poniedziałek, 30 listopada 2020

Duchowe i kosmiczne znaczenie 21 grudnia 2020

 

Kosmiczne i duchowe znaczenie 21 grudnia 2020


Jest tak wiele do wyjaśnienia  na temat tej ultra magicznej energii, że nie wiem od czego zacząć! 

Dziś miałam wspaniałą sesje, naprawdę . To była moja najdłuższa podróż  jaką do tej pory odbyłam, z pięknymi istotami mogłam doświadczyć przekazu i informacji  oraz miłości od Wyższych Jaźni mieszkających po za nasza galaktyką .To niesamowite przeżycie, to niesamowite doświadczenia . I wierze ,właściwie wiem, że ta kosmiczna energia  jest początkiem narodzin  nieskazitelnej ,czystej  i klarownej energii miłości , naszego cudownego ,wielkiego wszechświata, który już nie będzie dzielił się nigdy wpół .Miną lata gdy wrócicie do tego artykułu i uświadomicie że, to tu już pisał się początek  przekazu ,od świetlistych istot które nas kochają i chcą razem podbijać wibrację wspólnego  Wszechświata .

Porozmawiajmy najpierw o tym, co  jest cykliczną  prawdą opisującą dzień 21 grudnia każdego roku - jest to Przesilenie. Przesilenie to czas, w którym zasłona między wymiarami jest cienka. To także czas, w którym jesteśmy bardziej otwarci i połączeni z energiami Ziemi.

Z większą łatwością jesteśmy w stanie poczuć, że nie jesteśmy tylko istotami na tej Ziemi, ale istotami we Wszechświecie. Przesilenie to ,także początek nowego sezonu, w zależności od tego, gdzie na świecie mieszkasz, a nowy sezon zawsze przynosi przemianę energii.

Saturnalia były pogańskim świętem obchodzonym w grudniowe przesilenie i miały przypominać Złoty Wiek - czas, w którym panował pokój na Ziemi, a Saturn był naszym Słońcem. Grudniowe przesilenie zostało wybrane na ten dzień, ponieważ mówiło się, że oznacza

„powrót do światła”.

21 grudnia  2020 wyróżnia się ,jako potężny dzień, nie tylko z powodu przesilenia, ale także z powodu bardzo rzadkiego dostosowania, które ma miejsce w tym roku, znanym jako Wielka Koniunkcja.

Astronomowie używają słowa koniunkcja, aby opisać spotkania planet i innych obiektów na kopule naszego nieba. Używają terminu Wielka Koniunkcja, aby opisać spotkania dwóch największych światów naszego Układu Słonecznego, potężnego Jowisza i wspaniałej, pierścieniowej planety Saturn.  

Nadchodząca wielka koniunkcja Jowisza i Saturna nastąpi 21 grudnia 2020 r., W dniu przesilenia grudniowego. Te dwa światy będą widocznie bliżej na naszym niebie, niż były od czasów średniowiecza, w 1226 roku. Najbliższe Jowisz i Saturn będą oddalone od siebie o zaledwie 0,1 stopnia . 

Co więcej, tuż przed tym, 14 grudnia nastąpi całkowite zaćmienie słońca, które również zwiększy energię. Zaćmienie Słońca otwiera portal do zupełnie nowego początku, a Wielka Koniunkcja kilka dni później wzmocni tę energię portalu. Otwarcie tego portalu pozwoli na dotarcie do planety ,strumieni energii o wysokiej częstotliwości.
Ziemia również kończy transformację w tym dniu, która pozwala na narodziny „Nowej Ziemi” .Dzięki jeden wspaniałej istocie miałam możliwość połączenia i zrozumienia dlaczego tak się dzieje. I to jest mega fascynujące .Nic wokół nas się nie zmienia, planeta nadal będzie wyglądać tak samo, ale  pojawią się nowe wyższe częstotliwości, które pomogą nam osiągnąć nowe wyżyny i nowy sposób życia. Nie bez przyczyny.


Wielka koniunkcja 2020

Wielka koniunkcja występuje mniej więcej co dwadzieścia lat i występuje wtedy, gdy zarówno Jowisz, jak i Saturn znajdują się w tym samym stopniu zodiaku. Wielka Koniunkcja reprezentuje zmianę epoki i czas, w którym zmieniamy nasz sposób patrzenia na świat. 

