środa, 2 września 2020

Pełnia Księżyca w znaku Ryb-energia wrzesień 2020


Wrześniowa pełnia Księżyca przypada na 2 dzień miesiąca w sennym, eterycznym i wrażliwym znaku Ryb.
Ta pełnia Księżyca jest głęboka,i posiada przebudzającą  się energia, nie tylko dlatego, że mieści się w naturalnie psychicznym zodiaku Ryb, ale także dlatego, że harmonijnie dopasowuje się do Urana.
Uran to planeta przebudzenia i zmiany. Zachęca nas do spojrzenia na rzeczy ze świeżej perspektywy. Prowadzi nas do spojrzenia na rzeczy z innej perspektywy aby zmienić naszą świadomość i podnieść ją.Uran jest pięknie aspektowany do tej pełni Księżyca, co oznacza, że ​​jest przeznaczona do wywoływania jakiegoś rodzaju przebudzenia .
Uran jest także władcą astrologii i być może twój umysł już zaczyna się budzić, gdy rozumiesz, że twój związek z kosmicznym niebem może być bogatszy i głębszy.

Wenus i Saturn są również aktywne podczas tej pełni Księżyca i mogą powodować problemy w sprawach dotyczących naszych relacji.

Ta energia wzywa nas do posiadania własnych działań oraz  mówienia prawdy,
Wzywa nas, abyśmy nie uchylali się od konsekwencji  , ale aby naprawdę wziąć odpowiedzialność za nasze zachowanie i to, co chcemy stworzyć, idąc naprzód.
Wokół tej pełni Księżyca istnieje silna energia kardynalna, co oznacza, że ​​możemy chcieć przejąć inicjatywę i znaleźć naszą niezależność.
Dzięki tej kardynalnej energii istnieje możliwość dawania przykładu 

Wrześniowa pełnia z pewnością może poruszyć nasze emocje i wyzwolić uczucie wrażliwości.

Możemy również odczuwać dodatkową empatię, więc jeśli jesteś wrażliwy na energie innych, upewnij się, że podejmujesz kroki, aby chronić siebie i naładować swoją energię.
Ponieważ Ryby są znakiem wodnym, spędzanie czasu w pobliżu wody lub nawet kąpiel w słonej wodzie mogą  być lecznicze i regenerujące.
Jeśli chcesz dostroić się do większej galaktycznej energii Ryb 
, możesz również znaleźć wsparcie i pocieszenie, służąc innym np.docierając do swoich bliskich.
Mimo że łączenie się z bliskimi było w tym roku wyzwaniem, tak ważne jest, aby nasze zdrowie psychiczne i emocjonalne pozostało  ze sobą w kontakcie. Jeśli możesz , rozważ spotkanie z bliskimi i zobacz, o ile lepiej się poczujesz.
Wrzesień oferuje duże zmiany energetyczne i wydaje się, że ten wrześniowy Księżyc w pełni będzie latarnią morską, oświetlającą naszą drogę i przygotowującą nas do zamknięcia tego ultra-transformacyjnego roku.
Podobnie jak w przypadku wszystkich przemian, aby pojawiło się nowe, trzeba się "złamać"  i rozmontować nie potrzebne rzeczy.
Aby wesprzeć się w tym procesie, użyj bogatych energii Księżyca w pełni jako katalizatora, aby uwolnić się od oczekiwań, tego, kim myślałeś, że jesteś i niepotrzebnych historii,wspomnień  z przeszłości.

Puść to, kim byłeś wczoraj, a nawet przed chwilą, i przywitaj się z tym , kim jesteś w tej chwili.

W tej chwili nie istnieje  już nic wczorajszego ani jutrzejszego. Wszystko, co jest prawdziwe, to ty, tutaj, właśnie teraz, w tej przestrzeni, w tym stanie. Wczuj się w to. Poczuj, kim jesteś w tej chwili.
Wszystkiego dobrego 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...