niedziela, 2 sierpnia 2020

Pełni Księżyca w Wodniku


Księżyc w pełni w Wodniku rozświetli nasze niebo w dniu 3 sierpnia 2020 Przywita  nas swą energią wraz z budowaniem  energii Portalu Lwiej Bramy
Księżyce w pełni zawsze oświetlają rzeczy, pomagając nam dostrzec większą prawdę i poszerzyć nasz sposób myślenia.
Jeśli sprawy wydawały się mgliste lub niejasne, ta pełnia wzywa nas do ponownego spojrzenia, bo być może tym razem otrzymamy odpowiedzi, których szukamy.

Planeta przebudzenia i zmian, Uran, jest bardzo aktywna podczas tej pełni.

Uran jest władcą Wodnika, ale w czasie pełni księżyca ustawia się również pod kątem prostym lub pod kątem 90 stopni do Słońca. To zestrojenie z Uranem powoduje, że rzeczy w naszym życiu są chwiejne i niepewne.
Możemy zauważyć, że wokół nas rzeczy poruszają się i przemieszczają, powodując poczucie niepewności i niestabilności. Mogą wystąpić trudności w podejmowaniu decyzji.
Kiedy ten poziom chwiejnej niepewności wkracza w nasze życie, pozwala nam zobaczyć, co jest słabe i musi upaść, a co jest silne. 
Ta energia nie jest po to, aby zakłócić nasze życie, jest raczej po to, aby pomóc nam usunąć i puścić rzeczy, które już nie są nam przeznaczone .
Większość z nas zdaje sobie sprawę , że  musimy zrzucać rzeczy które nam nie służą , ale czasami bywa to bardzo  trudne.
Wstrząsy podczas tej pełni Księżyca pomogą nam delikatnie odpuścić te rzeczy i przypomną nam, że nie musimy się niczego obawiać.
Czego się trzymasz ze strachu?  Jakie myśli, przekonania, ludzie, okoliczności które chwytasz nie są już dla twojego najwyższego dobra ?
Ta pełnia prosi cię o oczyszczenie drogi. Prosi cię o potrząśnięcie swoimi przekonaniami, pomysłami, okolicznościami, abyś mógł zobaczyć i zweryfikować  to co musi pozostać.
Pod tą energią Księżyca w Pełni Wodnika lepiej pozwolić, aby rzeczy trzęsły się i spadały, gdzie tylko mogą, zamiast próbować kontrolować i trzymać je na siłę ,ponieważ wcześniej czy później i tak znikną z naszego życia .
Jeśli poddamy się i pójdziemy z prądem, możemy pozwolić Wszechświatowi wskazać nam drogę z łaską w naszych sercach.

Ta chwiejna energia napływająca z Urana służy również innemu celowi - przebudzeniu energii naszej duszy.

Kiedy zrzucamy balast ,  widzimy rzeczy w nowym świetle i inaczej postrzegamy siebie i świat, w którym żyjemy. Może to wywołać przebudzenie i wejście w nową wiedzę i mądrość.
Uran potrząsa nami, aby nas obudzić i wskazać nową, wyższą ścieżkę.
Uran rządzi również energią Kundalini , która jest postrzegana jako wąż żyjący u podstawy naszego kręgosłupa.

Kiedy wzrasta nasza energia Kundalini, tak jak dzieje się to w obecności Urana, wąż rozwija się, podróżując w górę centrów energetycznych ciała, aż do czubka naszej głowy i  jeszcze wyżej .
Kiedy wąż się budzi, możemy uczyć się nowych rzeczy, widzieć nowe rzeczy i doświadczać życia na innej częstotliwości.
Wszyscy możemy aktywować nasze własne przebudzenie Kundalini pod tą energią, ustawiając intencję i dostrajając się. Nie możemy tego wymusić, ale możemy pozwolić sobie na lśnienie i je powitać, jeśli uważamy, że jest to właściwe dla nas na ten moment .

Ta przebudzająca i aktywująca energia będzie również wspierana przez otwarcie portalu Lwiej Bramy

Portal Lwiej Bramy otwiera się co roku i osiąga swój szczyt  8 sierpnia, jednak energia będzie już wrzeć w czasie tej pełni Księżyca.
Gdy Słońce osiąga swój szczyt w sezonie Lwa  i do tego  mamy Syriusza, który jest naszym Duchowym Słońcem , Lwia Brama  zostaje aktywowana, wysyłając do nas wiadomości oraz energie do pobrania .
Sierpniowa pełnia pomoże oświetlić te energie w miarę ich wzrostu, a jeśli się dostroimy, możemy zacząć otrzymywać energię, intuicyjną mądrość, a nawet nowe pomysły i inspiracje, które poprowadzą nas.
Jest to piękna energia, do której można się podłączyć  która może posunąć nas dalej na naszej ścieżce.

Jeśli masz pytania, jeśli szukasz nowej mądrości, jeśli chcesz rozciągnąć swój umysł na nowe wyżyny, sięgnij wyżej w świetle tej pełni Księżyca.

Otwórz się na energię i pozwól, aby informacje napłynęły. Bardzo często podczas pełni Księżyca lubimy dyktować, co chcemy uwolnić lub wezwać, ale ta energia wzywa nas do zatrzymania się i wejścia do miejsca przyzwolenia.
Jeśli uspokoimy umysł i sięgniemy poza naszą wiedzę, możemy łatwiej znaleźć nowe informacje .
Wszyscy mamy moc , więc wyjdźmy  na przeciw  w świetle Księżyca. Spójrzmy, jak świeci jasno na niebie. Prośmy, aby przyniosła nam mądrość; poprośmy, aby wysyłała swoje starożytne przesłania prosto do naszej istoty.
Otwórz się , zaufaj swoim umiejętnościom i bądź cierpliwy.
Puśćmy rzeczy, które już nie są nam przeznaczone, usuńmy rzeczy słabe i rozpadające się.
Gdy elementy te usuniemy  , poczujemy się odnowieni, przywróceni i przebudzeni z większą wiedzą o tym, kim jesteśmy i w którym  kierunku powinniśmy iść.
Wszystkiego dobrego 

2 komentarze:

  1. Ja zdobyłem informacje, że w okolicach 12 sierpnia ma być duże natężenie spadających meteorów. Ale w dużym mieście jak ja mam, to pewnie nic nie będzie widać.

    Będąc przy temacie. Jaka gwiazda jest prawie centralnie na południu. Bardzo bardzo jasna gwiazda. Wydaje mi sie ze to Wenus ale nie mam informacji.

    OdpowiedzUsuń
  2. Myśle że może to byc Syriusz on teraz jest najaśnieszy na niebie i jest Gwiezdym Słońcem

    OdpowiedzUsuń

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...