wtorek, 15 września 2020

Rytuał na nów Super Księżyca w Pannie


Super Księżyc w nowiu z 17 września przypada na znak Panny i jest pierwszym z serii trzech Super Księżyców więcej o nim tutaj
Super nów pojawiaj się, gdy Księżyc zbliża się do Ziemi. Chociaż Księżyc nie będzie widoczny tej nocy, nadal będziemy odczuwać wokół nas silne księżycowe energie.
Chociaż podczas nowiu może pojawić się poczucie niestabilności, możemy go również wykorzystać do uziemienia naszej energii i powitania nowych początków, które w końcu zakwitną. 
Oto rytuał, który cię poprowadzi - 

Będziesz potrzebować:

  • Wybrane narzędzie do oczyszczania aury
  • Wygodne miejsce do leżenia z kocami / poduszką (opcjonalnie)
  • Zegarek
  • Nutka do medytacji
  • Twój ulubiony kryształ (lub biżuteria)
  • Długopis  i papier

Wskazówki:

1.) Rozpocznij ten rytuał, oczyszczając swoją aurę i otoczenie. Kiedy oczyszczasz swoją aurę i przestrzeń, recytuj następujące słowa:
„Oczyszczam ciężkie bóle;
 Oczyszczam przeszłość. 
 Oczyszczam wszystko, co trzyma mnie w pułapce w ciemności. 
Czuję się teraz lżejszy; mój duch jest wolny; 
Łączę się z miłością, która we mnie żyje. 
Dziękuję .Dziękuję Dziękuję ."
2.) Zapal świeczkę, jeśli chcesz. Połóż się na podłodze w wygodnej pozycji. Ogrzej się za pomocą koców i, jeśli chcesz, użyj poduszki pod głowę lub kolana.


3.) Umieść kryształ na szczycie trzeciego oka, brzucha lub środka serca - kieruj się intuicją.
4.) Posłuchaj nutki do medytacjiTa 10-minutowa medytacja pomoże Ci wejść w stan odprężenia, dzięki czemu z łatwością połączysz resztę rytuału.
Miej przy sobie długopis i kartkę na później.
(Uwaga: podczas medytacji zostaniesz poproszony o odchylenie głowy do tyłu, wiedz, że możesz to zrobić w stopniu, który jest dla Ciebie najwygodniejszy. Nawet nieznaczne odchylenie brody do tyłu jest w porządku. Po zakończeniu ćwiczenia możesz przywrócić głowę do normalnej pozycji - po prostu zrób tak, jak ci wygodnie).
5.) Po medytacji weź długopis i kartkę papieru i wybierz jedną z poniższych podpowiedzi w dzienniku. Ustaw zegar na 20-30 minut i zacznij pisać wszystko, co płynie w twojej głowie . 
  • „Jakie jest moje wymarzone życie? Gdybym mógł mieć cokolwiek, być czymkolwiek lub udać się gdziekolwiek, co bym zrobił? ”
  • „Gdybym się nie bał i wiedział, że nie mogę zawieść, zrobiłbym…”
  • „Moi przewodnicy duchowi chcą, żebym wiedział…”
6.) Po zakończeniu odliczania przeczytaj ponownie to, co napisałeś, lub zastanów się, jak się obecnie czujesz. Jeśli uzyskałeś pewną jasność, zastanów się, jakie działania możesz podjąć w nadchodzących miesiącach. 
7.) Teraz weź swój kryształ i trzymając go w dłoniach, wyszeptuj do niego życzenie. Zrób wdech i wyobraź sobie, że dmuchasz życzenie w kryształ, używając mocy swojego wydechu. Śpij z kryształem obok siebie, medytuj z nim lub noś go ze sobą przez następne trzy dni. 
Jakie to łatwe ,prawda?
Udanego nowiu 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...