wtorek, 20 października 2020

Pełnia niebieskiego Księżyca w znaku Byka

Pełnia niebieskiego Księżyca
Pełnia niebieskiego Księżyca


31 październik to potężny i magiczny dzień, który przynosi ze sobą Pełnię Niebieskiego Księżyca . W tym dniu  obchodzone jest również święto Samhain, z którego wywodzi się Halloween. W wielu kulturach uważa się, że o tej porze roku zasłona między wymiarami jest najcieńsza. 

Niebieski Księżyc  pojawia się, gdy mamy dwie pełnie w miesiącu kalendarzowym. Pierwsza była 1-go października , w znaku Barana. 
Posiadanie dwóch pełnych księżyców w tym samym miesiącu kalendarzowym wskazuje na ogólny temat wydania i wydaje się, że pod mocą tego Księżyca jest wiele rzeczy do odkrycia.
Tak się składa, że ​​ta pełnia jest również Mikromonem, co oznacza, że ​​jest dalej od Ziemi niż zwykle. Księżyc na nocnym niebie może wydawać się mniejszy i mniej jasny.

Mikromony są przesiąknięte przesądami i uważa się, że przynoszą złą pogodę i klęski żywiołowe. Mimo że Księżyc znajduje się dalej od Ziemi, uważa się, że Micromoons mają większy wpływ na nasze nastroje.

Kiedy księżyc jest w pełni, kończy swój cykl, reprezentując zakończenie, zamknięcie i transformację. Jest to czas, aby stawić czoła, pobłogosławić i uwolnić wszystko w nas i w naszym życiu. 
Pełne księżyce są zawsze potężnymi punktami ukończenia i odpuszczenia, ale może się okazać, że ta pełnia nie przyniesie oczekiwanej wersji.
Chociaż może to poruszyć sprawy i powiadomić nas o tym, co należy wyzwolić w naszym życiu, sama energia może nie mieć siły, aby pomóc nam pokonać ten dystans.

Mimo że możemy chcieć z czymś skończyć, wygląda na to, że możemy się zawiesić na  trochę dłużej, niż byśmy  tego chcieli.
Może minąć do następnej pełni księżyca w listopadzie, która tak się składa, że ​​jest zaćmieniem, zanim zaczniemy zanurzać się i ostatecznie pożegnamy z tym, co chcemy tak bardzo wypuścić.

URAN
Uran

Uran, planeta przebudzenia i zaskakujących wiadomości, jest w koniunkcji z niebieskim księżycem, co oznacza, że ​​jego energia będzie bardzo aktywna.

Ilekroć Księżyc i Uran spotykają się, zawsze istnieje szansa, że ​​na powierzchnię mogą wypłynąć szokujące informacje. Możemy również doświadczać podwyższonych emocji, dzięki czemu łatwiej paść ofiarą naszych wyzwalaczy.

Chociaż możemy czuć się ciągnięci w wielu kierunkach pod wpływem tej energii, możemy również połączyć się z ziemską, uziemioną stabilnością, którą może nam zaoferować Byk.

Zakorzeniając się i ugruntowując w tym, co przynosi obecna chwila, krok po kroku możemy przejść przez to.
Jak wspomniałam , ten Błękitny Księżyc pada w pomyślną noc, w której zasłona między wymiarami jest uważana za najcieńszą. Jest to związane z powstaniem Plejad o tej porze roku na półkuli północnej.

31 października jest również powiązany z Dniem Zmarłych lub Día de los Muertos, który jest powszechnie obchodzony w Meksyku i Ameryce Środkowej i pochodzi z czasów Azteków.

Podobnie jak w pogańskich tradycjach Samhain, uważa się, że tej nocy zasłona między żywymi a umarłymi jest najcieńsza. Kiedy zasłona między wymiarami jest cienka, naszym bliskim łatwiej jest wrócić na Ziemię i nawiązać z nimi kontakt.

Pełnia księżyca tej nocy może wzmocnić ścieńczenie zasłony, pomagając nam połączyć się z naszą intuicją i wyższymi światami z większą łatwością.

Nawet planetarny wpływ Urana może pomóc nam uzyskać dostęp do tych wyższych wymiarów, ponieważ Uran również rządzi przebudzeniem naszej siły życiowej lub energii Kundalini .

W słabym świetle Błękitnego Księżyca wizualizuj swoje czakry budzące je jedna po drugiej. Zobacz, jak błyszczą jak stają się jak jasne kule tęczowego światła. Zobacz, jak otwierają się i łączą cię z twoim wyższym ja i światami powyżej.

Jeśli masz ukochaną osobę, która przeszła na drugą stronę, tej nocy odmów specjalną modlitwę lub zrób coś, co ci o niej przypomni. Zjedz ich ulubione jedzenie lub zapal świeczkę w ich imieniu.

Poza docieraniem do bliskich zmarłych, znajdź czas na uznanie „śmierci” zarówno wielkich, jak i małych w Twoim życiu.

Jest tak wiele rzeczy, które „umarły” w tym roku, więc szanuj te, które są dla ciebie najważniejsze, nawet jeśli są trochę bolesne.

Szukaj wskazówek w naturze, ponieważ zawsze pokazuje nam, jak umiera i odradza się wciąż na nowo.
Tak więc, chociaż ten niebieski Księżyc niesie pewną zmienność, przypomina nam również, abyśmy byli uziemieni i zakorzenieni w naszej istocie, abyśmy mogli dotrzeć do nieznanych królestw.

Śmierć jest dla nas największą niewiadomą w tym życiu, ale nie musimy się bać.

Szanuj śmierć, której stawiłeś czoła, i wiedz, że wszystkie utracone rzeczy w końcu powrócą. Zgodnie z prawem Wszechświata nic nigdy nie jest niszczone, tylko odradzane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...