piątek, 27 listopada 2020

Zaćmienie pełni Księżyca w znaku Bliźniąt -30 Listopad 2020

Zaćmienie w pełni Księżyca w znaku Bliźniąt -Listopad 2020

 

Zaćmienia Księżyca są wyjątkowo silne ,podobnie jak  Pełnie Księżyca. Oświetlają obszary naszego życia, które należy oczyścić i zmieść. Rzucają światło na wszystko, co nie musi już być z nami. Ujawniają nam, co trzymamy zbyt mocno oraz uświadamiają nas że warto odpuścić.

Zaćmienia Księżyca są potężne, ponieważ wymagają od nas zrzucenia ciężarów . To zrzucenie może sprawić, że poczujemy się bezbronni, przestraszeni lub niepewni tego, co nadejdzie. Ale to zaćmienie Księżyca obiecuje nadchodzący jaśniejszy sezon.

Przypomina nam, że każda przestrzeń stworzona przez jego obecność wkrótce stanie się żyzną ziemią, gotową do przyozdobienia nowymi nasionami, gdy nadejdzie odpowiedni czas.

Pod tym zaćmieniem Księżyca ,jeśli coś się wydarzy, nie ważne co, spróbuj utrzymać w sercu uczucie zaufania.

Mówi się, że zaćmienia przynoszą nam wydarzenia, które są przeznaczone i  które są zgodne z naszym największym wzrostem. Jeśli podczas zaćmienia Księżyca coś opuści Twoje życie, zaufaj, że tak miało było. Ufaj, że istnieje Boski cel tego, czego teraz nie ma.

Oczywiście zakończenia zawsze mogą być bolesne, a nawet smutne. Więc daj sobie czas na rozpacz, pozwól sobie poczuć wszystko, co unosi się z głębi twego serca .

Pod wpływem tego zaćmienia jesteśmy również prowadzeni, aby wkroczyć w naszą boską kobiecość. Energia boskiej kobiecości nie dotyczy płci. Jest to wyraz energii, która rządzi ukrytą, ciemną stroną.

Reprezentuje wewnętrzną wiedzę  i twórcze cechy, które pojawiają się, gdy jesteśmy w pustce. Ta silna kobieca energia pochodzi z wpływów Bogini Westy, Eris, Czarnego Księżyca Lilith i Ceres.

Te kosmiczne ciała, wszystkie nazwane na cześć potężnych Bogiń, są aktywne pod mocą tego zaćmienia pełni Księżyca i każde z nich ma ważną wiadomość do przekazania.

Asteroida Westa jest boginią ogniska . Wzywa nas do pielęgnowania naszego wewnętrznego ognia i pielęgnowania naszej wewnętrznej iskry. Przypomina nam, że kiedy dążymy do naszego wewnętrznego płomienia, jesteśmy w stanie połączyć się z naszą kreatywnością, naszą wewnętrzną siłą i naszą pasją.

Eris to planeta karłowata znajdująca się za Plutonem. Jest znana jako Bogini niezgody i walki, ale idzie tą ścieżką tylko wtedy, gdy wie, że możemy stanąć na wysokości zadania. Kiedy rzeczy nie są w równowadze, to jej chaos pomaga nam poprawić nasze postępowanie. Kiedy nadchodzi czas, aby przejść dalej, to jej chaos popycha nas do rozwoju.

Czarny Księżyc Lilith to kosmiczne oznaczenie między Księżycem a Ziemią. Jest to mocno naładowany punkt na naszym kosmicznym niebie, który wskazuje na wolność i wyzwolenie. Bogini Czarnego Księżyca Lilith pozwala wypartym emocjom wypłynąć na powierzchnię, abyśmy mogli je uwolnić, uleczyć i pozwolić im odejść.

Wreszcie Ceres jest asteroidą Bogini płodności i odnowy. Jej obecność przypomina nam o pielęgnowaniu i odżywianiu się. Wzywa nas, abyśmy spędzali czas na łonie natury, dbali o siebie i bardzo delikatnie zajmowali się ranami naszej matki. Jej obecność wskazuje również na przybycie punktu zbioru.

