wtorek, 15 września 2020

Księżyc w nowiu w Pannie -wrzesień ,energia.


Księżyc w nowiu w Pannie  przypada na 17 września będzie pierwszym z serii trzech Super Nowych Księżyców w nadchodzących miesiącach. To trio Super Księżyców zaprowadzi nas następnie do całkowitego zaćmienia Słońca w nowiu już w grudniu , które aktywuje i otworzy portal do nowego, jasnego początku.
Nowe księżyce są początkiem cyklu księżycowego, więc ten zestaw Super Nowych Księżyców przechodzących w zaćmienie słońca wskazuje, że przechodzimy do nowego paradygmatu, który otworzy się w dzień zaćmienia.
Wydaje się, że całe przekształcanie i rozkładanie "starego" na części pierwsze , które robiliśmy do tej pory w tym roku, ostatecznie toruje drogę do pojawienia się czegoś zupełnie nowego.
Podczas wrześniowego nowiu doświadczamy również zjawiska zwanego chybotaniem księżyca. Dzieje się tak, gdy Księżyc ustawia się pod kątem 90 stopni do węzłów księżycowych . Zasadniczo jest to czas podwyższonej energii i jak sama nazwa wskazuje, możemy czuć się wytrąceni z równowagi i trochę „chwiejni”.
Księżycowe węzły wskazują nam potężny wewnętrzny wzrost oraz duchowe przebudzenie, ale aby to osiągnąć, mogą sprawić, że poczujemy się trochę niepewnie lub niestabilnie.
Rok 2020 przyniósł już wiele niestabilności, więc może niektórzy z nas  są już do tego przyzwyczajeni ;-) Kochani wrześniowy nów będzie miotał nami jeszcze bardziej 
A to dlatego że Mars również znajduje się w retrogradacji, możemy zobaczyć, że ludzie będą bardziej skłonni reagować na to poczucie niestabilności i niepewności, rzucając się wrogimi słowami i czynami.
Chociaż możemy zobaczyć to manifestujące się w naszym życiu i na scenie światowej "dolegliwości", wiedz, że nie musimy tutaj trzymać naszej wibracji . Zamiast tego możemy uwolnić naszą świadomość od napięcia i wrogości, które mają miejsce wokół nas i zdecydować się na skupieniu trzymaniu światła w wew. siebie.
Kiedy wokół nas panika i strach, łatwo dać się wciągnąć, ale warto pamiętać, że nie jesteśmy tylko ludźmi , ale także istotami boskimi, które są połączone z nieskończonym strumieniem miłości, światła i ochrony .

Ta boska jaźń jest nietykalna. Żadna szkoda mu się nie

 stanie, nic nie może go zniszczyć.

 Jest wieczny i jest na zawsze,

 a jedyną melodią, do której wibruje, jest miłość.

Ta część nas samych to Wyższe Ja lub Naddusza - i bez względu na to, co przydarzy się nam w życiu lub przez jakie mroczne chwile przechodzimy, pozostaje nietknięta i zawsze połączona z miłością i pokojem.
Pamiętając o tej boskiej esencji, która żyje w nas wszystkich, możemy podnieść nasze wibracje, a podnosząc nasze wibracje, możemy podnieść tę planetę do wyższych stanów świadomości. Wysoce kreatywna energia wokół tego Super Nów Księżyca przyspieszy nasze wysiłki i pomoże nam w tym procesie.

Poprzez naszą osobistą wibrację możemy wykorzystać tę księżycową energię, aby zamiast gniewu i chaosu dodać  światło i miłość. To dzięki naszej osobistej wibracji utrzymujemy moc.
Pamiętaj więc o tym, podróżując przez nadchodzące miesiące. Postaraj się jak najlepiej odwrócić od gniewu, podziałów i nienawiści, a zamiast tego zachowaj miłość i jedność .
Skoncentruj swoją uwagę na tym, co chcesz przyciągnąć i stworzyć w swoim życiu, i staraj się nie rozpraszać strachem i hałasem świata zewnętrznego.

Trzymaj blisko serca, że ​​jesteś miłością, 

że pochodzisz z miłości 

i powrócisz do miłości. 

Trzymaj się blisko, wiedząc, że wszystko będzie lepiej.

Panna jest znakiem uzdrowiciela. Jej energia zachęca nas do przyjęcia uzdrawiającej mocy natury w naszym życiu, poprzez jedzenie, które spożywamy lub spędzanie czasu w otoczeniu lasów i oceanów.
Podczas tego nowiu skorzystaj z uzdrawiającej mocy natury, leków ziołowych i pokarmów roślinnych, aby przywrócić i naładować swoje pole energetyczne.
Panna rządzi również układem pokarmowym, więc staraj się odżywiać brzuch za pomocą masaży, jogi i zdrowej domowej kuchni. Kiedy nasze jelita są czyste i zdrowe, czujemy się pobudzeni, a nasz umysł jest czysty.
Nasz układ pokarmowy pomaga nam nie tylko przetwarzać i przyswajać jedzenie, które jemy, ale także energie i zdarzenia, których doświadczamy.
Jakie wydarzenia lub sytuacje wydarzyły się w twoim życiu, które musisz przetworzyć i przetrawić?
Tak jak nasze trawienie może spowolnić się z powodu złej diety, my również musimy nauczyć się przetwarzać i trawić nasze emocje, aby nie jątrzyły się i nie powodowały blokad energetycznych.
Musimy również upewnić się, że poświęcamy trochę czasu na przetworzenie i przetrawienie naszych emocji i wydarzeń, w których się znajdujemy, zamiast spieszyć się ,jak zawsze musimy je wyeliminować.
Połącz się ze zdrowiem swojego układu pokarmowego i zobacz, jak to się może odnieść do twoich emocji lub tego, przez co obecnie przechodzisz.
Czego się trzymasz? Co sprawia ci trudność w przetwarzaniu, trawieniu i eliminowaniu na poziomie emocjonalnym?
Użyj tej energii Księżyca w nowiu Panny, aby wesprzeć swój umysł i ciało. Wyjdź z powtarzalnego lub niepewnego myślenia i przenieś się do miejsca spokoju, zaufania i wiedzy.

Jesteś o wiele silniejszy, niż ci się wydaje. Bardziej znasz drogę do przodu, niż na to pozwalasz. Wiesz co robić. Zaufaj sobie.

Pannę reprezentuje dziewica - silna, niezależna osoba, która wie, czego chce i nie musi nikomu odpowiadać. Kiedy dziewica łączy się ze swoją niezależnością i wewnętrzną siłą, łączy się z jej najpełniejszym potencjałem.
Wszystkie zasoby, których potrzebujesz, znajdują się w środku, ponieważ już tak ciężko pracowałeś na ten moment.
Podczas wrześniowego super nowiu, pod wpływem chybotania i retrogradacji Marsa, wiedz, że jesteś chroniony.
Wiedz, że możesz wybrać, na czym chcesz się skupić. Wiedz, że masz moc utrzymywania światła nie tylko dla siebie, ale dla całej planety.
Wszystkiego dobrego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...