Wraz ze zmianą naszego poglądu na świat zmienia się także społeczeństwo i sposób, w jaki wybieramy podejście do rzeczy. Podczas gdy Wielka Koniunkcja ma miejsce co kilkadziesiąt lat, wyrównanie 2020 otwiera drzwi do jeszcze większego cyklu. Przez ostatnie 200 lat Jowisz i Saturn ustawiały się w jednej linii tylko w znakach ziemi, ale w tym roku,  Jowisz i Saturn zrównają się w znaku powietrznym Wodnika.

Wielka Koniunkcja, która ma miejsce na znaku powietrznym po raz pierwszy od 200 lat, oznacza jeszcze większą zmianę w naszym światopoglądzie i epoce, w którą właśnie wkroczymy.

Jowisz i Saturn będą również ustawiać się w jednej linii na zero stopni Wodnika, co jest dodatkowym znaczącym przekazem. 

Zero reprezentuje nieskończony potencjał i zawiera energię nieograniczonych możliwości. Wielka Koniunkcja, która ma miejsce w Wodniku, również dalej napędza nas w energię Ery Wodnika.

Kosmiczne i duchowe znaczenie 21 grudnia 2020


Wielkie Koniunkcje, które miały miejsce w znakach ziemi przez ostatnie 200 lat, zwróciły naszą uwagę na ambicję, "wielki rząd" i wielki biznes. To sprawiło, że skupiliśmy się na materialnym bogactwie oraz tworzeniu i budowaniu namacalnych rzeczy na przyszłość.
Jest to główna i definiująca zmiana epoki ,która obejmuje ruch z dwóch różnych energii:
Element ziemi-ziemia jest stabilna ,niezawodna, spójna ,solidna, niezłomna i praktyczna. Koncentruje się na bezpieczeństwie materialnym ,ziemi i jej zasobach i może być oporny na zmiany.
Element powietrza-powietrze to wymiana informacji ,pomysłów, koncepcji, myślenia ,mówienia, pisania, rozumienia przetwarzania danych oraz mobilności .

Wkraczamy w nowa erę ,rozpoczynając nowy zbiorowy cykl elementarny i zmianę w sposobie, postrzegania rzeczywistości . Obejmuje to przejście od konsumpcjonizmu ,struktur hierarchicznych i materializmu na płaszczyźnie fizycznej do współpracy w sieci i skupiania się na przyszłości, w tym na innowacjach i postępie technicznym.
Będziemy pracować eksperymentalnie z naszymi pomysłami ,rewolucjonizując społeczeństwo poza obecnymi granicami społecznymi. Nasza nowa struktura społeczeństwa będzie koncertować się na zbiorowym doboru a nie na indywidualnym statusie i ambicjach co może wnieść bunt i niepokoje społeczne.

Jesteśmy proszeni o wspieranie reform społecznych i humanitaryzmu w uczciwy i bezstronny sposób.
ŻYCIE z Jowiszem i Saturnem w Wodniku będzie bardziej dt. równości ludzi niż struktury władzy społeczeństwa .W szczególności dotknie to ludzi na "szczycie góry", ponieważ stary reżim rozpada się w tym roku gotowy na odrodzenie i nowy wzrost dla wspólnego dobra wszystkich

Zacznie otwierać nasze umysły na wyższe poziomy świadomości, które rozumieją, że nie ma między nami separacji, a dystans przestanie istnieć.

Ścieżka, którą wybieramy, jest ścieżką, na której postanowiliśmy się skupić, co prowadzi mnie do niesamowitych wzmożonych energii psychicznych. Nie mam już kontroli nad niczym i dopiero teraz tak naprawdę czuje się bardzo ale to bardzo wolna .


