poniedziałek, 28 grudnia 2020

Grudniowa pełnia Księżyca w Raku 2020

 

Grudniowa pełnia Księżyca w Raku 2020

To wrażliwy Księżyc w pełni, który może poruszyć nasze najgłębsze emocje i uczucia. Poruszenie się w blasku Księżyca  pozwala nam uwolnić się od ciężaru ,od  wszystkiego co nam nie służy , uderzając o brzeg niczym   fala , więc pozwól sobie na oczyszczenie, uwolnienie się od wszystkiego, czego nie chcesz już zabierać ze sobą w Nowy Rok. 

Oczekuje się, że ostatnia pełnia Księżyca w roku wschodzi w nocy 30 grudnia pod słodkim znakiem Raka. Pełne Księżyce, znane jako energetyczny punkt kulminacyjny cyklu księżycowego, mogą być niezwykle potężne i wpływać na nasze samopoczucie, działanie oraz sen.

Pielęgnująca energia Raka uwydatni w nas wrażliwość. To będzie świetny czas na uporządkowanie wszystkich burz, z którymi mieliśmy do czynienia w całym  2020 roku. Zastanowienie się nad tymi emocjami i uporządkowanie ich pomoże nam zrobić miejsce na powitanie Nowego Roku.

Pamiętaj, aby kochać i rozpieszczać się w tym blasku Księżyca  by łączyć się z ludźmi, którzy sprawiają, że poczujesz się rozpieszczony. Pielęgnacja ciała i poczucie komfortu to wszystko, czego szukamy, gdy wschodzi Księżyc w pełni. Aby w pełni zbadać wszystkie emocje, które niesie ze sobą Księżyc w pełni, musimy czuć się komfortowo we własnej przestrzeni.

Księżyce w pełni są zawsze potężniejsze, ponieważ wschodzą naprzeciw Słońca. Zwykle są również w przeciwnych zodiakach. Jeśli np. Słońce jest w Lwie, Księżyc w pełni będzie w Wodniku. Gdy dwa ciała niebieskie świecą się w przeciwstawnych energiach zodiaków, wzmacnia ich energię i wstrząsa naszym życiem potężnymi emocjami. Będziemy bardziej emocjonalni.

Pełnia Księżyca w Raku będzie dotyczyła twojej wrażliwości i zdolności do wypuszczenia swojej emocjonalnej przeszłości w przeszłość. Zwłaszcza kwestie, nad którymi pracowałeś w ostatnich miesiącach. Musisz żyć teraźniejszością i projektować szczęśliwą i pozytywną przyszłość. 

Podążając za energią, która jest obecna przez cały rok, uwydatni również kobiecą siłę i jej zdolności przywódcze.  To także czas na cieszenie się domem i bliskimi.

Oświetlenie pełni Księżyca:

Blask Księżyca w pełni oświetla nie tylko niebo, ale także nasze umysły. Przepływają nowe pomysły, informacje i uczucia. Emocje i idee z twojej podświadomości wypływają  na powierzchnię. Tak czy inaczej, zaufaj swoim instynktom i podążaj za przepływem energii Księżyca.


Nowy początek:

Gdy Księżyc osiągnie swój szczyt w noc pełni Księżyca, zaczyna słabnąć i uwalniać swoją energię. Ten zanikający okres może być idealny do pozbycia się wszystkich złych nawyków i wzorców, które nie są dla ciebie przydatne. Porzuć ten toksyczny związek, porzuć złe nawyki. Uwolnij całą negatywną energię i wykąp się w świetle Księżyca.

Po intensywnym roku w końcu jesteśmy gotowi na powitanie roku 2021. Rok kończy się pozytywnym akcentem wraz z pełnią Księżyca. Porzuć rzeczy, które nie pomagają Ci się rozwijać i skup się na dbaniu o siebie. Niech Księżyc trzyma cię za rękę, gdy wkraczasz w Nowy Rok.

W astrologii Księżyc jest znany jako „planeta” rządząca naszymi uczuciami, emocjami i słabościami. Kiedy jesteśmy zamknięci w napiętej opozycji i na ich szczycie energetycznym, pełnia  sprawia, że ​​odczuwamy nasze emocje bardziej intensywnie.

Grudniowa pełnia Księżyca wzejdzie pod znakiem Raka, znanego już jako znak emocjonalny. Razem może to być trudny czas, zwłaszcza jeśli chodzi o luki w zabezpieczeniach. Staraj się nie zgubić w oceanie emocji.

Niezależnie od wzlotów i upadków w tym roku, prawdopodobnie masz w życiu coś, za co możesz być wdzięczny. Są szanse, że jest jakaś cząstka miłości, nadziei i radości, które tylko czekają, by je wykorzystać.

Pełnia Księżyca w grudniu będzie poczuciem wzmożonych emocji bulgoczących pod ostatnią pełnią Księżyca roku.

Wydaje się, że jakikolwiek emocjonalny ciężar, który nosiliśmy, może wydawać się wyjątkowo ciężki, a w tej ciężkości może uderzyć o brzeg jak fala, topiąc nas w swoim ciężarze. Chociaż brzmi to trochę intensywnie, w rzeczywistości jest bardziej oczyszczające i uwalniające. Więc śmiało poddaj się tej energii.

