wtorek, 9 lutego 2021

Nów Księżyca w Wodniku -energia, luty 2021

 

Nów Księżyca w Wodniku -energia

Księżyc w nowiu 11 lutego aktywuje Stellum .W astrologii Stellum określa linię czterech lub więcej planet w tym samym znaku zodiaku 

Stellium występuje wtedy, gdy w jednym znaku zodiaku znajduje się linia planet. W czasie tego nowiu, Słońce, Księżyc, Merkury, Wenus, Jowisz i Saturn będą wszystkie w Wodniku, tworząc doładowane pole energii. Stellium w Wodniku pomoże również w przygotowaniu i integracji nas głębiej w Erę Wodnika . Wodnikiem rządzi Uran, więc cokolwiek się wydarzy, może nas zaskoczyć lub wywołać potrzebę nagłej i szybkiej  zmiany.

Energia Wodnika jest rewolucyjna, innowacyjna, budząca i ekspansywna. Niesie ze sobą nowe pomysły, nowe ambicje i dar widzenia siebie nawzajem.

Z tym silnym przyciąganiem planet w jednym znaku zodiaku, możemy zauważyć, że nasze skupienie poszerza się .

Nów Księżyca w Wodniku -energia

To, na czym zdecydujemy się skupić, rozszerza się i chociaż jest to zawsze prawdą, możemy odczuwać, że wzmacnia się pod wpływem energii lutowego nowiu.

Na czym się skupiasz? Ta silnie skoncentrowana dawka energii Wodnika może być skierowana właśnie w twoje myśli .

Ta energia jest po to, abyś mógł z niej korzystać i pracować, więc połącz się ze swoim własnym Wszechświatem i zobacz, gdzie czujesz się powołany. Przy tak silnej sile planet w Wodniku, aktywowanej przez Księżyc w nowiu, możemy również zauważyć zmiany na poziomie globalnym.

W czasie nowiu może istnieć silne pragnienie powrotu do niektórych wartości . Dzięki tej energii możliwe jest tworzenie społeczności, równości i programów społecznych, które przynoszą korzyści wszystkim.

Ten Księżyc w nowiu z całą swoją energią Wodnika aktywuje również energie Wielkiego Koniunkcji , których doświadczyliśmy podczas przesilenia w grudniu 2020 roku. 

Energia w tamtym czasie pochodziła ze świtu „nowej ziemi”. Nowa Ziemia, która jest bardziej dostosowana do wyższych energii wibracji i wyjścia z ograniczeń i gęstości obecnej rzeczywistości.

Tego dnia otworzyły się drzwi do miejsca o twórczym potencjale, w którym wszyscy mogliśmy zacząć malować wyższą rzeczywistość. Te drzwi zostały już otwarte, ale Księżyc w nowiu oferuje punkt aktywacji.

Użyj tej energii, aby podnieść swoje wibracje, nie tylko dla własnego dobrego samopoczucia, ale dla dobra wszystkich. To jest czas, aby podnieść swoje wibracje i użyć ich do wysłania uzdrawiającej miłości na całą planetę. 

Wizualizuj swój własny wewnętrzny płomień, który świeci jasno i rzuca koc światła, który błogosławi i odżywia każdą żywą komórkę na tej planecie.

Twoje światło jest tak potrzebne. Twoja dusza jest tutaj jako wybrana, aby spowodować zmianę świadomości, która powoli się rozwija. Zmiana jest nieunikniona, teraz masz okazję unieść się na fali.

Chociaż ten księżyc w nowiu przynosi tak wiele piękna i przypomina, że ​​jesteśmy współtwórcami naszej rzeczywistości, nie tylko na poziomie osobistym, ale także zbiorowym, może wywołać pewne napięcie.

Ilekroć mamy szereg planet tak blisko siebie, ich energia łączy się, co może wywołać uczucie przytłoczenia, zagubienia i brodzenia przez mgłę.

Ten silny ładunek energii może zasłaniać nasz umysł, utrudniać dostrzeżenie drogi przed nami , możemy potrzebować więcej odpoczynku lub snu. 

Nowe księżyce to świetny czas na wyznaczanie nowych intencji i myślenie o celach, które chcesz osiągnąć na nadchodzący miesiąc, ale przy całej tej skondensowanej energii może się okazać, że po prostu potrzebujemy trochę czasu, aby się naładować i zbudować własną wewnętrzną siłę.

Praktyki dbania o siebie, zwłaszcza te, które koncentrują się na przebaczaniu i usuwaniu urazów z przeszłości, mogą być szczególnie korzystne w tym czasie. 

Chociaż możemy czuć się trochę metalicznie zamgleni i zdezorientowani, jest to zawsze nasz sygnał, aby wyjść z naszej głowy do naszego serca. 

Wyobraź sobie energię spływającą z twojej głowy do twojego serca. Kiedy energia się tam osiedli, usiądź z nią, słuchaj jej i pozwól jej mówić do siebie.

Tak więc bardzo często gubimy się w mentalnej paplaninie naszego umysłu, ale czasami istnieje moc w wyciszaniu naszych myśli, aby nasza wewnętrzna wiedza mogła wznieść się od wewnątrz. 

Przy całej tej silnej energii powietrza unoszącej się w czasie nowiu, warto również pamiętać, aby nie wierzyć we wszystko, co widzimy , a powinniśmy kierować się ku myślom, które sprawiają, że czujemy się dobrze.

To, na czym zdecydujesz się skupić, rozszerzy się. Zastanów się więc, dokąd chcesz skierować tę energię, i pozwól Wszechświatowi zająć się resztą. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...