Duchowe znaczenie 21 grudnia 2020 r
Cała kosmiczna energia w tym roku doprowadziła nas do zamknięcia ogromnego cyklu karmicznego planety.
Wyobraź sobie Ziemię przepychaną przez tunel spirali. Kiedy przechodzi przez ten tunel, jest pod ciśnieniem tak bardzo, że jest zmuszona rozdzielić się na dwie części. Prawie jak dzieląca się komórka.
Kiedy portal całkowitego zaćmienia Słońca otwiera się i nasila w Wielkiej Koniunkcji, wszyscy będziemy mogli wejść na „Nową Ziemię”.Te dwie komórki są z tej samej Ziemi, ale reprezentują dwie nowe dynamiki energii, z którymi możemy pracować na tej planecie, które nigdy wcześniej nie były dla nas dostępne na taka skalę.

Jedna z tych „komórek” reprezentuje cofanie się w głąb starych wzorców karmicznych, prawie tak, jakbyśmy nie posuwali się naprzód, powtarzając tę ​​samą pętlę. Jeśli będziemy podążać tą ścieżką, w końcu wyjdziemy poza przeszłość, którą znamy, i w głębszą ciemność.

Druga „komórka” oznacza poruszanie się naprzód w nieznane dotąd sposoby. Przechodzimy do rozszerzania naszych zdolności jako istot ludzkich i do tworzenia rzeczy, których nawet obecnie nie dostrzegają nasze umysły.
Jeśli będziemy podążać tą ścieżką, w końcu rozciągniemy się na nowe, wyższe poziomy świadomości.

Wybór, do której „komórki” chcemy podążać, należy do nas i dla większości ludzi możemy znaleźć równowagę między nimi.

Zasadniczo częstotliwość planety rośnie. Jesteśmy w stanie wykorzystać lepiej wyższe częstotliwości niż kiedykolwiek wcześniej, ale także niższe częstotliwości będą zakreślone bardziej niż kiedykolwiek wcześniej .
Częstotliwości, które już poznaliśmy przed tym podziałem, również staną się łatwiejsze w utrzymaniu i będą bardziej dostępie.
Oznacza to, że wszystkie energie o wysokiej częstotliwości, z którymi łączyliśmy się w przeszłości, będą dla nas łatwiejsze w doświadczaniu .
Wielu innych intuicyjnych i empatycznych ludzi odebrało podobne wiadomości dotyczące 21 grudnia. Wielu mówi o tym, że jest to „podział na osi czasu”, w którym nastąpi dalszy podział z życia 3D na życie w 5D.


Dla osób żyjących w 3D życie będzie podążać tą samą trajektorią, jednak w zależności od tego, gdzie znajduje się ich częstotliwość, mogą być w stanie wyczuć rosnące światło lub zaznać pogłębiania się w ciemności.
Dla tych, którzy żyją w 5D, nowe częstotliwości i kody świetlne będą również dostępne i to jest ekscytujące!
Kto wie, jakie nowe zdolności lub duchowa mądrość i wiedza zaczną docierać na Ziemię.

Jak się przygotować na 21 grudnia 2020 r?
Gdy zbliżamy się do tej daty, ważne będzie, aby podnosić wibracje.
Możemy utrzymywać wysokie wibracje nie poprzez ciągłe próby bycia pozytywnymi, ale poprzez bycie sobą.
Im wyższa częstotliwość planety w momencie „podziału”, tym wyższy zakres nowych częstotliwości zostanie dla nas odblokowany.

Utrzymując wysokie wibracje możemy również podnieść częstotliwość planety, utrudniając innym zanurzenie się w niższych wibracjach.
Nasza wibracja brzęczy najwyżej, gdy jesteśmy wierni temu, jak się czujemy, jesteśmy połączeni i akceptujemy to, kim jesteśmy - wady i wszystko inne.

To dobry dzień, aby jasno określić, na czym chcesz się skupić, połączyć się z własną duchowością i bardzo jasno określić intencje skoncentrowane na sercu.
Ten „rozłam”, który powstaje na Ziemi, ostatecznie pomaga nam osiągnąć nowy poziom wzrostu. Otrzymamy więcej światła, a wraz z tym więcej nadziei, pokoju i pomyślności.

21 grudnia 2020 r. będzie idealnym dniem na rytuał manifestacji, wizualizacji tego, co chcesz przyciągnąć i czego pragniesz dla świata.
Do zobaczenia niebawem ;-)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...