środa, 10 lutego 2021

Chiński Nowy Rok metalowego Wołu-energia Yin

 

Chiński Nowy Rok metalowego Wołu-energia Yin

Księżycowy Nowy Rok rozpoczyna się 12 lutego 2021 roku, a w chińskiej astrologii jest to oficjalne powitanie Roku Wołu. 

Dlaczego Chiny obchodzą Księżycowy Nowy Rok?

 Daty kalendarza nowiu nie korelują z tradycyjnym kalendarzem gregoriańskim - zamiast tego zmienia daty, ale zawsze przypada między 21 stycznia a 20 lutego. Kalendarz Księżycowy obchodzi swój pierwszy nowy dzień, kiedy pojawia się Księżyc w nowiu, teoria ta ma ponad 5000 lat. 

Ten kalendarz ma 12 chińskich znaków zodiaku zwierząt, znanych jako Ben Ming Nian, które zmieniają się co roku, w przeciwieństwie do każdego miesiąca, jak w kalendarzu gregoriańskim. 

Znaki zodiaku to szczur, wół, tygrys, królik, smok, wąż, koń, koza, małpa, kogut, pies i świnia. Każdy rok ma inny znak, co oznacza, że ​​każda osoba jest reprezentowana przez jedno z 12 zwierząt.

Wół jest drugim znakiem chińskiego zodiaku, dzięki czemu jest to rok konsolidacji i budowania stabilnych fundamentów.

W 2020 roku przeżyliśmy rok Szczura. Będąc pierwszym znakiem chińskiego zodiaku, przyniósł ze sobą nowe początki i zmiany. Teraz, w 2021 r., Sytuacja powinna być trochę bardziej stabilna, co pozwoli nam iść naprzód z nieco większą łatwością i pewnością.

Rok Wołu sprzyja raczej metodycznym krokom niż gigantycznym skokom. Powolnym i stałym postępem możemy wygrać wyścig.

Co oznacza rok Wołu?

 Wół ma cechy siły, niezawodności, uczciwości i sumienności, a także budzi zaufanie do innych. Oznacza to, że osoby urodzone w roku Wołu - 2021 oraz 1961, 1973, 1985, 1997, 2009 również mają te cechy - zgodnie z legendą Qin. Uważa się również, że są spokojni, cierpliwi, metodyczni i godni zaufania - chociaż są również bardzo uparci i  silni 

Wół również rzuca światło na tworzenie bogactwa. Może dać nam możliwości generowania nowych strumieni dochodu, ale jednocześnie może również zwiększyć nasze wydatki.

Musimy mieć na uwadze nasze nawyki związane z wydawaniem pieniędzy w Roku Wołu i upewnić się, że wydajemy dobrze w ramach dostępnych środków. Chociaż można mieć szczęście w podejmowaniu ryzyka związanego z inwestycjami i pomysłami biznesowymi, są też pułapki, na które należy uważać.

Podczas gdy jesteśmy wspierani, aby wprowadzać innowacje i znajdować nowe sposoby na zwiększenie naszego bogactwa, musimy również upewnić się, że używamy uziemionej, stabilnej i metodycznej energii Wołu, jeśli chodzi o osiąganie naszych celów.

Skupiając się na finansach w 2021 r., Jest to również dobry czas, aby połączyć się z dostatkiem, który jest wokół ciebie.

Dostatek nie musi dotyczyć tylko pieniędzy; jest to prąd energetyczny, do którego możemy się dostroić i z  którym możemy pracować. Przypomina nam, że Wszechświat to otwarte drzwi, pełne możliwości i nieskończony potencjał.

Łączenie się z dostatkiem jest naszym przypomnieniem, że życie działa w harmonii z nami, a nie przeciwko nam. Przypomina nam, że kiedy szukamy, zawsze znajdziemy.

Zestrojenie naszego pola wibracyjnego z polem obfitości polega na tym, aby wiedzieć, że to prawda. Chodzi o wyzwolenie wszelkich przekonań związanych z niedostatkiem, konkurencją i brakiem oraz połączenie z bogactwami, które są zawsze wokół nas, niezależnie od tego, jakie jest nasze saldo bankowe.

Pod rokiem Wołu spraw, by priorytetem było połączenie się z dostatkiem, jakim jesteś. Pomyśl o tym, co sprawia, że ​​czujesz się obfity i wizualizuj to. Poczuj doznania w swoim ciele, gdy twój umysł wędruje po tej wyimaginowanej scenie. Zapamiętaj to uczucie i przywołaj je w razie potrzeby.

Wdzięczność jest również potężnym sposobem na połączenie się z dostatkiem, podobnie jak oglądanie wschodu słońca, ponieważ przypomina nam, że każdego dnia zawsze otrzymujemy nową szansę.

