środa, 30 września 2020

Pełnia Księżyca w Baranie

 Pełnia Księżyca w Baranie 1 października jest pierwszą z dwóch pełni w tym miesiącu. Kolejna pełnia, niebieski Księżyc będzie pod koniec miesiąca w znaku Byka.

Październik to zdecydowanie jeden z bardziej gorących miesięcy w roku. Wygląda na to, że wszystko, co przyniósł nam rok 2020, zbliża się do swego szczytu, a posiadanie dwóch pełnych Księżyców w tym samym miesiącu wskazuje na temat oczyszczenia.

Wydaje się, że przez cały październik, a nawet gdy rozpoczynamy sezon zaćmień w listopadzie, kierować się będziemy ku oczyszczeniu nie tylko na poziomie osobistym, ale także zbiorowym.

Nasze cienie wychodzić będą na powierzchnię, by narodzić się w nowym świetle i wydaje się, że oczyszczamy nie tylko dla siebie, ale także dla nasze przeszłe i przyszłe pokolenia.

Rok 2020 przyniósł już wiele napięć i gorących emocji  na całym świecie, ale Księżyc w pełni ma moc, aby to wszystko wzmocnić.

W naszym życiu osobistym pełnia księżyca w Baranie ma moc wywołania pewnych dramatów, ale musimy pamiętać, że wciągnięcie się w burze między ludzkie  jest zwykle toksyczne dla naszego umysłu i ciała.

Postaraj się unikać wszelkich konfliktów, które pojawią się na twojej drodze, i pamiętaj, że często jest to odwrócenie uwagi od prawdziwego problemu i prawdy, która kryje się u Twojej podstawy. Z pewną świadomością można  ominąć  ten dramat i zająć się swoim uziemieniem.

Mimo że ta dramatyczna energia jest poruszana podczas tej pełni Księżyca, mamy również w ofercie silną uzdrawiającą obecność i na tym powinniśmy się skupić.

Tę uzdrawiającą obecność daje nam asteroida CHIRON, która znajdzie się w koniunkcji z Księżycem w pełni.

Chiron jest znany jako ranny uzdrowiciel, ale także tęczowy most. Jego energia reprezentuje proces przebudzenia. Kiedy się budzimy, jesteśmy w stanie przyjąć nasze rany i zamienić je w potężne portale siły, mądrości i współczucia.

Kiedy kierujemy energię Chirona, jesteśmy również w stanie przejść mostem do wyższych stanów świadomości.

Jesteśmy w stanie zobaczyć, że wszystko, co kiedykolwiek się dzieje i rozwija w naszym życiu, służy naszemu najwyższemu dobru. Widzimy, że chociaż w tym życiu dzieją się tragedie i straszne rzeczy, zawsze jest szerszy obraz.

Na jeszcze głębszym poziomie spacer po tęczowym moście przypomina nam, że wszystko, czego doświadczamy w tym życiu, to paradoks. Jest to zarówno rzeczywistość, jak i iluzja.

Łącząc się z energią Chirona, możemy przypomnieć sobie, że każdy dramat lub chaos, który dzieje się wokół nas, to tylko niewielki ułamek większego obrazu, po którym idziemy, nie tylko w tym życiu, ale przez wszystkie wcielenia.

Podczas tej pełni Księżyca, ważne będzie, aby utrzymać podniesioną wibrację i utrzymać światło. Nam jako planecie udało się przerwać cykl karmiczny i powinniśmy tym się teraz radować.

Teraz musimy po prostu jechać na fali. Musimy teraz zwracać uwagę na przyszłość i z dala od powtarzających się nawyków z przeszłości.

Musimy raczej trzymać się wibracji jedności, niż dać się wciągnąć w podział lub mentalność „oni kontra my”.

Pamiętaj o mądrości, jaką zaoferował nam kod numerologiczny roku 2020 - nieskończony potencjał, gdy pracujemy razem . Kiedy ludzie się jednoczą, wtedy są najpotężniejsi.

Zachowaj to w swoim sercu, podróżując nie tylko przez tę pełnię Księżyca, ale także przez kolejne miesiące.

Urodziłeś się na ten czas; wasza dusza zdecydowała się być tutaj w tym czasie. Przeskakujemy planetę do następnego etapu jej świadomości, a twoja dusza, twój umysł i twoje ciało są gotowe do tej jazdy.

Jaśniejsze rzeczy są na horyzoncie, więc pod tą pełnią Księżyca, nawet jeśli możesz czuć się poirytowany, zdenerwowany, a nawet trochę zduszony. Nawet jeśli możesz poczuć silną falę emocji kipiącą, aby je oczyścić i uwolnić, wiedz, że jest to moment, nad którym pracujesz już od dawna 

Pełnia księżyca w Baranie to początek końca świata, jaki znamy. Skierujmy energię wojownika Barana i śmiało przejdźmy do następnego rozdziału.

Skierujmy ogień w nasze serca i nasze dusze i przenieśmy tę planetę na wyższy poziom.

Nie daj się wciągnąć podziałom, dramatom i zwyczajom z przeszłości. Pozostań w kontakcie ze światłem, zakorzeniony w Ziemi i zestrojony ze swoim najwyższym i najprawdziwszym ja.


Wszystkiego dobrego w tej pełni

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...