czwartek, 7 stycznia 2021

Twój osobisty numer roku 2021

Twój osobisty numer roku 2021
Lśnienie Duszy 


Niezależnie od tego, czy podejmiesz postanowienia noworoczne, czy nie, większość z nas intuicyjnie odczuwa głęboką zmianę energii za każdym razem, gdy kalendarz się "obraca". W numerologii to przejście jest ważne: wyznacza przejście do nowego roku uniwersalnego.

Wpływa to na zbiorową atmosferę świata przez okres 12 miesięcy! Możesz myśleć o Roku Uniwersalnym jako o kraju, przez który przejeżdżasz podczas corocznej „podróży”, a każda liczba ma swój własny, niepowtarzalny rezonans. 
Każdy rok kalendarzowy zawiera wibrację numeryczną. Wpływa to na wszystkich na planecie i to, jak twoja osobista numerologia współdziała z pełną mocą uniwersalnej liczby 5, jest inaczej odczuwana. To, jak dobrze poradzisz sobie ze zmianami w tym Uniwersalnym Roku, będzie zależeć od twojego osobistego wykresu

Rok 2021 jest wibracją  liczby 5 . Numer 5 oznacza kreatywność, przygodę i znajdowanie nowych sposobów. Zawiera inspirującą, innowacyjną wibrację, która poprowadzi nas do znalezienia wolności.

Rok numer 5 to także rok podejmowania decyzji. Doszliśmy do półmetka w cyklu numerologii 0-9 i na tym etapie możemy zacząć odczuwać większą jasność i zrozumienie, w którym kierunku chcielibyśmy podążać.

Liczba 5 reprezentuje również 5 elementów - ziemię, powietrze, ogień, wodę i eter. Eter to element, który łączy wszystkie inne elementy razem. Reprezentuje subtelną energetyczną esencję wszystkich rzeczy lub pole eteryczne, które otacza wszystko i wszystkich.

W sanskrycie eter jest Akashą i jest powiązany z zapisami Akaszy. Zapisy Akaszy są uważane za dziennik każdej wibracji, słowa, myśli lub działania, które mają miejsce w naszym Wszechświecie.

Wszystko, co dzieje się w eterze, jest zapisane w „Kronikach Akaszy” i tworzy tkankę rzeczywistości, w której wszyscy żyjemy. Wszyscy jesteśmy współtwórcami i każdy z nas wnosi wkład w ten świat, w którym żyjemy poprzez naszą własną Akaszę.

Rok 2021 jako numer 5 przypomina nam o naszym potencjale twórczym. Przypomina nam, że łącząc się z naszym własnym polem eterycznym i dopasowując nasze myśli, słowa i czyny, możemy wykorzystać nasz potencjał do świadomego tworzenia, nie tylko dla siebie, ale dla całego Wszechświata.

Dostęp do naszych własnych zapisów Akaszy może być również czymś do zbadania w tym roku i może przypomnieć nam, dlaczego nasza dusza przybyła do tego ciała, przestrzeni i czasu. Możesz przeczytać więcej o zapisach Akaszy tutaj .

Mimo że wszyscy doświadczamy wibracji liczby 5, każdy z nas ma również swój własny numer roku 2021.Można to obliczyć za pomocą poniższego wzoru:

Dodaj razem swoją datę urodzenia, miesiąc urodzenia i cyfrę 5

Zmniejsz cyfry, dodając je do siebie, aż uzyskasz pojedynczą liczbę od 1 do 9.

Przykład urodzin 28 maj:

5 +28 +5 (miesiąc urodzenia + dzień urodzenia + 5)= 38

Zmniejsz liczbę do jednocyfrowej liczby, dodając cyfry do siebie (może być konieczne zrobienie tego więcej niż raz)

3+ 8= 11

Kontynuuj redukcję do jednej cyfry

1 + 1=2

2 to numer roku osobistego na rok 2021


Znaczenie numeru roku osobistego na rok 2021


Rok osobisty nr 1 

Rok 2021 to dla Ciebie początek nowego rozdziału, który ma przynieść wiele nowych początków w Twoim życiu. W tym roku będziesz musiał w jakiś sposób zacząć od nowa, niezależnie od tego, czy będzie to nowe nastawienie, przeprowadzka do nowej lokalizacji, poszerzenie rodziny, czy może rozpoczęcie nowej pracy lub związku. To rok, w którym we wszystkim, co robisz, możesz wnieść świeżą inspirację i iskrę niezależności. Płótno jest puste i możesz je pomalować na dowolne kolory! Wiedz, że jesteś potężnym współtwórcą i masz potencjał, by użyć tej świeżej energii do zresetowania i skierowania swojego życia w nowym kierunku. Możesz zostać wezwany do podjęcia pewnych skoków wiary w proces i naprawdę opanowania nowego poziomu innowacji. Jeśli drzwi się przed tobą ostatnio zamknęły, wiedz, że w tym roku otworzą się nowe okna i drzwi. Nadszedł czas, aby patrzeć w przyszłość, nie zawracaj. W tym roku można prosić o nieoczekiwane rzeczy, od zmian zawodowych, przez podróże za granicę. Jednak wszystko to w twoim najwyższym interesie i ostatecznie przybliży cię do osobistej wolności. 


