sobota, 18 lipca 2020

Nów Księżyca w Raku-energiaNów Księżyca w Raku-energia

Podczas ciemnej nocy Księżyca możemy czuć się niespokojni i trochę ograniczeni, ale bulgotanie pod każdą wzmożoną emocją jest również przebłyskiem nowego początku.Dlatego nie martwy się 
Nów Księżyca  zawsze reprezentują początek nowego cyklu, ale jest pierwszym ciemnym Księżycem  od czasu zaćmień  więc możemy odczuwać to jeszcze bardziej.
Gdy Nów  wpada w znak Raka , nasza uwaga może być skierowana  na nasz dom i rodzinę, a także sprawy serca .
Aby działać z tą energią, zaleca się uziemienie siebie i zastanowienie się, w jaki sposób możesz wziąć swoje życie w swoje ręce.
Sam Nów w Raku który mamy 20 lipca  zdecydowanie nie jest tak intensywny jak zaćmienie Słońca w  w tym znaku, ale  nadal przynosi silną falę energii, która może wydawać się ograniczająca, nieco szorstka i jakby spowalniająca 
Oczywiście na poziomie globalnym odczuwamy to w różnym stopniu, ale może się to również objawiać na poziomie osobistym. Możemy zacząć czuć się ograniczeni i powstrzymywani przez nasze własne przekonania, nawyki czy rutynę .
Ten lipcowy nów to świetny czas, aby zdać sobie sprawę z rzeczy i przekonań, które robisz, a które powstrzymują Cię przed życiem jakiego pragniesz 

Bardzo często jesteśmy tymi, którzy żyją na swój sposób . Bardzo często wnosząc  małe nawyki, strach lub głos wątpliwości, który sprawia, że ​​gramy małymi i ograniczonymi myślami blokując tym stan swojego istnienia.

Ponieważ Księżyc w nowiu spada w kobiecy i wodnisty znak Raka , prosi nas, abyśmy nie tworzyli arkuszy kalkulacyjnych i wyznaczali cele, ale raczej skupili się na dostosowaniu się.
Kiedy dostosowujemy się do naszej najwyższej prawdy, naszego najwyższego ja i naszej najwyższej mocy, nie musimy martwić się o to, co wydarzy się później.
Kiedy znajdujemy się w stanie Boskiego wyrównania, ufamy, że wszystko, co ma nas znaleźć, znajdzie nas, a następny doskonały krok zawsze będzie nam objawiony.
Kiedy poddamy się Boskiemu zaufaniu , zamiast próbować kontrolować, możemy dostroić się i połączyć z naszą własną gwiazdą przewodnią, a nawet gdy czujemy się zagubieni, możemy utrzymać to poczucie nadziei w naszym serce, że wszystko jest dobrze i wszystko jest tak, jak być powinno.

Zaufanie do Boskiej energii wymaga od nas pozbycia się ego, wymaga od nas uwolnienia się od wielu uwarunkowań społecznych i uznania, że ​​istnieje inny i lepszy sposób na osiągnięcie celów 

Saturn będzie bardzo aktywny podczas nowiu. Saturn znajduje się obecnie w retrogradacji.
W czasie tego nowiu Saturn będzie dokładnie naprzeciwko Księżyca i głównie dlatego pojawia się to ograniczające uczucie.

Podczas gdy Saturn może nas powstrzymywać i blokować, jego obecność może również pomóc nam ugruntować swoją pozycję i zastanowić się, co możemy zrobić, aby wziąć odpowiedzialność za nasze życie.

Jeśli czujemy się niespokojni, możemy skierować tę energię poprzez ugruntowanie się i poczucie zakorzenienia w chwili obecnej.

Świetnym sposobem na uziemienie energii jest połączenie się z naturą. Możesz chodzić boso po trawie, czuć ziemię rękami lub usiąść plecami opartymi o drzewo.
Te proste czynności pozwalają połączyć się z polem elektromagnetycznym Ziemi, które przywraca równowagę .
Każdy z nas doświadczył w tym roku wielkiej zmiany, która mogła  być wyzwaniem, a nawet przykrością.
Ale to jest nasze życie. Musimy znaleźć sposób, aby ta energia wpływała pozytywnie  nas. Musimy znieść bałagan, chaos, ból i znaleźć sposób, aby to zadziałało.
Nów w Raku przypomina nam, że w tym procesie nie chodzi o walkę ani „ciężką pracę”. Zamiast tego chodzi o wyrównanie. Chodzi o podniesienie rąk i poddanie się Boskiej inteligencji, która żyje w Tobie.
Pomimo tego, że mamy w sobie tę niesamowitą siłę, nie musimy się nią zajmować sami. Energia Raka to świetny czas, aby połączyć się z tymi, których kochasz i stworzyć wokół siebie poczucie rodzinnej stabilizacji.
Tworzenie poczucia rodziny to nie tylko kwestia krewnych. Możesz go stworzyć ze znajomymi, współlokatorami, zwierzętami, a nawet roślinami domowymi.

W ciemnościach Księżyca w Nowiu jest  dobra okazja, aby ustalić intencje dotyczące domu i życia rodzinnego oraz to, czego pragniesz w tych obszarach.

To także dobry moment, aby pomyśleć o stworzeniu bardziej spokojnego i kojącego środowiska.
Wszyscy spędzamy obecnie znacznie więcej czasu w domu, więc poświęć trochę uwagi wypełnieniu swojej przestrzeni pozytywną energią i rzeczami, które sprawiają, że czujesz się dobrze.
Ogólnie rzecz biorąc, Księżyc w Nowiu w Raku pomaga nam rozpocząć nowy cykl. 
Chociaż na początku możemy czuć się trochę niespokojni i potrzebować uziemienia, w końcu zaczniemy czuć się bardziej spokojni z naszym otoczeniem .
Wszytkiego dobrego 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...