niedziela, 13 grudnia 2020

Zaćmienie Słońca i Nów w Strzelcu -Grudzień 2020

 
Zaćmienie Słońca i Nów w Strzelcu -Grudzień 2020


14 grudnia 2020 czeka nas Nów Księżyca w znaku Strzelca oraz całkowite zaćmienie Słońca. Ten nów rozpocznie w końcówce niezwykłego roku serię ważnych zjawisk na niebie, które wpłyną zarówno na całą ludzkość, jak i każdego człowieka z osobna. Zaćmienie Słońca jest  potężne, Nów otwiera drzwi do nowego portalu energii.

W ramach tego Zaćmienia dostarczone zostanie dla nas wiele świeżej energii. Przyniesie obietnicę zupełnie nowych początków, nowych startów i możliwości wprawienia koła w ruch.

Silna, obfita energia przepływająca wokół tego Zaćmienia może również przynieść nam pewne niespodzianki . Zostanie to dodatkowo wzmocnione przez Saturna, który kilka dni później, 17 grudnia, opuści Koziorożca tam, gdzie był przez ostatnie 2,5 roku, na znak Wodnika. Saturn, jest szósta planetą oddalona od Słońca, jest najdalszą i najwolniej poruszającą się planetą, którą z łatwością możemy zobaczyć gołym  okiem.

Mówi się, że ilekroć Saturn zostawia jeden znak zodiaku na inny, jesteśmy obdarowani i nagradzani za całą ciężką pracę, którą wykonaliśmy.

Energia zaćmienia Słońca ma moc wzmacniania tych darów i nagród, więc zastanów się, gdzie poczułeś największe wyzwanie i gdzie zrobiłeś największy wzrost, a następnie pozostań otwarty na wszelkie dary i nagrody, które mogą zostać dla ciebie oświetlone dzięki tej  energii.

Zaćmienie Słońca w Strzelcu przypada na 23-24 stopnie Strzelca, czyli tylko o kilka stopni za Centrum Galaktyki.

Centrum Galaktyki jest uważane za centrum naszego Wszechświata i siada na około 27 stopni Strzelca. Jest to bardzo czuły stopień zodiaku i wskazuje na silne galaktyczne aktywacje.

W świetle tego zaćmienia możemy zauważyć, że nasza częstotliwość podnosi się, a nasza świadomość wznosi się. Możemy zacząć zdawać sobie sprawę z  narastających objawów wznoszenia się . Możemy nawet z większą łatwością uzyskać dostęp do mądrości naszej intuicji, Przewodników Duchowych i Wyższej Jaźni.

Ta energia jest przenoszona przez zaćmienie Słońca. Oferuje ono nowe  początki, oferuje znaki i dary od Wszechświata - ale czy będziesz otwarty, aby je zobaczyć? Czy będziesz otwarty, aby przyjąć dary od Wszechświata?

Wszechświat zawsze oferuje nam wspaniałe rzeczy , ale musimy być w stanie otwartym, aby je  zauważyć ,by  je otrzymać również dając coś od siebie  .

Najszybszym sposobem osiągnięcia stanu otrzymywania jest zmiana sposobu myślenia, a najłatwiejszym sposobem jest skupienie się na dostatku, uznaniu i wdzięczności tak często, jak to tylko możliwe.

Kiedy przestaniesz narzekać, pragnąć za wszelka cenę ,  i wyeliminujesz samoograniczające myślenie, a otworzysz się zamiast tego na dostatek, otworzysz drzwi nie tylko do  przyjęcia , ale także , co masz do zaoferowania.

Dawanie z czystości serca jest także kolejnym sposobem otwarcia się na otrzymywanie. Ta pora roku i tak zwykle wywołuje "ducha obdarowywania", ale sprawdź, czy możesz przenieść to z miejsca bardziej skoncentrowanego na sercu niż z miejsca zobowiązania.

Zaćmienie Słońca w Strzelcu jest również połączone z zaćmieniami, których doświadczyliśmy w czerwcu 2020 r. W rzeczywistości to zaćmienie Słońca jest bezpośrednio powiązane z zaćmieniem Księżyca, które mieliśmy 5 czerwca 2020 r. Księżyca truskawkowego.

Czy pamiętasz, co zostało powołane do uwolnienia się z twojego życia podczas czerwcowego zaćmienia Księżyca ?