Rok osobisty nr 2

To rok, w którym możesz dalej budować i wspinać się. Ostatni rok mógł przynieść wiele nowych początków lub zmian, a teraz jesteś proszony o kontynuowanie pracy nad pielęgnacją i uprawą wszystkiego, co zasadziłeś. Kiedy będziesz zajmować się ogrodem, który tak starannie obsiałeś, może się okazać, że rok 2021 przyniesie ci mentorów, nowych przyjaciół, nauczycieli, a nawet partnerów, którzy pomogą ci w rozwoju Twojego ogrodu! Nie bój się prosić o pomoc. W tym roku będziesz potrzebować wsparcia, aby osiągnąć swoje cele i pójść o krok dalej, więc bądź otwarty, ponieważ nigdy nie wiesz, kogo spotkasz ani jaką mądrość może ci przekazać. Nauka tworzenia godnych zaufania i solidnych partnerstw będzie również dla Ciebie tematem w tym roku, więc jeśli byłeś zamknięty lub mocno strzegłeś swojego serca, możesz nie znaleźć miejsca na te ściany w 2021 roku. W tej liczbie jest element duchowy. Ma głębokie zaufanie do wspierającej mocy boskości "Piątka" wie, że Wszechświat Cię wspiera. Wykorzystaj otwarte i innowacyjne cechy Roku Uniwersalnego numer 5, aby aktywnie szukać możliwości. Ten rok to ewolucja i przygoda. Jeśli zrobisz jeden krok w tym kierunku, Wszechświat również zrobi krok naprzód.Rok osobisty nr 3

To rok, w którym możesz mówić prawdę i pracować nad wzmocnieniem swojego głosu. Masz mądrość, którą możesz się podzielić; masz historię do opowiedzenia, a to jest rok, w którym możesz pomyśleć o sposobach zaoferowania jej światu. Jeśli kiedykolwiek chciałeś pisać, mówić lub w jakiś sposób dzielić się swoją mądrością, rok 2021 prawdopodobnie przyniesie Ci pewne możliwości. Ustaw się tam i wiedz, że Twój głos jest kluczowy. To także dobry rok, aby zacząć myśleć o stworzeniu dla siebie poczucia wspólnoty. Mimo że Twoje życie towarzyskie mogło się bardzo zmienić w zeszłym roku, sprawdź, czy możesz znaleźć nowe sposoby na rozwijanie poczucia wspólnoty i więzi z osobami wokół Ciebie. Poszukaj grup, klubów, kolektywów online, a nawet możliwości wolontariatu, w których możesz poczuć się ich  częścią. Poczucie przynależności do większej całości może przynieść Ci poczucie satysfakcji i spełnienia w 2021 roku.


Rok osobisty nr 4 

To rok na zdyscyplinowanie i zorganizowanie. Poradzisz sobie dobrze, gdy uziemisz swoją energię i skupisz się na zakorzenieniu w obecnej sytuacji. W tym roku ważne będzie dla Ciebie tworzenie struktury i porządku, więc jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zastanów się nad zainwestowaniem w kalendarz lub trzymanie harmonogramu nad biurkiem. Spróbuj stworzyć rutynę, która będzie inspirująca i na tyle łatwa, że ​​będziesz się jej trzymać. Oprócz tworzenia pewnej struktury i stabilności w swoim codziennym życiu, jesteś również prowadzony do pracy nad swoim wewnętrznym poczuciem stabilności i bezpieczeństwa. Poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie jest jak supermoc ! I jest to coś, nad czym będziesz miał okazję pracować w tym roku. Jeśli w którymkolwiek momencie tego roku poczujesz się nadmiernie niepewnie lub bezbronnie, wróć do teraźniejszości i spróbuj uziemić swoją energię. Sprawdź, czy możesz stworzyć plan działania, a może zastosować jakieś metodyczne kroki lub procesy myślowe. Pozostań uziemiony - to jest to, do czego dążysz w 2021 roku!


Rok osobisty nr 5

Osobista liczba 5 w roku 5 oznacza harmonię i płynność! Ten rok przynosi trochę przygód, emocji i okazji do zasiania nasion intencji. To jest twój czas, aby naprawdę podążać za tym, czego chcesz, po prostu upewnij się, że to, czego chcesz i to, do czego dążysz, jest zgodne z twoim prawdziwym ja i wyższym powołaniem. Jeśli czujesz, że utknąłeś lub chcesz głębiej połączyć się ze swoim celem, rok 2021 może przynieść inspirację, która pomoże ci to osiągnąć. Być może w tym roku będziesz musiał podjąć ważne decyzje i istnieje szansa, że ​​zostaniesz wezwany do otrząśnięcia się z wszystkiego, co sprawia, że ​​utknąłeś, ale ufaj, że twoje serce zna drogę. Nie bój się myśleć nieszablonowo i podejmować kilka kroków wiary. To dla ciebie szczęśliwy i pomyślny rok, i czas, w którym możesz znaleźć większe poczucie wolności osobistej. Pamiętaj, że jesteś już dostosowany do wibracji tego roku, więc zaufaj procesowi i ciesz się jazdą!