Weź dary, które przynoszą te Boginie. Pozwól ich mądrości zaistnieć i dotknąć obszarów twojego ducha, których potrzebują.

Dbaj o swój wewnętrzny ogień. Pozwól, aby chaos się przesunął i podążał w kierunku wzrostu. Wypuść te stłumione emocje. Pamiętaj, aby pielęgnować i odżywiać się, szanując wszelkie punkty swojego życia. Czule kochaj siebie przez wszystko, co przyniesie Ci zaćmienie Księżyca. Pozwól sobie na całkowite odżywienie siłami boskiej kobiecości.

Gdy to zaćmienie pełni Księżyca przypada na Bliźnięta, możemy użyć ich symboliki, aby poprowadziły  nas przez Księżycowe energie.

W starożytnej mitologii mówiono, że Bliźnięta reprezentują zarówno świat widzialny, namacalny, jak i niewidzialny, niematerialny. Jeden bliźniak pochodził z tej Ziemi, a drugi nie. (osobiście się z tym zgadzam ,będąc Bliźniakiem czuje i doświadczam  to każdego dnia) 

Te Bliźnięta są oznaką zarówno człowieka, jak i istoty, która czyni nas istotami ludzkimi . Przypominają nam, że nie jesteśmy tylko ciałem fizycznym, ale także duszą.

Cokolwiek wydarzy się podczas tego Zaćmienia, prawdopodobnie poruszy nasze ciała fizyczne i duchowe.

Może się okazać, że w jakiś sposób mamy do czynienia z oboma tymi elementami. Możemy znaleźć zarówno nasze widzialne, jak i niewidoczne światy, dotknięte lub przecinające się w sposób, którego wcześniej nie zauważyliśmy.

Może nawet zaczniemy być bardziej świadomi tego, jak nasz stan wewnętrzny wpływa na stan zewnętrzny i na sposób, w jaki wybieramy postrzeganie rzeczy.

Bliźnięta to znak powietrzny, który rządzi naszym umysłem. Nasz umysł ma moc malowania obrazu, który chcemy zobaczyć. Nasz umysł ma moc przyjmowania wydarzeń i dołączania do nich historii.

To właśnie te historie mogą nas zaskoczyć bardziej niż same wydarzenia. To właśnie historie, które sobie opowiadamy, powodują w naszym życiu wiele stresu i udręki.

Pod mocą tego zaćmienia Księżyca sprawdź, czy możesz uspokoić swój umysł, zamykając historie, które już ci nie służą. Sprawdź, czy możesz wyjść z nadmiernych myśli i wejść w stan po prostu bycia.

Bliźnięta uczą nas, że jesteśmy zarówno ludźmi, jak i istotami, więc sprawdź, czy potrafisz znaleźć tę równowagę.

Sprawdź, czy potrafisz odejść od ego swojej ludzkiej strony, w którą bardzo często jesteśmy pogrążeni, i poświęć trochę czasu, aby po prostu uhonorować nieruchomą istotę, którą jesteś.

Zaćmienia Księżyca zawsze stawiają nas tam, gdzie powinniśmy być, więc bez względu na to, co jest dla ciebie poruszone, ufaj, że kawałki Twojej układanki wylądują tam, gdzie trzeba.

Użyj magicznych energii tego zaćmienia Księżyca, aby połączyć się ze swoją boską kobiecością i całością wszystkiego, czym jesteś.

Jesteś niesamowitą istotą kosmosu i gdy Księżyc traci światło z powodu cienia Ziemi, jest odciśnięty pocałunek z naszej zbiorowej świadomości, a tym pocałunkiem ,Księżyc oddaje swoją magię, wzmacniając nas do zbiorów oraz do wydalenia rzeczy nam zbędnych.


Szczęśliwej pełni  

2 komentarze:

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...