środa, 30 września 2020

Kosmiczna energia- październik 2020

 

Kosmiczna energia- październik  2020

Październik niesie ze sobą wyzwania, ale jest też miesiącem realizacji. Jako dziesiąty miesiąc roku oznacza to nowy początek na horyzoncie. 

Rok 2020 przyniósł nam wiele zmian, a  koło życia nadal się kręci, by w końcu przygotować nas do zatrzymania się i pokazania nam, gdzie "wylądowaliśmy".

Ale zanim ten moment nadejdzie, musimy zwolnić i wrócić  myślami  na chwilkę  wcześniej.

Miesiąc październik przypomina ten moment w którym zrodziły się nasze zamanifestowane  marzenia i pragnienia .O końcu tego cyklu  pomyśl jak o samolocie przygotowującym się do lądowania. Musimy zapiąć pasy i przygotować się na kilka wstrząsów, gdy samolot zacznie zwalniać i opadać. 

Jest podekscytowanie, że zaraz przybędziemy na miejsce , ale  także niepokój o wszystko, co może pójść nie tak. W końcu większość problemów w samolocie występuje podczas startu i lądowania. 

Chociaż w tym miesiącu możemy poczuć kilka wstrząsów i zauważyć narastające napięcie, na gwiazdach jest napisane, że dotrzemy do celu.

W gwiazdach jest napisane, że wszyscy jako zbiorowość przygotowujemy się do zakończenia cyklu karmicznego, nad którym pracowaliśmy przez całe życie.

Kiedy zamykamy  ten cykl karmiczny na poziomie zbiorowym, możemy spodziewać się, że energie kierują wiązkę na rzeczy, które musimy rozwiązać, by odpuścić je raz na zawsze.  

Podobnie jak samolot zwalnia, zanim wyląduje , my również powinniśmy zwolnić w tym miesiącu z powodu wpływu wstecznego Marsa .

Mars znajduje się w retrogradacji od września, jednak 14 października Merkury dołączy do Marsa, potęgując efekt spowolnienia, który możemy odczuwać. 

Oprócz tego, że Merkury znajduje się w retrogradacji, październik przynosi nam również dwa pełne księżyce - pełnię księżyca Barana pierwszego dnia i pełnię księżyca Byka 31. 

To ostatnie pełne księżyce, których doświadczymy, zanim wyruszymy w ostatni sezon zaćmienia roku w listopadzie. 

Październik przynosi również portal Arktur, dzień, w którym Słońce i wysoko wibrująca gwiazda Arktur zrównają się. 

To potężne zestrojenie doda trochę dodatkowej magii do miesiąca, zwiększając energię Super Księżyca w nowiu Wagi i przygotowując nas na  potężny sezon Skorpiona. 

Oto najważniejsze kosmiczne wydarzenia w październiku 2020 roku i energia, którą one przynoszą:


1 października: Pełnia księżyca w Baranie

Baranem rządzi planeta Mars, więc będziemy mocno odczuwać wibracje czerwonej planety. Podczas tej pełni księżyca możemy czuć się podekscytowani lub po prostu poruszeni . Bez względu na to, jakie emocje odczuwasz, pozwól im wyjść na powierzchnię, abyś mógł je raz na zawsze uwolnić. To jest silna energia do uwolnienia i oczyszczenia, szczególnie na poziomie zbiorowym. 

2-3 października: Mars i koniunkcja Eris

Eris jest boginią niezgody i walki. Jest pionierką w obronie swoich praw i odzyskaniu swojej władzy. Zarówno Mars, jak i Eris mogą być niestabilną kombinacją, więc pamiętaj o nie rzucaniu się na głęboką wodę  lub robieniu czegoś, czego możesz później żałować. Na poziomie zbiorowym możemy postrzegać tę energię jako potrzebę obrony naszych praw i tego, w co wierzymy.

4 października: Połączenie Plutona

Pluton znajduje się w retrogradacji od 24 kwietnia 2020 roku, ale teraz stacjonuje bezpośrednio. Być może przyciągną nas ponownie wydarzenia, które miały miejsce w kwietniu. Możemy również zauważyć, że Pluton podkreśla pewne informacje, które muszą wejść do zbiorowej świadomości.

6 października: Mars najbliżej Ziemi

Mars zbliża do Ziemi, co ponownie wzmocni energię czerwonej planety. Mars może przynieść zwiększone napięcie, ale także wzmożoną pasję. Może to również przynieść ekstremalne wzorce pogodowe na ziemi , zwłaszcza fale upałów i pożary.

9 października: Mars i Pluton 

To druga z trzech kwadratur Marsa i Plutona . To czas, w którym możemy zobaczyć walki o władzę lub nadużycia władzy na scenie światowej. Może istnieć zwiększona potrzeba, aby ludzie zintensyfikowali swoje działania i odzyskali swoją władzę. Jeśli czujesz się uciskany w jakimkolwiek obszarze swojego życia, to dostosowanie może również być wyzwalaczem.


14 października: Wsteczny Merkury

Merkury wkracza w retrogradację w znaku Skorpiona. Odpowiedzi, których szukamy, nie są tak wyraźnie widoczne w świecie zewnętrznym, co oznacza, że ​​musimy wejść do środka i słuchać naszego własnego wewnętrznego głosu. Może to zwiększyć prawdopodobieństwo nieporozumień i opóźnień związanych z naszymi wyborami.


16 października: Super nowy Księżyc w Wadze 

To najbliższy Super Księżyc w tym roku. Spadając w znak Wagi, ten nów wzywa nas do skupienia się na równowadze. Być może będziemy musieli wykazać się kreatywnością i pomyśleć o nowych sposobach podejścia do naszego życia i zmianach, które nas powitały. Nie ma powrotu wdrążania  dawnych czasów, wzorców z powrotem w nasze życie , więc musimy zacząć wprowadzać innowacje i myśleć o tym, jak iść do przodu. Ten nów jest powiązany z pełnią księżyca z 8 kwietnia 2020 .


17 października: Słońce i Arktur

Wciąż pod wpływem Księżyca w nowiu nasze Słońce ustawia się w jednej linii z gwiazdą Arktur. Uważa się, że Arktur jest domem dla wysoce inteligentnych istot o wyższej świadomości. Tego dnia możemy skierować niesamowitą leczniczą niebieską energię Arctur. Ta niebieska energia może podnieść nasze serca, zwiększyć naszą intuicję i przypomnieć nam o naszym połączeniu między sobą a całym kosmosem.


23 października: Sezon Skorpiona

Zostawiamy znak Wagi i wchodzimy do znaku wodnego Skorpiona. Sezon Skorpiona jest uważany za punkt odrodzenia na kole zodiaku. Zrzucamy skórę i pozwalamy się odrodzić, gdy pokonujemy ostatnie sezony astrologicznego koła. 


31 października: Halloween i niebieski Księżyc w Byku z koniunkcją z Uranem

Jest Halloween i mamy pełnię księżyca! Ponieważ jest to druga pełnia w miesiącu, określa się ją jako niebieski Księżyc. Wszyscy słyszeliśmy powiedzenie - raz na Błękitnym Księżycu - a to dlatego, że są bardzo rzadkie! Ten Błękitny Księżyc zwiększy duchowe energie obecne już o tej porze roku. Poczujemy się bardziej połączeni z wyższymi światami i bardziej w kontakcie z naszą intuicją i zdolnościami parapsychologicznymi. Wokół Księżyca w pełni istnieje również burzliwa energia. Ponieważ Uran, planeta niespodzianek, jest obecnie aktywna, możemy otrzymać szokujące lub otwierające nam oczy informacje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...