środa, 3 czerwca 2020

Rytuał odrodzenia Wenus


3 czerwca Słońce i Wenus wyrównały  się, co jest uważane za odrodzenie Wenus.Od tej chwili Wenus zacznie pojawiać się jako gwiazda poranna.Na tym etapie podróży wstecznej osiągamy nową jasność. To jest ten potężny moment , w którym oczyszczanie zostało zakończone i Wenus może rozpocząć sadzenie nowych nasion by wykiełkowały w następnym cyklu.
Więcej o tej Energii tutaj
Chociaż ten moment jasności może być potężny i niesamowity podżegacz do otwierania i aktywacji serca, w tym roku jest jeszcze jedna warstwa, na którą musimy również zwrócić uwagę.
Aby jak najlepiej wykorzystać tę promienną energię Wenus Odrodzenia, oto rytuał, który cie  poprowadzi:

Rytuał odrodzenia Wenus 2020

Rytuał najlepiej wykonać w dniach 3-13 czerwca 2020 r

Będziesz potrzebować:
  • Kartka i długopis 
  • Nutka do medytacji ,najlepiej wspierająca czakrę serca
  • Wybrane narzędzie do czyszczenia aury (ziołowe, spraye, dzwonki itp.)
  • Wybrany kryształ

Sposób:

1. Zacznij od oczyszczenia aury, skupiając się na centrum serca. Podczas oczyszczenia  oddychaj głęboko i spokojnie użyj słów:
 „Z każdym oddechem uwalniam ciężar, które musiało ponieść moje serce. Pozwalam swemu oddechowi unieść strach, ból i zastałą energię, która otacza moje serce. Wszystko, czego już nie potrzebuję, jest teraz uwalniane do nieba, aby zostać na zawsze oczyszczonym 
Energia pola wokół mojego serca jest czystą nieskazitelną energią  . Moje serce promieniuje najczystszą miłością i światłem,która rozchodzi się po całym moim ciele  . 
Dziękuję Ci. Dziękuję Ci."
2.Usiądź wygodnie i wykonaj medytacje czakry serca 
3.Po medytacji weź długopis i kartkę , próbując pozostać w stanie medytacyjnym, i zacznij rysować święty symbol czakry serca lub Anahaty.
Pozwól swojemu rysunkowi zaprowadzić cię głębiej, połączyć się z kreatywnością i magią zawartą w tym symbolu. Nie martw się o to, jak to wygląda, po prostu narysuj swoją ekspresję.


4. Przy rysowaniu symbolu czakry serca, obserwuj wszelkie myśli i uczucia, które się pojawiają  .
5. Teraz na odwrocie swojego rysunku zapisz  swoje zamiary dotyczące swojego serca, miłości,relacji z ludźmi , czy czegokolwiek innego, co przyjdzie ci na myśl w danej chwili.
6.Przyłóż kryształ do centrum swojego  serca i intonuj mantrę czakry serca - „Yam” (wymawiane jammmm) dziesięć razy.
7.Umieść kartkę  (stroną  z rysunkiem  do góry) i umieść kryształ na samym środku. Trzymaj go na ołtarzu lub w bezpiecznym miejscu przez 8 kolejnych  dni.
Swoimi słowami pięknie podziękuj
Po 8 dniach odczytaj znaczenie tego symbolu (intuicyjnie) i sprawdzić, czy udało Ci się z nim rezonować i pozyskać energię swoich pragnień 

Kochani wszystkiego dobrego 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...