Jeśli naprawdę chcesz wykorzystać moc dostatku, obudź się tuż przed wschodem słońca nad horyzontem. Kiedy widzisz, jak rośnie, zastanów się nad 10 rzeczami, za które jesteś wdzięczny, nawet jeśli są one małe.

Podczas gdy Rok Wołu to wspaniały rok, aby zorganizować się i budować na naszych fundamentach, musimy pamiętać, aby również uszanować jego kolejny aspekt  Yin i Metalu.

Element metalu reprezentuje odwagę i siłę, ale może też sprawić, że będziemy  używać nadmiernie swoje  ego, jeśli nie będziemy ostrożni.

Jakość metalu pokazuje  również, że musimy być cierpliwi i nie spieszyć się z działaniem, szczególnie jeśli chodzi o te nowe początki, które możemy chcieć stworzyć.

Metal może być sztywnym żywiołem do pracy, ale energia Yin wskazuje na pewien poziom kreatywności i potrzebę uwolnienia kontroli i płynięcia z prądem.

W 2021 roku być może będziemy musieli pracować w ramach naszej sytuacji lub tego, co jest obecne w naszej rzeczywistości 3D, ale nadal możemy znaleźć miejsce do płynięcia i tworzenia w tej przestrzeni.

Metal Yin pozwala nam wziąć coś sztywnego i przekształcić w dzieło piękna i sztuki.  

Energia Yin jest również bardzo intuicyjna. Zamiast szukać wskazówek w świecie zewnętrznym, zachęca nas do wejścia do wnętrza.

W tym roku Yin być może będziemy musieli przypomnieć sobie, aby szukać piękna w rzeczach, które nie idą zgodnie z planem lub zgodnie z oczekiwaniami. Kiedy jesteśmy zbyt sztywni lub zbici z drogi, tracimy zdolność do wprowadzania innowacji i postrzegania rzeczy w innym świetle.

Wół może być uparty, ale jeśli chcemy płynąć w harmonii z tymi energiami, musimy wiedzieć, kiedy się poddać, a kiedy pozwolić, abyśmy kierowali się przypływami i odpływami wszystkiego, co przyszło nam na drodze.

Możemy mieć plany, ale Wszechświat czasami pokazuje nam, że też ma plany, a czasami plany te mogą nas zaprowadzić do większych i lepszych miejsc, niż moglibyśmy sobie kiedykolwiek wyobrazić.

W sprawach miłości Rok Wołu to czas skupienia się na stabilności. Może się okazać, że szukamy większej stabilności w naszych partnerstwach lub odpuszczamy relacje, które wydają się zbyt chaotyczne .

Na poziomie osobistym nasza rutyna samoopieki może wymagać uwzględnienia ugruntowanych praktyk, które pomogą nam poczuć się bezpieczniej i pewniej.

Wół to bardzo pielęgnująca energia, dlatego ważne jest, abyśmy używali tej energii do pielęgnowania siebie i relacji, które są dla nas najważniejsze.


Jakie są szczęśliwe znaki zodiaku na 2021 rok

Szczur Dla osób urodzonych pod znakiem Szczura .Twoje ideały i osobiste powiązania będą w tym roku bardzo ważne. Rok 2021 jest dla nich szczególną energią, ponieważ ich optymizm jest u szczytu. 

Wąż Rok 2021 pomoże Wężom znaleźć odpowiedzi na najbardziej osobiste i głębokie pytania. Ich życzenia spełnią się w odpowiednim momencie, dokładnie wtedy, gdy będą tego najbardziej potrzebować. Osoby urodzone pod znakiem Węża będą niezawodną pomocą dla swoich przyjaciół, a nawet zainspirują osoby wokół nich. 

Koń Marzenia, aspiracje i osobiste kontakty będą dla Ciebie kluczowe w nadchodzącym roku. Rok 2021 przyniesie Ci szczególną energię, z tak wieloma pomysłami, które chcesz wcielić w życie, a Twoi przyjaciele i bliscy Ci ludzie będą bardzo pomocni, oferując wsparcie we wszystkim, co planujesz robić. Twój optymizm będzie na wysokim poziomie, będziesz mieć więcej pewności siebie i więcej wiary w innych ludzi, co jest składnikiem tak niezbędnym do realizacji naszych planów. Miej wiarę w to, co rok Wołu ma do zaoferowania na wszystkich poziomach i nie pozwól, aby cokolwiek Cię przygnębiło i powstrzymało .