Rok osobisty nr 6 

2021 to rok radykalnej samoakceptacji i oczyszczania wszelkich ran, które możesz mieć w tym obszarze. Wraz z podróżą do samoakceptacji, rok 2021 może również przynieść okazję do złagodzenia bólu serca i uwolnienia stłumionych emocji, które wydawały się ciężkie lub uciążliwe. Istnieje poczucie, że każde obciążenie ,ciężar, który nosiłeś, może w końcu zostać uwolniony i puszczony. W tym roku ważne będzie, abyś zwracał uwagę na ogólny stan zdrowia i wszelkie dokuczliwe objawy, które Twój organizm może wysyłać. Zwolnij, dostrój się i kontynuuj, jeśli coś nie jest w porządku. Konieczne może być również zwrócenie uwagi na dietę lub stworzenie nowej, zdrowej rutyny ćwiczeń. Uważaj też na to, by naciskać na siebie zbyt mocno, aby zadowolić innych lub spełnić nierealistyczne oczekiwania. Zrozum, że jesteś doskonały i wystarczająco takim, jakim jesteś. Wszyscy mamy wady, wszyscy mamy traumy i chociaż wspaniale jest z nimi pracować i zanurzać się głębiej w ich zrozumienie, w pewnym momencie musimy po prostu kochać, uznawać i pielęgnować dokładnie to, kim jesteśmy.


Rok osobisty  7

„Każdy, kogo spotkasz, jest tylko lustrem” będzie Twoją mantrą w 2021 roku. Bardziej niż kiedykolwiek zdasz sobie sprawę, że każdy, kogo napotkasz podczas swojej życiowej podróży, jest po prostu lustrem i odbija wszystko, co dzieje się w tobie. To, co widzisz w innych, istnieje w tobie i na wiele różnych sposobów przez cały rok odkryjesz tę prawdę. Nie oznacza to, że jesteś odpowiedzialny za działania lub zachowania innych, ale każda osoba, która stanie na twojej drodze, ma coś do nauczenia lub pokazania. Jeśli w tym roku ktoś trudny stanie ci na drodze, zobacz, czy możesz stworzyć przestrzeń, aby zobaczyć tę osobę jako nauczyciela, rzucając światło na coś w tobie, na co zasługuje. 2021 to także dla Was rok wielkiego rozwoju duchowego, wydaje się jednak, że wiele z twoich lekcji zostanie wyniesionych z wymiany i doświadczeń z innymi. Partnerstwa mogą być również podkreślane zarówno w biznesie, jak iw życiu osobistym. Może się okazać, że połączysz siły z kimś, kto pomoże Ci rozwinąć karierę lub zaangażujesz się w kogoś, kogo kochasz.


Rok osobisty nr 8 

Rok 2021 przynosi wiele okazji do przemiany i przebudzenia. Pomyśl o gąsienicy zamieniającej się w motyla, ponieważ jest to podróż, którą przejdziesz, gdy numer 8 to Twój osobisty rok. Może się okazać, że będziesz musiał odpuścić różne rzeczy lub możesz odkryć, że rzeczy wokół ciebie rozpadają się w jakiś sposób, tylko po to, aby odrodzić się w coś większego i lepszego. Chociaż transformacja może być bolesna, przynosi ogromne korzyści, które zawsze wydają się warte podróży. Wraz z tą niesamowitą przemieniającą energią masz również dużo szczęścia, jeśli chodzi o twoje finanse. To wspaniały rok, aby pomyśleć o sposobach maksymalizacji swojego bogactwa i dostrojenia się do energii dostatku. Dostatek otacza cię teraz i jeśli sprytnie wykorzystasz swoje pieniądze i nauczysz się tworzyć z nimi zdrowe relacje, prawdopodobnie zobaczysz ogromne nagrody. Ta energia obfitości pomoże ci również wykorzystać moc wdzięczności. Wdzięczność za wiele błogosławieństw, jakie otrzymałeś w życiu, pomoże ci przejść przez cały rok.


Rok osobisty nr 9 

To dla ciebie wielki rok ukończenia. Kończysz cykl i przygotowujesz się do wejścia w nowy, ale zanim będziesz mógł rozpocząć ten nowy początek, musisz najpierw świętować swoją podróż i to, jak daleko zaszedłeś. Ostatnie 9 lat twojego życia było wyzwaniem, ale teraz wszystko się uspokoi i będziesz czuł się silniejszy, przechodząc przez ten ostatni rozdział. Podobnie jak w wielu książkach i filmach, ostatni rozdział jest również szczęśliwy, w którym główny bohater w końcu otrzymuje swoje nagrody i wreszcie otrzymuje lekcje, które życie rzuca mu w drogę. To twój rok na szczęśliwe zakończenie i zwycięstwo nad wszystkimi przeszkodami i wybojami ,w  które życie cię obdarowało . Docierasz na szczyt swojej góry, a widok jest oszałamiający! Ciesz się tym rokiem kulminacji i zakończenia, zasługujesz na wszelkie nagrody, jakie znajdziesz w tym roku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...