środa, 27 stycznia 2021

Styczniowa pełnia Księżyca w Lwie -energia

 
Styczniowa pełnia Księżyca w Lwie

Trudno uwierzyć, że nadeszła już pierwsza pełnia księżyca w roku! Pełnia w Lwie przybywa  w dniu 28 stycznia i jej przesłaniem jest  pomoc .Zwiększ Swój potencjał twórczy, postaw krok który poprowadzi cię  do twojego światła. Czy jesteś gotowy, aby świecić jaśniej?

Co 29,5 dnia Księżyc osiąga szczytowe natężenie oświetlenia, oświetlając nasze niebo swoimi pielęgnującymi promieniami. Astronomicznie dzieje się tak, gdy Księżyc i Słońce znajdują się dokładnie naprzeciw siebie, a bliższa strona światła słonecznego jest w pełni odbijana na powierzchni Księżyca. 

Z astrologicznego punktu widzenia Księżyc w pełni reprezentuje czas kulminacji , zakończenia, oświecenia, uwolnienia i rozwiązania. Podczas pełni księżyca możesz znaleźć głębsze zrozumienie siebie lub okoliczności, które Cię obciążają. Najlepszą rzeczą do zrobienia w tym czasie jest zwrócenie się do wewnątrz, refleksja i umożliwienie Wszechświatowi podzielenia się opinią na temat twojej obecnej ścieżki.

Dokładniej, ta pełnia Księżyca w Lwie sprawi, że spojrzysz na to, jak dobrze zrównoważysz indywidualne ego ze zbiorowością. Czy to, co chcesz stworzyć dla siebie, jest dobre również dla wszystkich zaangażowanych osób? 

Styczniowa pełnia Księżyca  w znaku Lwa zbiega się również z pomyślnym ustawieniem Słońca i Jowisza. To szczęśliwe zrównanie zapewnia dostatek i rozszerzenie naszych darów i talentów. Jowisz będzie blisko zrównany z Księżycem w pełni, co potęguje potrzebę obiektywizmu. Jednocześnie uważaj na Marsa, który będzie wysyłał drażliwe wibracje na tę pełnię Księżyca, potencjalnie wywołując ego. Uczyń miłość, a nie wojnę, pozwalając, aby przez kilka następnych dni na plecach pojawiły się ostre wibracje! Przypomina nam o szukaniu srebrnej podszewki i zobaczeniu migoczących klejnotów mądrości, które Wszechświat ma do zaoferowania, nawet jeśli brniemy przez "ciemność".

Ta pełnia zainspiruje cię do poszukiwania przyjemności ,błogości ,romansu. Gdy Słońce jest w Wodniku prosi cię o zachowanie obiektywności, skupiając się na większym dobru. Celem jest doświadczenie obu tych energii i Księżyca i Słońca  w równowadze.

Przy całej tej kosmicznej energii w ofercie ważne będzie, aby oczyścić, naładować i chronić nasze własne pole energii.

To jeden z tych pełnych Księżyców, który wydaje się mieszanką sztuczek i być może trochę chaotyczny. Możemy czuć się zaskoczeni lub zdezorientowani ,niepewni czegoś, czego kiedyś byliśmy . Na powierzchnię mogą wypłynąć informacje, które stanowią dla nas wyzwanie, lub możemy zauważyć ujawnienie ukrytych emocji i uczuć, które kiedyś zostały starannie schowane. Chociaż wyrównania wokół Księżyca w pełni są chaotyczne, wskazują również na ochronę kosmiczną, zwłaszcza jeśli spojrzymy na szerszy obraz.

Bez względu na to, co się dla nas wydarzy, nasza moc polega na oddalaniu się, szukaniu srebrnej podszewki i pamiętaniu, że w grę wchodzi coś większego i potężniejszego .

Styczniowa pełnia Księżyca w Lwie

Ta moc zaufania do szerszego obrazu pochodzi z pomyślnego wyrównania Jowisza i Słońca, które ma miejsce w tym samym czasie, co ten styczniowy Księżyc w pełni.