Istnieje poczucie, że wszystko, co nosiliśmy na plecach, jakikolwiek ciężar świata, który odczuliśmy na naszych ramionach, jest teraz zmywany.

Odpuść sobie. Niech wrota się otworzą. Tak szepcze nam Księżyc w pełni Raka, gdy zbliżamy się do końca roku 2020.

Rak jest rządzony przez Księżyc, więc Księżyc świeci w swoim żywiole tej nocy, duży i pełny, abyśmy wszyscy mogli go zobaczyć. Gdy Księżyc wraca do swojego ulubionego miejsca na naszym niebie, jest w stanie w pełni wyrazić swoje moce.

Księżyc reprezentuje nasze emocje, ale także to, co sprawia, że ​​czujemy się bezpieczni. Reprezentuje naszą zdolność do pielęgnowania siebie i dbania o nasze potrzeby emocjonalne.

Tak wiele z naszego bezpieczeństwa i ochrony zostało poddanych ocenie w tym roku, ale Księżyc przypomina nam, że nie wszystko jest stracone. Przypomina nam, że zawsze mamy moc tworzenia bezpieczeństwa, komfortu, miłości i ciepła w tym naczyniu cielesnym, które nazywamy domem.

Jesteśmy wezwani do wewnątrz. Jesteśmy wezwani do pielęgnowania domu naszej duszy. Poświęć trochę czasu, aby wysłuchać potrzeb swojego ciała, serca i duszy. W tym roku wiele uwagi, a nawet strachu, poświęcono stanowi naszego zdrowia, więc zatrzymaj się, aby uhonorować, odżywić i zadbać o własne dobro.

Jeśli pamiętacie całą drogę wstecz do początku roku, 10 stycznia 2020 roku, mieliśmy również Księżyc w pełni, jednak ta pełnia była zaćmieniem Księżyca, a jego energia była znacznie silniejsza. Interesujące jest to, że rozpoczęliśmy rok Rakową Pełnią Księżyca, a teraz zamykamy w tym samym znaku. Różnica między wtedy a teraz polega jednak na tym, że sytuacja uległa złagodzeniu, energie nie są tak silne, istnieje poczucie, że możemy odpocząć.

Rak jest czwartym znakiem zodiaku, a rok 2020 był również rokiem numer 4 w numerologii. Liczba 4 oznacza dom. Reprezentuje serce tego, kim jesteśmy i czujemy się w sobie . Większość z nas spędziła w tym roku znacznie więcej czasu w domu. Co nam to pokazało? Co odkryliśmy po drodze?

Chiron, ranny uzdrowiciel, jest również bardzo aktywny podczas tej pełni Księżyca. Popiera pomysł, by pozwolić mętnej wodzie osiąść, zamiast próbować przeszkadzać lub „naprawiać” rzeczy.

Podczas ostatniej pełni Księżyca  Chiron pracuje z energiami, aby przypomnieć nam, że nie musimy nikomu udowadniać siebie.

Nie musimy dźwigać ciężaru świata na naszych barkach. Nie musimy próbować, możemy po prostu być.

Gdzie nadmiernie rozciągasz lub przesadzasz w swoim życiu? Gdzie za bardzo się starasz? Te obszary naszego życia mogą wskazywać na naszą niepewność. To, że zbytnio nam zależy, może wskazywać na coś głębszego, co może być warte zbadania w oświetlającym światle Księżyca. Pełnia w Raku również znajduje się pod harmonijnym kątem do Urana, co wskazuje, że możemy otrzymać jakąś nagrodę lub kulminację naszych wysiłków.

Być może naszym prawdziwym darem jest uświadomienie sobie, ile osiągnęliśmy, jak bardzo się rozwinęliśmy i ile miłości wlaliśmy w świat.

Bardzo często mierzymy naszą produktywność na podstawie konkretnych rzeczy, które osiągnęliśmy, ale dlaczego nie zmierzyć jej na podstawie tego, jak bardzo kochaliśmy, okazaliśmy wdzięczność i praktykowaliśmy życzliwość.

Księżyc w pełni Raka oświetli ścieżkę na nowy rok. Wzywa nas do uwolnienia się od wszystkiego, co nas przytłacza i wszystkiego, co wydaje się ciężkie.

Prosi nas, abyśmy odpuścili wszystko, czego nie chcemy już zabierać ze sobą do nowego rozdziału, który właśnie zaczynamy. Wzywa nas do odpuszczenia nie poprzez walkę czy wysiłek, ale poprzez pozwolenie sobie na po prostu bycie.

Pozwól falom rozbijać się i opadać wokół ciebie. Pozwól falom swoich emocji spłynąć z powrotem do morza.

Niech wibracje Rakowego Księżyca w pełni uspokoją cię i uwolnią. Pozwól energiom Księżyca poprowadzić cię do twojego wewnętrznego domu, gdzie wszystko jest bezpieczne i wszystko jest w porządku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...