środa, 1 lipca 2020

Brama Syriusza-energia lipiec 2020

Brama Syriusza
Brama Syriusza-energia lipiec 2020
Każdego roku w pierwszym tygodniu lipca między Ziemią a gwiazdą Syriuszem aktywowana jest święta brama energii, przynosząc podwyższone wibracje oraz postęp duchowy.
W astrologii pierwszy tydzień lipca uważany jest za czas duchowego postępu, czas, w którym cała ludzkość może podnieść swój poziom świadomości .
W tym czasie Słońce i Ziemia znajdują się najdalej od siebie. Oznacza to, że wpływ energii Słońca jest znacznie słabszy na Ziemi.
Słońce jest uważane za linię życia tej planety. Słońce utrzymuje energię narodzin, ciepła, pożywienia i światła. Słońce utrzymuje nas przy życiu i obecności w tej ziemskiej rzeczywistości.
Gdy Słońce i Ziemia "tańczą"ze sobą z daleka, energia z innej gwiazdy pojawia się w centrum . Ta gwiazda świeci 23 razy jaśniej niż nasze własne Słońce i jest znana jako Syriusz lub ziemskie „Duchowe Słońce”.

Syriusz był od dawna czczony przez wiele starożytnych kultur i był uważany za bramę do nieba.

W rzeczywistości w starożytnym Egipcie Syriusz był uważany za gwiazdę bogini Izydy, która rządziła między innymi śmiercią i odrodzeniem.
W starożytnych kulturach szamańskich Syriusz był uważany za królestwo bogów, a kiedy znajdował się on najbliżej Ziemi, podróżowali przez bramę, aby zbierać Boskie przesłania.
Inne kultury uważają, że Syriusz jest domem dla zaawansowanej technologicznie rasy kosmitów, która posiada wyższą wiedzę i poziomy świadomości, w przeciwieństwie do wszystkiego, co mamy na Ziemi.
W astrologii uważa się, że Syriusz przechowuje energię znacznie bardziej zaawansowaną niż nasze Słońce, a gdy zbliży się do Ziemi, może mieć głęboki wpływ duchowy.


Każdego roku w dniach 3-7 lipca energia Syriusza może swobodnie przepływać w kierunku Ziemi, otwierając bramę energii.

Ta brama umożliwia Ziemi otrzymywanie bezpośrednich „pobrań” informacji od Syriusza, co może przyspieszyć duchowy postęp życia na Ziemi.
Po aktywacji tej bramy jest to bardzo silny czas na Ziemi i czas, w którym duchowe przebudzenia i "pobieranie" z bardziej rozwiniętych istot / duchów mogą się wzmocnić . Dlatego Syriusz jest często określany jako Duchowe Słońce Ziemi.

Uważa się, że w pierwszym tygodniu lipca wibracje na Ziemi są znacznie wyższe i potężniejsze, zwiększając poziom kreatywności, pobudzając energię duszy i podnosząc intuicję.

Uważa się również, że Syriusz jest miejscem zaawansowanym technologicznie, więc również te inspiracje zostają  przyniesione na Ziemię.
Sam Syriusz posiada energię wolności i dąży do poszerzenia naszej świadomości, abyśmy mogli uwolnić się od ograniczeń. W ten sposób energia Syriusza pozwala nam ewoluować i patrzeć poza nasze pięć zmysłów.
Aby otrzymać tę potężną energię duchową w swoim życiu, pierwszy tydzień lipca jest idealnym czasem na rozpoczęcie nowej praktyki medytacyjnej, aktywację trzeciego oka i dotarcie do duchowych przewodników i aniołów stróżów (pomysł na to jak tego dokonać opiszemy w oddzielnym artykule)
Jest to również idealny czas na oczyszczenie aury, a jeśli pracujesz w technologii, może to być również dobry moment na wymyślenie nowych innowacji lub eksperymentowanie z nowymi osiągnięciami.
Następna brama z udziałem Syriusza spada na 8/8 i nazywa się Lwią Bramą  . To kolejny bardzo silny czas energii Syriusza. 
Jak połączyć się z tą energia tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...