Jowisz wyrównujący się ze Słońcem jest uważany za szczęśliwą energię i fantastyczny czas na podpisanie nowych umów, rozpoczęcie przedsięwzięć  lub biznesu ,doświadczanie synchronicznych możliwości we Wszechświecie.

To dzień, który przynosi obfitość i rozwój naszych talentów i darów. Pod wpływem chaotycznych energii pełni Księżyca może być trochę trudniej połączyć się z tą obfitą energią, ale nie oznacza to, że jej tam nie ma. Jeśli będziemy mieć otwarty umysł, a nasza wizja się rozszerzy, być może uda nam się znaleźć małe klejnoty, które ma nam do zaoferowania Wszechświat.

Zwróć uwagę na znaki Wszechświata w tym dniu i skupiaj się na szerszej perspektywie. Wiedz, że jeśli coś jest zagmatwane, nie będzie takie na zawsze. Wkrótce zaświta jasność, z czasem będziesz mógł nawet spojrzeć wstecz na te wydarzenia, jeśli będzie to konieczne dla następnych etapów twojej podróży.

Spadając w znak Lwa, ta Pełnia Księżyca przyniesie do niego ognistą i twórczą energię.

Wykorzystaj tę energię, aby zrobić postępy w nowych lub kreatywnych projektach, nad którymi możesz pracować. Jest to również świetna energia, pozwalająca na motywację i ekscytację życiem.

Jeśli obecnie żyjesz w zamknięciu, życie mogło wydawać się trochę nudne lub monotonne. Ale ta pełnia jest zaproszeniem do przywrócenia ekscytacji z powrotem do twojego życia, nawet jeśli jest to tylko na niewielką skalę.

Co cię ekscytuje? Co możesz zaplanować w tym tygodniu, czego możesz się spodziewać?

Tworzenie takich drobiazgów przez cały tydzień to świetny sposób na utrzymanie motywacji i wykorzystanie części tej ognistej, inspirującej energii, którą ma do zaoferowania Lwia Pełnia .

Lew to także przywództwo i zdobywanie zaufania. Jak możesz osiągnąć wyższy poziom i być liderem swojego życia? Jak możesz wziąć odpowiedzialność za wszystko, co chcesz osiągnąć?

Na naszej drodze zawsze są przeszkody, ale odwaga i determinacja, które niesie ze sobą energia Lwia, przypomina nam, że zawsze mamy moc, aby jak najlepiej wykorzystać każdą sytuację, w której się znajdujemy. Ilekroć mamy silną energię, tak jak robimy to przy Księżycu w pełni, łatwo jest paść ofiarą naszych lęków i starych, znajomych nawyków, nawet jeśli wiemy, że nie są one dla nas najlepsze. Podniesienie się z naszych lęków i wyjście z naszych stref komfortu wymaga odwagi. Potrzeba wewnętrznej siły, aby stawić czoła przeciwnościom i spojrzeć z szerszej perspektywy.

Z pewnością nie są to łatwe zadania, ale pod jasnym Księżycem w pełni Lwa będziemy prowadzeni, o ile będziemy mieć odwagę, aby zrobić pierwszy krok.

Czasami zrobienie tego pierwszego kroku jest najtrudniejszą częścią, ale także daje największą satysfakcję.

Jaki pierwszy krok chcesz zrobić?

Ustal swoją intencję, a może po prostu zobaczysz, że światło Księżyca w pełni prowadzi Twoją drogę.

Lew jest również energią skoncentrowaną na sercu, więc otwórz swoje serce na Wszechświat i na niewidzialną podróż swojego życia. Otwórz swoje serce dla siebie i pamiętaj, jaki jesteś odważny i dzielny .

Jesteś darem dla tego Wszechświata.

Ogólnie rzecz biorąc, styczniowa pełnia może wytrącić nas z równowagi, ale przynosi nam również odwagę, motywację i dar spojrzenia poza to, co widzimy, i na szerszą wizję naszego życia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...