Bez względu na pustą przestrzeń, z którą pracujesz od tego czasu, zakwitną kwiaty w obecności grudniowego zaćmienia Słońca.

Merkury, „posłaniec bogów”, jest również bardzo aktywny podczas tego zaćmienia. Merkury rządzi komunikacją i naszym umysłem.

Pod wpływem tego Zaćmienia nasze moce tworzenia i przyciągania do nas rzeczy są wzmocnione, więc zwróć uwagę na to, na czym chcesz się skupić i o czym myślisz. To, o czym myślisz, rozszerza się i jest to podwójnie prawdziwe pod wpływem tego Zaćmienia. 

Myślenie o przyszłości w trakcie nowiu Księżyca to nie wszystko. Nasze intencje zostaną wzmocnione, dopiero gdy będą wizualizowane . Codzienne manifestowanie pragnień przybliża nas do ich realizacji. Wszechświat współpracuje z podświadomością, jeśli wszystkie nasze intencje są szczere i zaczynamy też działać w kierunku ich realizacji.

Chociaż w tym dniu musimy być świadomi naszych procesów myślowych, ważne jest również, aby pamiętać, że bycie sobą samym jest tym, do czego powinniśmy dążyć.

Nie musimy być fałszywie pozytywni. Musimy pozostać zakorzenieni w naszej prawdzie, ale w sposób, który zachęca do ekspansji. Na przykład, zamiast skupiać się na błędzie lub udawać, że to się nigdy nie wydarzyło, z życzliwością przyznaj się do błędu i skup się na tym, co możesz teraz zrobić, aby iść naprzód.

Idea Merkurego jako posłańca Bogów polega również na słuchaniu naszej wewnętrznej boskości. Każdy z nas ma w sobie esencję „Boga”, więc jak możesz połączyć się z tą częścią siebie i słuchać mądrości, którą dzieli?

Istnieje również siła, która pojawia się, gdy słuchamy własnej wewnętrznej boskości, zamiast gubić się w morzu hałasu, który bardzo często nas otacza. Nadszedł czas, abyśmy skorzystali z tej mocy.

Zaćmienie Słońca w Strzelcu wzywa nas, abyśmy powstali i obserwowali wiele błogosławieństw, które zostały ukryte w cieniu. Kiedy wyciągamy nasze błogosławieństwa na światło dzienne, rzuca to również światło na nasz związek z Wszechświatem.

Wszechświat zawsze nas słucha i odpowiada. Nawet w tych mrocznych czasach, kiedy wydaje się, że Wszechświat nie odzyskał naszych pleców, to tylko dlatego, że weszliśmy do rozdziału, w którym jesteśmy wystarczająco silni, aby chodzić jako Jedność.

Uwzględnij okres swojego życia, uziemiaj się w tej energii Zaćmienia Słońca i utrzymuj swoje serce i umysł zakorzenione w cudzie, którym jesteś.

Ogólnie rzecz biorąc, zaćmienie Słońca w Strzelcu niesie jedną z najjaśniejszych energii, jakich doświadczyliśmy przez cały rok.

Pozostań otwarty na światło, nawet jeśli może tam być również ciemność. Słuchaj swojego wewnętrznego głosu i kieruj serce w kierunku, w którym chcesz podążać.

Zmienne znaki - Bliźnięta, Panna, Strzelec i Ryby - będą najbardziej odczuwać moc tego zaćmienia Księżyca w nowiu Strzelca. Dobrą rzeczą jest to, że te znaki są  najbardziej elastyczne wśród  zodiaku i mają tendencję do dostosowywania się do zmian. Mogą pozwolić, aby wszelkie zmiany, które nadejdą podczas nowiu, poprowadziły ich bliżej ich marzeń i celów, ufając, że to wszystko dla najwyższego dobra. 

Dla wszystkich innych, jeśli kiedykolwiek był czas, aby powiedzieć Wszechświatowi dokładnie, czego chcesz, to jest ten moment . Użyj tej energii zaćmienia księżyca w nowiu, aby wyobrazić sobie swój wymarzony nowy rok , bez względu na to, jak daleko idący, dziwny lub dziwaczny może się to wydawać. Ustal jasne intencje, a następnie usiądź wygodnie i zaufaj, że Wszechświat spiskuje w Twoim imieniu, aby pomóc marzeniom stać się rzeczywistością.

 Szczęśliwego nowiu!

Życzę samych wspaniałości 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...