środa, 28 października 2020

Nowy SUPER Księżyc w Skorpionie -Energia Odrodzenia

 

NÓW KSIĘŻYCA LISTOPAD 2020

W podwodne głębiny wyruszamy z trzecim i ostatnim Super Księżycem w tym roku. Spadając w znak Skorpiona w dniu 15 listopada, ten nów będzie głęboko emocjonalny, ale także głęboko uzdrawiający.

Cokolwiek ma wyjść na powierzchnię, szczególnie na poziomie emocjonalnym, zostanie w nas  poruszone. Poczujemy tęczę emocji, które czynią nas ludźmi. Tęcza emocji, które pod wieloma względami są naszym prawem.

Przybywamy na tę planetę, aby poczuć. Wchodzimy do tych ciał, aby odbyć ludzką podróż, aby doświadczyć szeregu możliwych emocji. To dzięki tym emocjom tworzy się sztuka, ujawniają się prawdy, zachodzą przebudzenia i miłość może rozkwitnąć.

Podczas ciemnej nocy Księżyca w nowiu w Skorpionie jesteśmy prowadzeni, aby "usiąść" z samym sobą i wszystkimi naszymi emocjami. Jesteśmy prowadzeni, aby pozwolić najgłębszemu z lęków, miłości, nadziei i marzeń wznieść się z dołu naszego brzucha w górę i na zewnątrz do nowej przestrzeni świadomości.

Naszym obowiązkiem jest siedzieć z naszymi myślami i uczuciami w miarę ich pojawiania się z miejsca, w którym nie oceniamy. 

Naszym zadaniem jest rozpoznanie, że nie jesteśmy naszymi uczuciami ani myślami, ale to my ich doświadczamy.

Oprzyj się wygodnie, przyjrzyj się tej idei trochę dłużej - nie jesteś swoimi emocjami, po prostu jesteś tym, który ich doświadcza.

Twoje emocje, myśli, historia nie są tym, kim jesteś. Są po prostu płaszczem, który nosisz, podróżując z pokoju do pokoju w tej podróży zwanej życiem.

Kiedy wchodzimy w ciemniejsze głębiny mętnych wód Skorpiona, może to nie być wygodne, ale jest to rzeczywiście konieczne.

Czasami musimy robić to, co jest niewygodne, czasami musimy stawić czoła temu, co czai się w cieniu naszych własnych lęków i wątpliwości. Bo kiedy to robimy, wiele zyskujemy. W tych chwilach brodzenia przez to, co jest niewygodne; kiedy uświadamiamy sobie i widzimy w pełni i całkowicie nasze największe cierpienia, zyskujemy siłę i mądrość. 

Ta siła, ta mądrość pojawia się tylko wtedy, gdy mamy odwagę i determinację, by stawić czoła naszym największym ranom i zmaganiom.

Uzdrowienie z ciemności nigdy nie jest całkowite, jest to coś, co nosimy ze sobą w całej  podróży powrotu do domu. Ale kiedy na to patrzymy, kiedy się z tym mierzymy, kiedy to trzymamy i uznajemy, to wtedy możemy zacząć wznosić się ponad to.

Skorpion jest reprezentowany przez Skorpiona, ale także przez Feniksa. Zarówno Skorpion, jak i Feniks mają taką samą zdolność transformacji. Skorpion zrzuca skórę, Feniks uczy się, jak powstać z popiołów. 

Oba te stworzenia mają w sobie moc całkowitego odrodzenia się, bez względu na to, co przyniosła im przeszłość. Przeszłość przyniosła nam tak wiele. Wszyscy stoimy w obliczu własnych zmagań, strachu, niepewności i niestabilności. Rok 2020 zmienił tak wiele rzeczy. Ale pod przesłaniem tego Księżyca przypomina nam się, że zawsze w naszej mocy powstaniemy, gdy nadejdzie właściwy czas.

Przypomina nam się, że nawet gdy rzeczy wokół nas płoną na popiół i rozpadają się, nawet gdy rzeczy z naszego życia się rozpadają i nie możemy rozpoznać siebie w lustrze, to wszystko jest częścią wielkiego cyklu śmierci i odrodzenia. 

Umieramy i tak wiele razy odradzamy się podczas tej życiowej podróży, więc pozwól temu nowiu pokazać ci drogę przez twoją własną metamorfozę. Pozwól mu przypomnieć ci, jak daleko zaszedłeś. Pozwólcie, aby dał wam nadzieję na możliwości, które nadejdą.

Podczas gdy ten Księżyc w nowiu niesie głęboką i otrzeźwiającą energię, jest on również pięknie aspektowany z planetą Jowisz. Jowisz jest znany z tego, że pozwala nam zobaczyć srebrną powłokę w rzeczach. 

Na naszą drogę wysyła  promienie nadziei i pozytywności. Pozwala nam zachować blask słońca w naszym sercu i pamiętać, że zawsze rozwija się wyższy plan.

Jowisz daje nam możliwość widzenia rzeczy z szerszej perspektywy. Jego energia pozwala nam uwolnić się od naszych ograniczeń i stałego sposobu myślenia i wznieść się ponad to wszystko, gdzie możemy zobaczyć, jak każde działanie i każde wydarzenie zawsze prowadzi nas tam, gdzie musimy być.

Nawet jeśli nie możemy zobaczyć całej podróży lub zrozumieć pełnego zakresu tego, co dzieje się wokół nas, jest w ofercie energia pod tym Księżycem w nowiu, która zachęca nas, abyśmy pamiętali, że rzeczy zawsze się zmieniają i przekształcają, i chociaż nie mamy kontroli nad tym wszystkim, mamy kontrolę nad tym, jak zdecydujemy się pokazać, zareagować i odpowiedzieć. 

Tak więc, gdy doświadczasz  teraz ciężkich emocji, które są poruszane, oczekując zmian  pamiętaj - to też minie.

Spróbuj skupić się na tym, co możesz kontrolować, i utrzymuj wizję z lotu ptaka. Spróbuj wyjść poza ustalone ograniczenia dnia dzisiejszego i spróbuj wyobrazić sobie, dokąd może nas  zaprowadzić jutro i na przyszłość. Kiedy odłączamy się i oddalamy, widzimy, że wszystko ma swoje miejsce we Wszechświecie.  Taki jest nasz plan 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...