niedziela, 10 stycznia 2021

Nów Księżyca w Koziorożcu -energia, styczeń 2021


Nów Księżyca w Koziorożcu - styczeń 2021

Księżyc w nowiu to początek nowego cyklu, świeży przypływ energii we wszystkim, co ożywia, wywołujący nowe początki, nowy start , optymizm, nadzieję i wiarę, to dobry czas, aby uformować to, co chcesz stworzyć lub odnowić. W tej energii jest również bardzo ważny czas na kontemplację prawdziwych motywów twojego zamiaru rozpoczęcia lub stworzenia czegoś nowego oraz czas na przemyślenie energii i form myślowych, które otaczają ten nowy pomysł lub nowy początek który bardzo często odkładasz na później  formy związane z tą wizją i manifestacją będą miały energię Księżyca w nowiu, energetyzując wzrost wszystkiego, o czym myślisz.

Księżyc ma energię i od dawna wiadomo, że wzmacnia intuicyjne zmysły, przynosząc świadomość emocjom i instynktom. Kiedy dostrajasz się do faz księżyca, energia księżycowa ma grawitację, która powoduje przypływy i odpływy, rytm podobny do przypływów oceanu. Księżyc w nowiu stanowi okazję do nowego płótna, pustej strony i od dawna jest używany do inicjacji.

Nów wykazuje doskonałą energię w swojej zdolności skupienia się na twoich intencjach rozwoju osobistego, uzdrowienia i błogosławieństwa nowych projektów lub przedsięwzięć oraz do poświęcenia nowego ciebie, którego pragniesz zamanifestować.

Pierwszy nów w 2021 roku wypada w znak Koziorożca 13 stycznia .Księżyc w nowiu przypada na 23 stopnie Koziorożca, który przez cały rok 2020 był wrażliwym stopniem na naszym kosmicznym niebie. To właśnie na tym poziomie w styczniu 2020 roku Saturn i Pluton zrównały się, a zamieszanie tego, co miało nadejść w nadchodzącym roku, ruszyło.

Gdybyśmy tylko wiedzieli wtedy, co wiemy teraz.

Księżyc w nowiu docierający do 23 stopnia Koziorożca może przypominać nam podróż, którą przebyliśmy od stycznia 2020 roku i przywołać wspomnienia z tamtego okresu .

Jak bardzo dorośliśmy? Jak bardzo zmieniło się nasze życie?

W zeszłym roku doświadczyliśmy tak wielu rzadkich astrologicznych dopasowań i chociaż w porównaniu z rokiem 2021 który jest spokojniejszy, nadal integrujemy wszystkie te energie.

Ten styczniowy nów będzie jednym z naszych pierwszych głównych punktów integracji. Może poruszyć przeszłość, ale może również pomóc nam zastanowić się i przemyśleć, jak daleko zaszliśmy w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Kiedy reaktywuje ten wrażliwy stopień na naszym kosmicznym niebie, możemy czuć się poprowadzeni do zastanowienia się nad  tym, jak dojrzeliśmy i jak sprostanie wyzwaniom ostatnich 12 miesięcy zmieniło to, kim jesteśmy jak zmieniły się nasze priorytety, które posuwaliśmy do przodu.

Jak zmieniły się twoje priorytety? Jak twoje życie nabrało nowego znaczenia?

Podczas gdy Nów jest zawsze dobrym czasem na ustalenie intencji, wydaje się, że jesteśmy proszeni o ustalenie intencji z nowego punktu widzenia  . Zamiast wracać do starych metod, jesteśmy proszeni o zastanowienie się, dlaczego chcemy iść do przodu.

 Nie ma odwrotu, jest tylko ruch do przodu.

Nów Księżyca w Koziorożcu - styczeń 2021


Nów w Koziorożcu jest zawsze uziemiającym wpływem i dobrym czasem na ponowne połączenie się z Ziemią, naszymi przodkami i korzeniami. Będziemy musieli pamiętać o tych darach, ponieważ wokół Księżyca w nowiu istnieją pewne lotne energie, które mogą wytrącić nas z równowagi. Kosmiczna pogoda wskazuje na szansę na przewrót, szok i niepokój. Wydaje się, że może zaistnieć dynamika "pchnij i ciągnij" lub przeciwstawne siły, które tworzą poczucie podziału.

Ta lotna energia jest częściowo wyzwalana przez planetę karłowatą Eris , boginię niezgody i walki, która będzie ustawiona w napiętym kwadracie  pod kątem 90 stopni do tego nowiu.

Uran, Mars i Czarny Księżyc Lilith również będą aktywne w tym czasie, które dalej będą  popychać pewne szokujące wiadomości i  zaskakujące zmiany. Możemy nawet zauważyć, że Matka Ziemia przemawia przez silne wzorce pogodowe.

Chwilę po nowiu Uran , planeta przebudzenia, również obróci się w bezpośrednie położenie , i jeszcze bardziej wzmocni  swoje efekty energetyczne i ujawniając prawdziwe kolory czegoś, co nas poruszało w sierpniu 2020 roku, kiedy po raz pierwszy przeszedł w retrogradację. .

Niezależnie od wyzwań, przed którymi stoimy, tak jak Koziorożec ma talent i umiejętności, aby wspiąć się na najwyższą górę i pływać w najgłębszych głębinach oceanu, my także możemy pokonać wszystkie przeszkody które stoją  przed nami.

Jesteś wystarczająco silny, aby poradzić sobie ze wszystkim, co stanie Ci na drodze.

Chociaż ten styczniowy Nów ma wiele warstw, nie zapominajmy, że Nów również sygnalizuje nowy początek i początek nowego cyklu. Przypomina nam, że zawsze są okazje, aby zacząć nowe rzeczy lub spróbować ponownie, zwłaszcza jeśli coś nie poszło zgodnie z planem za pierwszym razem. 

Styczniowy Nów oferuje również motywacyjne promienie, które zainspirują nas i napędzą do podjęcia każdego trudnego zadania. Możemy również zauważyć nagły przypływ pewności siebie i klarowności, umożliwiający nam podejmowanie trudnych decyzji. W ofercie jest kosmiczne wsparcie, więc wiedz, że nie jesteś sam pod tym ciemnym niebem Księżyca w nowiu.

Wszechświat nas wspiera, więc wiedz, że nie jesteś sam pod tym ciemnym niebem Księżyca w nowiu.

Podczas pierwszego nowiu w roku, wspinając się na własną górę lub pływając we własnym oceanie, poświęć chwilę, aby podziwiać podróż, którą  już przeszedłeś. Doceń to, jak bardzo się rozwinąłeś i dojrzałeś oraz jak poprawiły się twoje priorytety.

Rok 2020 nie był zmarnowany. Minął rok, aby się obudzić, zmienić nasze wartości i spojrzeć na sprawy w nowy sposób. Użyj wszystkiego, czego się nauczyłeś i zastosuj to do wszystkich nasion intencji, które sadzisz w tę noc nowiu.Przydatny artykuł 

Nów w znakach


1 komentarz:

  1. wszystkie symbolizuje nowy poczatek i koniec i w ogole to jest magiel i nie wierze w to wszystko...

    OdpowiedzUsuń

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...