wtorek, 13 października 2020

Brama Arkturiańska ,energia gwiazdy Arktur październik 2020

 


W październiku 2020 roku nasze Słońce dokonuje corocznego wyrównania z jedną z najjaśniejszych gwiazd na nocnym niebie, Arkturem.

Kiedy nasze Słońce ustawia się w jednej linii z tą gwiazdą , jesteśmy w stanie połączyć się z jego energią i odbierać jego niesamowite częstotliwości na Ziemi.

Powinniśmy czuć tę Bramę Arkturiańskiej energii  od 15 do 19 października. Chciałabym podzielić się z wami kilkoma spostrzeżeniami dotyczącymi tej Bramy .

Ale najpierw trochę o Arkturze:

Arktur jest około 25 razy większy od naszego Słońca i znajduje się na północ od równika niebieskiego. Widać, że świeci jasno z obu półkul i ma wyraźny pomarańczowo-czerwony odcień. Arktur jest czwartą co do jasności gwiazdą, dlatego bardzo łatwo odróżnić go od innych. 


Arktur jako jasna, świecąca gwiazda przyciągnął uwagę naszych starożytnych przodków.

Na temat tej gwiazdy pojawiło się wiele mitów i legend, które były używane jako gwiazda przewodnia dla tych, którzy odbyli długą podróż przez morza.

W astrologii zachodniej Arktur jest uważany za szczęśliwą gwiazdę, która niesie energię dobrobytu i determinacji. Wskazuje, że jeśli będziemy ciężko pracować oraz postępować uczciwie , zostaniemy sprawiedliwie wynagrodzeni.

W astrologii wedyjskiej Arktur jest znany jako Swati, co oznacza „bardzo dobroczynny”.

Słynny medium i prorok Edgar Cayce przekazał informacje że Arktur, jest  domem dla wysoce zaawansowanej rasy obcych, zresztą nie on jedyny.

Na Ziemi są również arkturiańskie gwiezdne nasiona, które wywodzą się z od samego Arktura i czują bardzo silny związek z tą gwiazdą.

Gdy Słońce ustawia się w jednej linii z Arkurem jesteśmy w stanie odbierać jego kody świetlne wysłane bezpośrednio do planety która emanuje energię  prosto do naszych ciał.

Te kody świetlne będą wprowadzane do naszego środka , za  sprawą czakry serca. Od 15 do 19 października spędzaj czas medytując nad tym obszarem ciała.

Wizualizuj strumienie światła wpadające do środkowej części twoich  pleców. Poczuj to piękne światło, poprawiające nastrój które zaprosi więcej radości do każdej komórki twojego ciała.

Arkturianie to niefrasobliwe istoty. Przypominają nam, abyśmy nie traktowali życia tak poważnie i pamiętali, że to wszystko jest częścią znacznie większej „gry”.

Chociaż życie wydaje się nam tak realne i poważne, kiedy je przeżywamy, rzeczy nie są takie, na jakie wyglądają. W rzeczywistości nasze ograniczone możliwości oznaczają, że tak wiele  nam jeszcze brakuje . Widzimy tylko część szczegółów, poprzez wzorce które sami sobie nakładamy.

Arkturianie są niezwykle delikatnymi i kochającymi istotami, nie znają nienawiści tak, jak ludzie.

Kiedy nasze Słońce dostosowuje się do energii Arkturiańskiej, wszyscy możemy przypomnieć, że nasza zdolność do kochania jest o wiele większa niż nasza zdolność do nienawiści.

Nienawiść jest łatwa, ale w miłości znajdujemy naszą prawdziwą odwagę i siłę. Nauczenie się kochać siebie, kochać się nawzajem i kochać tych, którzy nas skrzywdzili, doprowadzi nas do nowej mocy.

Nawet jeśli okazywanie i znajdowanie miłości dla tych, których uważamy za złych, niebezpiecznych , wydaje się trudne lub niemożliwe , jeśli otworzymy nasze serca, aby rozpoznać tę samą miłość, która nas stworzyła, wtedy zaczniemy leczyć siebie i planetę.

Pamiętaj, kiedy następnym razem będziesz na kogoś zdenerwowany lub zły - pamiętaj, że łatwo jest być w stanie gniewu , ale bardziej potężne i wyzwolone jest pytanie - jak mogę zamiast tego kochać?

