sobota, 3 października 2020

Archanioł Metatron- Święta Geometria,jak korzystać z kostki Metatrona ?

 Święta Geometria jest piękna, ale wiedza, jak ją wykorzystać w praktyce duchowej, nie zawsze jest taka oczywista. Siatka Metatrona jest doskonałym przykładem skomplikowanego wyglądu świętego kształtu, który ma praktyczne zastosowania.

Przeanalizujmy ten kształt i omówmy, kim jest Metatron, a następnie przedstawię kilka sposobów, jak zacząć używać tego symbolu w swojej praktyce duchowej.KIM JEST METATRON?

Ten święty symbol nosi imię Archanioła Metatrona. Uważany jest za pisarza Boga lub Energii Źródła, a jego kostka jest odpowiedzialna za ochronę i równoważenie przepływu energii ze Źródła do sfery fizycznej. 


CO TO JEST KOSTKA METATRONA?

Kostka Metatrona składa się z 13 okręgów, które się stykają; ten kształt nazywa się Owocem Życia (pokazany poniżej). Aby utworzyć sześcian, narysowane są proste linie ze środka każdego okręgu, który łączy się ze środkiem wszystkich pozostałych okręgów

Owoc życia

Sześcian Metatrona zawiera również pięć brył platońskich, które reprezentują pięć elementów (ziemię, powietrze, wodę, ogień i ducha) i są geometrycznymi elementami budulcowymi wszechświata.

sześcian Metatrona 


JAK KORZYSTAĆ Z KOSTKI METATRONA

Ponieważ kostka Metatrona chroni przepływ energii, jest idealnym narzędziem do oczyszczania, ochrony i uzyskiwania dostępu do większej ilości energii. 

Oto trzy sposoby korzystania z kostki Metatrona.

OCHRONA

Ponieważ Archanioł Metatron i jego sześcian kontrolują przepływ energii. Ten symbol od dawna jest kojarzony jako symbol ochrony. Najłatwiejszym sposobem rozpoczęcia używania tego symbolu jest użycie go do ochrony.

Zacznij od umieszczenia go w miejscu, w którym chcesz chronić swoją energię lub energię przestrzeni. Kiedy umieszczasz symbol, wyobraź sobie Archanioła Metatrona otaczającego przestrzeń ochronną tarczą białego światła.

SIATKA  ODŚWIEŻAJĄCEJ ENERGII

Jeśli czujesz, że Twoja energia lub energia w Twoim domu jest ciężka i zanieczyszczona  i potrzebujesz odświeżenia, spróbuj użyć kostki Metatrona jako oczyszczającej kryształowej siatki!

Aby stworzyć swoją siatkę, zbierz następujące kamienie.

 • Kryształ Górski  do oczyszczania i wzmacniania, 6 lub więcej sztuk
 • Selenit do oczyszczania , 1 duży kawałek
 • Ametyst do oczyszczania emocji, 1 lub więcej sztuk
 • Cyjanit do połączenia cię z oczyszczającą energią Metatrona, 1 lub więcej elementów
 • Kwarc dymny do uziemienia i ochrony Ciebie i Twojej przestrzeni, neutraliizuje negatywne wibracje , 1 lub więcej sztuk

Mając gotowe kamienie i kostkę Metatrona, zamknij oczy, wycisz umysł, oddychaj i wezwij Archanioła Metatrona, aby pomógł oczyścić twoją przestrzeń za pomocą kryształowej siatki .

Umieść kawałek selenitu na środku siatki, kryształy kwarcu w sześciu zewnętrznych kręgach i wszelkie pozostałe kryształy, tak jak czujesz ,tak jak podpowiada ci intuicja .Wyobraź sobie, że oczyszczasz siebie i swoją przestrzeń, gdy umieszczasz każdy kamień na swojej siatce. Podziękuj Archaniołowi Metatronowi za pomoc w oczyszczeniu siebie i swojej przestrzeni.

Trzymaj  siatkę tak długo, jak chcesz i staraj się "rozmawiać" z nią codziennie, dopóki jest w zasięgu twojej ręki .

MEDYTACJA ENERGETYZUJĄCA CZAKRY

Kostka Metatrona może być również używana jako środek do łączenia się z Archaniołem Metatronem w celu zrównoważenia i wzmocnienia energii w całym systemie czakr . Medytacja nad Kostką Metatrona to świetny sposób na uzyskanie dostępu do tej energii.

Sposób:

 • Znajdź wygodną pozycję siedzącą.
 • Umieść obraz Kostki Metatrona przed sobą na podłodze, abyś mógł na nią patrzeć podczas medytacji.
 • Zamknij oczy, oddychaj, skup się.
 • Wezwij Archanioła Metatrona, aby pomógł ci w medytacji. Poproś go, aby pomógł oczyścić, zrównoważyć i wzmocnić twój system czakr.
 • Otwórz oczy i kontynuuj medytację, patrząc na kostkę Metatrona.
 • Możesz poczuć "brzęczenie" w kręgosłupie, gdy system czakr się budzi . Dodatkowo możesz wyobrazić sobie, jak każda z twoich czakr świeci i rozjaśnia kręgosłup.
 • Pozostań w medytacji tak długo, jak chcesz. Zanim skończysz, podziękuj Archaniołowi Metatronowi za pomoc.
WIĘCEJ O METATRONIE  tutaj

*Zawsze kiedy budujesz swoja siatkę kryształowa pamiętaj o oczyszczeniu  kamieni szałwia bądź dowolnym narzędziem Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...