sobota, 4 lipca 2020

Zaćmienie pełni Księżyca w Koziorożcu -energia

Pełnia Księżyca w Koziorożcu
Pełnia Księżyca w Koziorożcu
Podczas  bramy zaćmień które mamy od początku czerwca Wszechświat pokazał nam namiastkę  nowego świata,  pokazał nam także, co należy oczyścić i uwolnić, nie tylko z nas samych, ale z całej  naszej pięknej planety.
Kochani dotarliśmy do ostatniego przystanku naszej podróży, zaćmienia Księżyca Koziorożca, które przypada na 5 lipca.

To zaćmienie  nie tylko kończy bieżący sezon zaćmień, ale także kończy cykl zaćmienia raka-koziorożca , nad którym pracujemy od 2018 roku.

Cykl zaćmienia Koziorożca i Raka dobiega końca, a zaćmienie Księżyca w lipcu 2020 r. Jest naszym ostatnim momentem kulminacyjnym .
Przedstawia zakończenie cyklu, a gdy ten cykl się zakończy, możemy być w stanie dostroić się do owoców naszej ciężkiej pracy  i nagród, które na nas czekają

Asteroida Bogini, Vesta jest blisko Słońca podczas tego Zaćmienia. Vesta reprezentuje żniwo i obfitość, a jej obecność zapewni, że to Zaćmienie przyniesie owoce naszej pracy.

Vesta przypomni nam o naszym zdrowiu ,znaczeniu odżywiania się i przekaże  przesłanie, że dbanie o siebie i dbanie o nasze zdrowie oraz dobre samopoczucie powinno zawsze być naszym priorytetem.
Pomimo zaćmienia  możemy  liczyć na obfitość , istnieje również wersja ostateczna -oczyszczenie.
Zostaniemy poprowadzeni do uwolnienia starych ciążących wzorców .
Co już przestało Ci  służyć? 
Co powstrzymujesz?
Pod mocą tej pełni pozwól sobie płynąć z rytmem . To Zaćmienie wykona pracę, aby zabrać to, czego już nie potrzebujesz.
Ta energia Zaćmienia przefiltruje twoje życie i twoje ciało, i pomoże ci się poddać i uwolnić. Twoim jedynym zadaniem jest nauczyć się odpuszczać. Nie walcząc, będziesz miał łatwiejszą drogę .proces który kryje się pod tymi energiami.
Ufaj, że wszystko, co zostało usunięte z twojego życia, zostało usunięte z jakiegoś powodu. Jakkolwiek bolesne może być, to jest twoje życie. Więc zaakceptuj to. Przyjmij to. Znajdź nadzieję potrzebną do kontynuowania podróży.
Twoja energia może wydawać się nieco wyczerpana wokół tego Zaćmienia, więc bądź wobec siebie łagodny i upewnij się, że poświęcasz czas na odpoczynek i ładowanie.
To Księżycowe Zaćmienie Koziorożca również wpada w samo serce Bramy Syriusza  , zwiększając jego moc i potencjał.
Syriusz jest naszym „Duchowym Słońcem” i jest bardzo aktywny przez cały pierwszy tydzień lipca.
W tym czasie Syriusz przesyła energię o wysokiej częstotliwości na Ziemię, która może pomóc nam wznieść się, naładować i uzyskać dostęp do wyższej inteligencji.
Energia Syriusza jest magiczna i będzie również zwiększać magię odczuwaną wokół tego Zaćmienia. Nasze marzenia mogą być bardziej żywe lub mogą zostać pobrane intuicyjnie lub psychicznie.
Możemy czuć się trochę zaniepokojeni lub wrażliwi na te wszystkie energie, więc upewnij się, że uziemiasz się i regularnie oczyszczasz  swoje pole auryczne .
Weź kojące kąpiele, pracuj z ulubionymi kryształami, spędzaj czas na łonie natury, po prostu bądź dla siebie miły, poruszając się po tych wszystkich niesamowicie transformujących energiach.

Wsteczny Merkury oraz Mars są również aktywni wokół tego Zaćmienia, nadając mu nieco gorącej energii.

Możesz odczuwać emocje wznoszące się i bulgoczące na powierzchnię, ale wiedz, że to tylko twoje ciało sygnalizuje, że potrzebuje uwolnienia.
Daj sobie zdrowy czas  na uwolnienie wszelkich gorących emocji, które się pojawią, i znajdź siłę i pewność siebie, aby zabrać głos i dzielić się swoją prawdą.
Osiągnięcie końca tego cyklu Bramy Zaćmień  sprawi wrażenie, jakby miało miejsce głębokie oczyszczenie. Ale nastąpi lekkość i możemy nawet zauważyć, że odczuwamy głębokie poczucie satysfakcji i dumy z osiągnięcia końca tego cyklu.
Użyj tej energii, aby uhonorować swoją podróż. Czcij zmiany, wstrząsy i bieg swojego życia. 
Szanuj siebie za to, kim jesteś dzisiaj z tego powodu.
Po tym, jak energie Księżycowego Zaćmienia Koziorożca zaczną się gotować, wszystko się rozjaśni i otrzymamy przyjemną ulgę, zanim Sezon Zaćmienia zacznie się ponownie w listopadzie.
Rok 2020 przynosi niezwykle dużą liczbę zaćmień, ale zbliżamy się do mety, pozostały jeszcze tylko dwa - zaćmienie Księżyca Bliźniąt 30 listopada i całkowite zaćmienie Słońca Strzelca 14 grudnia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...