Musisz także nauczyć się wybaczać sobie, ponieważ pamiętaj, nic nie jest takie, jakim się wydaje. „Złe uczynki”, które popełniasz w tym życiu, mogą w rzeczywistości być częścią czegoś, czego nie jesteś świadomy.

Czy kiedykolwiek czułeś, że zostałeś niesprawiedliwie potraktowany? Na razie tak się wydaje, ale ostatecznie wszystko nabiera sensu. Znasz to prawda?

Kiedy wyjdziesz ze swojego ludzkiego ciała, zobaczysz, jak wszystko jest połączone i wszystko ma swoje miejsce. Nawet pojęcie poczucia się niesprawiedliwie potraktowanym ma swoje znaczenie i miejsce!

Wszechświat nie jest przypadkowy, istnieje struktura i porządek, tak samo  w  twoim ciele. Po prostu, kiedy jesteś w ludzkim ciele, te rzeczy  wydają ci się nieco chaotyczne.

Tak powinno być, bo gdybyś nauczył się kolejności, twoja "gra" byłaby skończona! A ty jesteś tutaj, wróciłeś  aby rozegrać kolejnego seta.

Nawet jeśli myślisz - chcę wyjść z tej gry, chce już to przerwać ! 

Twoja dusza zgodziła się tu być jakiegoś powodu . Choć brzmi to ciężko, ta rozgrywka to nie  gra rozrywkowa czy planszowa , to gra o coś znacznie więcej.

Nie mogę podzielić się z Tobą wszystkimi informacjami na jej temat, ale jeśli spytasz własne serce i duszę, i otworzysz na przekaz  po prostu otrzymasz  zwrotną informację np. w formie wspomnienia lub sygnału przypominającego, że nic nie jest takie, jakim ci się wydaje.\

Ten Wszechświat jest wielki i piękny, istnieje wiele sił, które odczuwamy w różnych momentach naszego ludzkiego życia . Jeśli pracujesz nad planetami w Twoim Układzie Słonecznym (astrologia),nie ważne że dopiero raczkujesz czy jesteś doświadczonym "domowym astrologiem" musisz zdać sobie sprawę tak naprawdę że jesteś połączony z wszechświatem i jesteś częścią tego wszystkiego.

Nie możesz po prostu skupić się na jednej planecie lub jednej gwiazdce i powiedzieć - to wszystko.

 Wszechświat nie jest tak łatwy do zdekodowania, spróbuj, jeśli możesz!

Mogę ci powiedzieć, że podczas gdy Wszechświat i gwiazdy takie jak my są dobrym miejscem do obserwacji, jeszcze lepsze miejsce do badania i obserwacji jest w tobie.

Zamiast patrzeć na ruchy planet, patrz na swoje .

Spójrz na subtelne zmiany i refleksje, które zachodzą w twoim własnym wewnętrznym Wszechświecie.

Rozumiem, że czasami łatwo, a nawet trzeba spojrzeć na siebie z zewnątrz , wiedz że dlatego masz oczy, które widzą, usta które przemówią i uczucia, które możesz poczuć!

Możesz poprosić o połączenie i rozmowę z Arkturianami w dowolnym momencie, i jeśli czujesz miłość, wiedz, że to oni.

Nasza planeta przechodzić będzie ogromną metamorfozę i zmianę w nadchodzących miesiącach. Powinieneś wsłuchać się i zobaczyć, jak podekscytowani - i trochę zaniepokojeni, oni wszyscy są  po drugiej stronie Galaktyki.

Pomyśl o sobie jako o części energii Ziemi. Cała planeta jest ulepszana i przechodzi na nowe poziomy, co oznacza, że ​​ty też.

Na Ziemi szykują się wielkie rzeczy, ale nie przejmuj się tym zbytnio. Powinieneś już do tego przywyknąć! Wiedz, że chociaż wydaje się, że to koniec, nigdy nie jest końcem.

Myślisz, że życie ma dla ciebie plan, ale w rzeczywistości jest odwrotnie. Jesteś planem na całe życie. To Ty decydujesz, czym jest życie i jak powinno być ono „przeżywane”.

Przekonasz się, że ta „gra”, w którą grasz, nie polega tak naprawdę na tym, ile przedmiotów materialnych możesz posiadać - nie chodzi o to, jak  i ile zbierzesz punktów. Punkty, które potrzebujesz , pochodzą z innych rzeczy. Punkty nie mają nic wspólnego z sukcesem, a wszystko z tym, jak i kim się pojawisz, gdy zostaniesz wezwany.

Wszystkiego dobrego 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...