na półkuli północnej, gdzie przeżywamy najdłuższy dzień w roku i oficjalny początek lata, czas świętować obfitość przyrody i wszystko, co jest nam oferowane.
W świetle promiennego Słońca jesteśmy wezwani do wyrażania siebie w sposób zewnętrzny i do otrzymywania niesamowitych ofiar, które są wysyłane przez Wszechświat.
Przesilenie letnie uważane jest za czas, w którym Słońce jest najsilniejsze i najpotężniejsze. Jest to czas, w którym możemy naprawdę wykorzystać jego energię i wykorzystać ją do ożywienia naszego ciała, umysłu i duszy.
Na półkuli południowej, gdzie przeżywamy najkrótszy dzień w roku i oficjalny początek zimy, nadszedł czas, aby uczcić spokój natury i pauzę, jaką trzeba podjąć, aby się naładować.
W czasie najdłuższej nocy my również jesteśmy wezwani do wycofania się, refleksji nad podróżą, którą odbyliśmy, i uznania, w jaki sposób nasza przeszłość doprowadziła nas do tego momentu.
Przesilenie zimowe jest uważane za odrodzenie Słońca. Choć może być najsłabszy, jest również najbardziej płodny, a w ciemności możemy sadzić nasiona dla naszych nadziei, marzeń i życzeń.
Bez względu na to, gdzie na świecie jesteśmy, jeśli dostroisz swoją energię do energii Matki Ziemi, poczujesz się dopasowany do jej rytmów i mądrości, jaką ma ci do zaoferowania.
Natura zawsze wysyła nam znaki i wskazówki, ale w Przesileniu jest więcej energii, aby nas wspierać i prowadzić.
Oto prosta technika, z którą możesz się połączyć i otrzymać znak od natury.
Ćwicz to podczas przesilenia duchowego i zobacz, jaką mądrość Matka Ziemia dzieli z tobą w zamian

Krok 1: Ustaw zamiar

Określ zamiar lub wyjaśnij pytanie, na które chciałbyś otrzymać wskazówki. Oto przykład, który może ci pomóc:
„Łączę się z Matką Ziemią i dostosowuję moją energię do otaczającej mnie natury. W związku z tym proszę o znak, wiadomość, która poprowadzi mnie do…

Krok 2: Usiądź na zewnątrz lub Spójrz za okno

Jeśli to możliwe, usiądź na trawie plecami do drzewa - nie martw się, jeśli nie możesz tego zrobić. Kiedy siedzisz, pozwól sobie stać się naprawdę obecnym. Staraj się nie pozwalać umysłowi błądzić i naprawdę skupiać się na tym, na co patrzysz. Weź 20-30 głębokich oddechów, kiedy to robisz, wyobraź sobie, że z każdym oddechem łączysz więcej swojej energii z energią natury.

Krok 3: Zamknij oczy

Zamknij oczy na kilka chwil, ufając, że otworzysz je w idealnym i bosko wybranym momencie.

Krok 4: Otwórz oczy i obserwuj pierwszą rzecz, którą widzisz

Obserwuj pierwszą rzecz, która przyciąga twoją uwagę. Nie oceniaj tego,po prostu zapisz to lub zanotuj w pamięci. Sprawdź, czy możesz znaleźć symbolikę lub wiadomość za tym, co zostało Ci udostępnione. Użyj swojej wyobraźni. Odpowiedź może być jasna, więc bądź cierpliwy. Oto kilka pytań, które Cię poprowadzą
  • Co widzisz?
  • Co najbardziej Ci się podobało w tym, co zobaczyłeś ?
  • Co jest najpiękniejsze w tym, co widziałeś?
  • Co jest najgorsze lub najbardziej niewygodne w tym, co ujrzałeś ?
  • Używając swojej najdzikszej wyobraźni, co według ciebie oznacza przesłanie?
Wszystkiego dobrego  podczas tego Przesilenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...