piątek, 9 października 2020

Nów Super Księżyca w Wadze-październik 2020 ,energia

 
Nów Super Księżyca w Wadze-październik 2020

Księżyc w nowiu przywita nas  16 października i będzie  Super Księżycem

  wypadającym w znak Wagi.

Waga reprezentuje sobą  równowagę, uczciwość i sprawiedliwość, są to cechy, o których będziemy musieli pamiętać w obliczu intensywnych energii, które przyniesie  ten Księżyc w nowiu.

Ponieważ jest to Super Księżyc w nowiu, będziemy silnie odczuwać energię księżycową. Mimo że tej nocy niebo będzie ciemne, poczujemy przyciąganie Księżyca, wciągające nas do wewnątrz i w głębsze obszary naszej pięknej duszy.

Księżyc w nowiu może przysporzyć nam kłopotów lub wywołać ból na powierzchni naszego serca. Może to sprawić, że poczujemy się trochę ociężali lub ospali, i zwiększymy zamieszanie lub niepewność, które już możemy odczuwać od jakiegoś czasu.

Energia Wagi może również rzucić światło na nasze relacje i ujawnić nam, gdzie relacje mogą być uszkodzone , warto więc obserwować ten czas by wypełnić swoim światłem te braki.

Jeśli masz do czynienia z trudnym związkiem, ten Księżyc w nowiu może przynieść ci nowe pomysły .Być może trzeba będzie przyjąć nową strategię, ale najpierw pozwól, aby kurz opadł.

Jeśli ostatnio dawałeś zbyt wiele z siebie, jeśli działałeś dla dobra innych, a nie dla siebie, ten Księżyc w nowiu może pomóc ci wrócić do swojej istoty i zrealizować nowe plany przechodząc przez zupełnie inną, nową drogą.

Księżyc w nowiu wzywa nas do powrotu do samego siebie, do wyjścia ze wstydu i winy oraz do skupienia się na oddaniu tylko i wyłącznie sobie. 

Kiedy jesteśmy „pełni siebie”, możemy wlewać się w innych.

Nie myśl, że musisz mieć to wszystko za jednym zamachem, ponieważ ten Księżyc w nowiu wymaga cierpliwości, refleksji i wewnętrznej pracy.

Nawiązywanie połączenia i spędzanie czasu z przyjaciółmi (nawet jeśli jest to tylko online) może być również kojącym sposobem na złagodzenie podwyższonej energii krążącej na kosmicznym niebie.

Nowe księżyce to zawsze czas nowych początków i chociaż możemy to odczuwać w powietrzu, możemy również odczuwać rosnące poczucie niepewności co do tego, jak iść do przodu.

To zamieszanie potęguje fakt, że zarówno Mars, jak i Merkury znajdują się w retrogradacji w czasie nowiu.

Kiedy świat poza nami czuje się zagmatwany i niepewny, zawsze są rzeczy, których możemy być pewni, i to są rzeczy, na których powinniśmy się  skupiać .

Posiadanie obu tych planet w retrogradacji w tym samym czasie jest trudną kombinacją i może sprawić, że poczujemy się, jakbyśmy robili kroki do tyłu, a nie do przodu!

Może to również przyczynić się do nieporozumień, więc pamiętaj o tym, jeśli chcesz odbyć ważną rozmowę.

Chociaż wydaje się, że jest to trudny cykl, który otwiera się dla nas podczas nowiu, wiedz, że jest on również potężny dla duchowych przebudzen i intuicyjnej pracy.

Jeśli potrafisz otworzyć się na energie, możesz otrzymać nowe duchowe spostrzeżenia i zrozumienie. Może być również łatwiej połączyć się z przewodnikami duchowymi i aniołami.

Ta duchowa energia przebudzenia jest również wspomagana przez gwiazdę Arktur, która będzie bardzo aktywna w czasie tego nowiu.

Arktur to świetny początek w naszym Układzie Słonecznym, o którym uważa się, że jest domem dla zaawansowanej rasy obcych znanych jako Arkturianie.

Istoty arkturiańskie ukazują się najczęściej jako niebieskie światło i niosą najwspanialszą, skoncentrowaną na sercu energię.

Są czyste, a ich obecność bardzo leczy. Skupiona na sercu energia, którą niosą, może nam przypomnieć o skupieniu się na miłości, byciu życzliwym dla siebie i innych oraz o praktykowaniu sztuki przebaczania.

                      Jak możesz patrzeć na swoje problemy oczami miłości? Jak możesz przenieść swoją uwagę do miejsca skoncentrowanego na sercu, gdzie możesz zobaczyć i poczuć tylko miłość?

Chociaż życie w tym stanie przez cały czas nie zawsze jest możliwe w tej ziemskiej rzeczywistości, energia świetlna, która spływa na planetę z tej gwiazdy , może być naszym przypomnieniem.

Innym sposobem, w jaki możemy skierować tę energię, są kreatywne projekty - szczególnie te, które wymagają od nas zrobienia czegoś własnymi rękami. 
Jak Twoje dłonie mogą stworzyć coś odżywiającego i kojącego dla Twojej duszy?

Październikowy nów jest potężny, więc bądź dla siebie łagodny i pamiętaj, że najciemniejsze noce często prowadzą do jaśniejszych poranków.

Wszystkiego dobrego 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...