czwartek, 2 lipca 2020

Brama Syriusza -jak wykorzystać energię Duchowego Słońca,ćwiczenia

Energia  Duchowego Słońca 
Brama Syriusza otwiera się corocznie  .W tym czasie jesteśmy w stanie z większą łatwością sięgać i otwierać wyższe częstotliwości z gwiazdy Syriusz.
 Syriusz jest znany jako nasze Duchowe Słońce, a starożytni wierzyli, że jest to miejsce wyższej świadomości, postępu technologicznego i portal do wyższych światów.
W niektórych starożytnych kulturach wierzono, że dusze przechodzą przez Syriusza, aby dostać się do nieba.
Wiele starożytnych miast zostało zbudowanych w zgodzie z Syriuszem, ponieważ wierzono, że wibracje tej ogromnej gwiazdy mogą zapanować i dostarczyć wyższe częstotliwości, aby pomóc w rozwoju życia na Ziemi.
Uważa się również, że Syriusz jest domem dla wysoce zaawansowanych istot, które mają dostęp do silnych intuicyjnych i psychicznych zdolności, a także radykalnie zaawansowanej technologii.
Wiele osób z planety Ziemia ma dziwne połączenie z Syriuszem uważa się też ,że Syriusz mógł kiedyś być ich domem w poprzednim -równoległym życiu .
W dniach 3-7 lipca wszyscy możemy uzyskać dostęp do energii światła Syriusza, a jeśli się otworzymy, możemy nawet otrzymać wiadomości, które pomogą nam jeszcze bardziej obudzić naszą świadomość.
Oto kilka rzeczy, które możesz wypróbować by skorzystać z jego energii:

Aktywuj swoje trzecie oko

Twoje trzecie oko , które znajduje się pośrodku czoła, jest siedzibą twojej duszy i miejscem narodzin twojej intuicji i zdolności psychicznych. 
Aby aktywować trzecie oko, unieś dłoń kilka centymetrów nad centrum trzeciego oka i zacznij  zataczać krąg  dłonią  w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara(1-2 minuty,wpatrując się) Następnie strząśnij rękę i zacznij przesuwać ją w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara przez kolejne 1-2 minuty. Ruch w lewo czyści twoje trzecie oko, podczas gdy ruch w prawo otwiera  i aktywuje. 
Gdy to zrobisz, poświęć trochę czasu na medytację, dobrze jest to zrobić na łonie natury, abyś mógł otworzyć się na wszelkie spostrzeżenia lub informacje  napływające  z kosmosu,od Twoich  przewodników lub Wyższej Jaźni.

Automatyczne pisanie

Świetnym sposobem na uzyskanie wglądu i pobierania informacji jest automatyczne pisanie. Aby rozpocząć, zacznij od pisania  przez 10-20 minut(cokolwiek przyjdzie ci do głowy) W tym czasie zapisz wszystko, o czym myślisz, na kartce , pamiętaj abyś miał czysty umysł. Kiedy nie możesz już pisać, zadaj pytanie 
Duchowi, Wszechświatowi lub swojemu Wyższemu Ja. 
Zapisz pytanie, a następnie zacznij pisać odpowiedź. 
Nie martw się, jeśli odpowiedź wydaje się pochodzić od ciebie na początku, im więcej piszesz i pozwalasz płynąć strumieniowi świadomości, tym większe masz szanse na otrzymanie boskiego przewodnictwa. 

Medytacja

Medytacja jest jednym z najlepszych sposobów na otwarcie serca i umysłu na otrzymywanie tych wysoce zaawansowanych wibracji Syriusza. 
Możesz także zacząć medytację  za pomocą oddechu. 
Spróbuj  tak :weź wdech przez 4 sekundy  zatrzymaj na 4 sek.i wydech przez kolejne 4 -powtórz to  ćwiczenie 8-10 razy , aby zacząć medytację  .Ta metoda pomaga uspokoić i wyciszyć umysł.

Użyj kryształów

Kryształy to świetny sposób na wykorzystanie tej energii. 
Naładuj swoje kryształy energią Bramy Syriusza, ustalając zamiar i pozostawiając je na noc w poświacie Księżyca . 
Użyj swojej intuicji, aby przyciągnęła  Cię do najlepszego dla ciebie  kryształu na ten moment . 
Jeśli chcesz, możesz napisać zamiar,pragnienie na kartce  i umieścić ja  pod kryształem podczas ładowania. 
Rano weź kryształ i zacznij medytować lub zwyczajnie  przytrzymaj go w dłoniach i pomyśl o swojej intencji  . 
Staraj się trzymać go blisko siebie przez cały dzień, aby mógł przekazać ci energię. Możesz powtarzać to każdej nocy, gdy Syriusz  jest aktywny (3-7 lipca)
Brama Syriusza to magiczny czas, więc otwórz się na tą  energię, podążaj za intuicją i zobacz, jakie duchowe informacje czekają na Ciebie!
Wszystkiego dobrego kochani 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...