poniedziałek, 29 czerwca 2020

Sekwencje liczb-kontakt i świadomość duchowa

Anielskie kody
Anielskie szepty

Zjawiska „Sekwencji Liczb”, zwane czasem „Liczbami Aniołów”, stają się coraz bardziej rozpowszechnione z dnia na dzień. 
Tysiące ludzi z różnych środowisk, ze wszystkich stron świata, z każdego wyznania i religii, zgłaszają zjawiska zauważania określonych sekwencji numerów na zegarach, tablicach rejestracyjnych samochodów,
 billboardach, itp.Według szanowanych autorów, terapeutów i spirytystów na całym świecie zjawisko to występuje, gdy nowa „świadomość duchowa” zachodzi i nabiera rozpędu na naszej planecie. Jako rasa ludzie ewoluują na poziomie duchowym, a sekwencje liczb są „wiadomościami” z wyższego źródła.

Twoje anioły (lub duchowi przewodnicy) prowadzą cię przez twoje myśli, uczucia, słowa i wizje. Pokazują również „znaki” - to znaczy rzeczy, które widzisz wielokrotnie fizycznymi oczami. Jednym ze znaków są powtarzające się sekwencje liczb.

Anioły robią wszystko, aby zwrócić naszą uwagę i komunikować się z nami. W ten sposób pomagają nam leczyć własne życie. 
Jednak często pomijamy znaki, które nam dają, spisując je jako zwykłe zbiegi okoliczności lub naszą wyobraźnię .

Twoi aniołowie często przekazują ci wiadomości, pokazując sekwencje liczb. 

Robią to na dwa sposoby.

 Po pierwsze, subtelnie szepczą ci do ucha, abyś spojrzał w górę, aby zauważyć czas wyświetlany na zegarze, numer telefonu lub coś podobnego.

 Anioły mają nadzieję, że będziesz świadomy i potwierdzą, że wciąż widzisz tę samą sekwencję liczb.
Drugim sposobem, w jaki anioły pokazują ci znaczące „Sekwencje liczb”, jest fizyczne zorganizowanie czegoś takiego jak samochód jadący przed tobą, który ma określone tablice rejestracyjne, i mam nadzieję, że zdasz sobie sprawę, że znowu widzisz sekwencję liczb. 
Chcą, abyś to zauważył, a następnie przejrzał dalej wiadomości.Kiedy zauważysz powtarzającą się dla ciebie określoną sekwencję liczb, zapytaj aniołów, co próbują ci powiedzieć, a przekonasz się, że twoje anioły podadzą ci dodatkowe informacje. 

Uważnie monitoruj swoje myśli i pamiętaj tylko o tym, czego w danej chwili pragniesz 

Wielcy tacy jak Pitagoras powiedzieli, że wszystko we Wszechświecie jest matematycznie dokładne i że każda liczba ma swoją wibrację i znaczenie. Umieszczenie liczb w sekwencji ma specjalne znaczenie.


Numerologia jest świętą nauką, która zachowała swoje znaczenie od czasów starożytnych do współczesności. 
Liczby wskazują na znaczenie widzenia „komunikatów” w trzech wymiarach, aby pokazać nam lekcje, możliwości rozwoju i wskazówki zawarte w każdym doświadczeniu.

Kiedy rozpoznajesz i interpretujesz liczby wokół siebie, możesz czuć się bardziej związany z aniołami. To połączenie pozwala aniołom otworzyć drzwi do niesamowitego połączenia, które przynosi pokój, nadzieję i miłość.

Interpretacja sekwencji liczb jest łatwym sposobem na otrzymywanie wiadomości od twoich aniołów. Cyfry są wszędzie, od zegarów cyfrowych po tablice rejestracyjne. Każda liczba ma wibrację często odnoszącą się bezpośrednio do jej znaczenia.

Aniołowie zawsze starają się udzielać nam wskazówek i odpowiedzi. 

Gdy zwracają uwagę na sekwencje liczb, jest to pozytywny znak ich oddania, miłości i mocy. 
Kiedy zauważysz sekwencję liczb, słuchaj wskazówek swojego anioła, które pochodzą od twoich uczuć, wizji i myśli.
 Im bardziej zauważysz te znaki, tym częściej będą się pojawiać w twoim życiu.
 Kiedy zrozumiesz znaczenie „znaków” i zaakceptujesz, że nie są to jedynie „zbiegi okoliczności”, ale ważne i celowe wydarzenia i przesłania, doświadczysz bliskiej i wyraźnej komunikacji ze swoimi aniołami. 

Przez cały czas będziecie odkrywać duchowe znaki i przesłania wokół siebie.Możesz również zauważyć sekwencje liczb, które oznaczają rzeczy o znaczeniu osobistym, takie jak daty urodzenia, rocznice, numery telefonów itp. W takich przypadkach anioły przekazują ci jeszcze głębsze, stosowne i osobiste przesłanie.

Ponowne pojawienie się sekwencji liczb jest subtelnym i ciągłym przypomnieniem, że dzieje się coś magicznego… dzieje się coś Boskiego. 

Kiedy zobaczysz sekwencje liczb („Liczby aniołów”), potwierdza się , że anioły mówią ci, że jesteś na swojej prawdziwej ścieżce, i powiedz im

 „Dziękuję”- za komunikację z tobą.

Liczby Anioła to dla nas przesłanie - ważne żebyśmy je odsłuchali.


Pomocny artykuł:
Anielskie kody

3 komentarze:

 1. Wiola, co myślisz na temat patrzenia się codziennie przed zaśnięciem na zegar, w celu zobaczeniu czegoś więcej niż losowo ustawionych liczb?

  Podaje, jakie liczby najbardziej weszły w pamięć:

  - 01:37, 03:03, 11:11, 21:21: 22:55 13:37 21:37 01:03 22:22 17:31 10:10 05:05

  Nie wiem, to główne obserwacje. Jeszcze jest dużo opcji.

  Moja przypadłość ma w sobie jakieś wytłumaczenie lub wniosek?

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo często tak się zdarza, dlatego trzeba poznać wibrację wszystkich liczb oraz ich kombinację to temat rzeka wciąż nad ty pracuję(około 3) ale zejdą kolejne lata nim to zakończę by wyjaśnić każdy przekaz Obserwuj siebie i otoczenie i wysłuchaj co wszechświat chce ci przekazać
  Wiola

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę sprawdź, co napisałem, gdy zajrzałem nieco głębiej.

   https://jedentrzysiedem.blogspot.com/2020/07/prawda-podesana-ze-zroda-czyli.html

   Chodzi o to, że po raz pierwszy tak świadomo rozumiałem Źródło.

   ps. ciekawe czy uda sie nam ta rozmowa przez telefon w koncu....

   Usuń

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...