Małpa Może teraz w to nie uwierzysz, ale rok 2021 jest dla Ciebie ważny, ponieważ pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na najbardziej intymne i głębokie pytania. Uda ci się znaleźć równowagę i najlepszą drogę. Twoje życzenia spełnią się w odpowiednim momencie, dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz. Przez 2021 rok będziesz zyskiwać coraz większą pewność siebie i znajdziesz najlepsze rozwiązania. Będziesz także prawdziwą pomocą dla swoich przyjaciół, których będziesz zachęcać, oferując im najlepsze rady. 

Świnia W 2021 roku pieniądze napłyną do Ciebie. Jeśli chcesz zainwestować pieniądze w coś nowego, nie wahaj się. Wiadomo, że lubisz strategie i czasami zbyt dużo myślisz przed podjęciem decyzji, ale teraz masz po swojej stronie energię chińskiego znaku Wołu , który oferuje niespodzianki  i szczęście w życiu!


Szczęśliwe symbole w 2021 roku: 

Szczęśliwe liczby: 7, 9, 12, 21, 34, 42 
Szczęśliwcy dni: 5-ty 9-ty , 17- ty, 29-ty  dzień każdego miesiąca chińskiego kalendarza 
Szczęśliwcy miesiące: marzec , lipiec  i wrzesień  chińskich miesięcy księżycowych 
Szczęśliwe kolory: biały, żółty i zielony 
Szczęśliwe kierunki: zachód, północny zachód i południowy zachód

Kariera i szczęście Rok Wołu przynosi rozwój kariery, sukces w biznesie, dobrobyt i dobre samopoczucie dla wszystkich znaków zodiaku. Rok Wołu 2021 jest pod wpływem pierwiastka metalowego, podobnie jak Rok Szczura 2020 . Ten rok przewiduje nowe możliwości rozwoju zawodowego, więc nie pozwól, aby niepokój lub negatywne myślenie wpłynęły na Ciebie. Ci, którzy urodzili się pod znakiem Wołu, są niezależnymi i silnymi ludźmi, ale bardzo upartymi. W ciągu roku mogą wystąpić pewne problemy z większością chińskich znaków zodiaku, ale sukces i szczęście są gotowe dla tych, którzy są elastyczni i gotowi na wszystko. 
W 2021 roku osoby urodzone pod znakiem zodiaku Smoka będą czerpać ogromne zyski, o ile będą wykorzystywać pojawiające się możliwości. Jednak muszą bardzo uważać, aby nie dać się ponieść emocjom, zanim sprawy wymkną się spod kontroli. 
Wiele osób urodzonych w roku  Tygrysa i Królika uzyska niezależność finansową, odkrywając nowe źródło dochodu, podczas gdy dla innych pieniądze mogą spaść z nieba.
  Kozy będą mieć nowe pomysły związane z szybkim zyskiem i zorganizowaniem własnego biznesu, cele, które z powodzeniem zostaną osiągnięte. 


Miłość Zakochany nadchodzi wspaniały rok! Jeśli myślisz o założeniu rodziny z osobą, którą masz u swojego boku, rok 2021 jest idealnym rokiem. Wszystkie małżeństwa rozpoczęte w roku Wołu w Metalu są trwałe i szczęśliwe. 
Jeśli nadal jesteś singlem, przygotuj się na spotkanie ze swoją bratnią duszą! Pochwycona przez wir pasji i emocji impulsywna i niegrzeczna Małpa może nie być w stanie wybrać odpowiedniego partnera do trwałego związku. Mała rada od astrologa: naucz się być bardziej romantycznym, bardziej zaangażowanym w relację z partnerem, bardziej uważnym na jego potrzeby i odrobinę delikatniejszym! Prosty gest lub jedno piękne słowo może zdziałać cuda! 
Osoby urodzone pod znakiem Kozła muszą oprzeć się pokusie wydawania zbyt dużych pieniędzy, aby zadowolić swoich bliskich, mając nadzieję, że uzyskają stan romantycznej harmonii. Ich najważniejszą lekcją w 2021 roku jest to, że za pieniądze nie można kupić prawdziwej miłości. 

Zdrowie 


Tygrysy i Małpy nie napotkają w tym roku poważnych problemów zdrowotnych. Nawet jeśli pojawią się przeziębienia lub drobne problemy, rozwiążą je tak szybko, jak to możliwe. Ponadto wszelkie istniejące wcześniej warunki spowodują znaczną poprawę. Smoki będą nerwowe , dlatego w ciągu roku mogą wielokrotnie się męczyć. Pogorszony stan zdrowia jest już tylko o krok, więc muszą być wyjątkowo ostrożni. Dodatkowe godziny ponad harmonogram pracy, ale także nieprzespana noc mogą być jednymi z głównych przyczyn.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Księżycowym 

Podobny artykuł: Rok 2020

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...