poniedziałek, 15 lutego 2021

Pełnia Księżyca w Pannie- energia luty 2021

 
Pełnia Księżyca w Pannie- energia luty 2021
Pełnia Księżyca w Pannie

Astrologia Księżyca przemawia do światów emocjonalnych .Jej ruchy po niebie są zwykle odczuwalne poprzez nasze uczucia, wrażliwość i intuicję. Kiedy mówimy o Księżycu, mówimy o głębszych warstwach naszej istoty.

Pełnia Księżyca w Pannie daje możliwość manifestacji poprzez nagłe zmiany. Tworząc harmonijny aspekt z Uranem w Byku, połączenie przenosi wizje i idee do praktycznej rzeczywistości poprzez energię Ziemi. Wiele z tego, co było opóźnione lub warzone pod powierzchnią podczas retrogradacji Merkurego w Wodniku , posunie się naprzód zgodnie z pełnią księżyca w Pannie. 

Pamiętaj jednak, że wydarzenia lub zmiany mogą mieć miejsce do dwóch tygodni po pełni księżyca i chociaż zmiana może wydawać się wstrząsająca, wiedz, że ma to pomóc ci ustabilizować się i dostosować do twojego najwyższego dobra na dłuższą metę .

 Zachęca nas do skupienia się na odżywianiu ciała i umysłu. Możemy czuć się pociągnięci do oczyszczenia, również do sprzątnięcia  bałaganu w  naszym bliskim otoczeniu. Ta słodka pełnia powinna przynieść trochę ulgi i przypomnieć, jak potężni i silni naprawdę jesteśmy.

Po całej intensywności i rzadkich kosmicznych wyrównanych energiach , które miały miejsce w lutym, Księżyc w pełni przynosi kojący opatrunek.

Energicznie, wszystkie znaki będą odczuwać wpływ Księżyca w pełni Panny, ale Strzelec, Bliźnięta i Ryby mogą odczuwać nieco dodatkową presję. Pamiętaj, że pełnia Księżyca polega na odpuszczeniu wszystkiego, czego już nie potrzebujesz, aby zamanifestować swoje sny. Zobacz, co się pojawi, pozwól temu przepłynąć.

Wchodząc w ziemski znak dziewiczej bogini Panny, Księżyc w pełni osiąga swój szczyt 27 lutego,

Rok 2021 ma być rokiem transformacji i chociaż jest o wiele więcej do odkrycia niż kiedykolwiek wcześniej , ta pełnia przypomina nam, że dotarliśmy we właściwe miejsce.

Jego pojawienie się na naszym nocnym niebie zapewnia równowagę, poczucie skupienia i ugruntowania w naszym życiu. Daje nam poczucie pewności, że nasze stopy i serca są uziemione i  osadzone w idealnej dla nas glebie.

Luty był kluczowym miesiącem, ponieważ przyniósł Stellium Wodnika - linię czterech planet w znaku powietrznym Wodnika i pierwszy z trzech kwadratów Saturna Urana , który jest główną i definiującą cechą na pozostałą część roku.

Jednak pod mocą tego Księżyca w pełni Panny panuje spokój, który może nas ogarnąć. Spokój, który może nam przypomnieć, że zawsze możemy wykorzystać to, co najlepsze, gdziekolwiek się teraz nie znajdujemy .

Lutowa pełnia przypomina nam o zachowaniu wiary, odnowieniu nadziei i świadomości, że zmiana w jakiejkolwiek formie może zawsze zaprowadzić nas do miejsc, o których nawet sobie nie marzyliśmy.

Pogodzenie się ze zmianą i obecnym stanem rzeczy nie zawsze jest łatwe, ale każdy wysiłek, aby przynieść jakąś akceptację, choćby niewielką, może mieć ogromny wpływ na nasze wewnętrzne samopoczucie.

Pełnia jest zawsze czasem oświetlenia.

Przed pełnią księżyca możemy otrzymać zaskakujące lub nawet szokujące informacje, które obciążają nasze emocje lub wprowadzają w stan zadawania pytań.

Wydaje się jednak, że gdy księżyc w pełni osiąga szczyt, sytuacja może się uspokoić. Podczas gdy pełnia ma tendencję do zwiększania emocji, wydaje się, że lutowa pełnia ma nieco mniejszą energię i być może pozwoli nam zobaczyć rzeczy z nowego i łagodniejszego punktu widzenia.

To prawie tak, jakby wszystko, co nam zostało objawione, było widziane w nowym świetle, dzięki mocy tej pełni Księżyca.

Panna jest reprezentowana przez boginię-dziewicę, ale „dziewica” nabrała nowego znaczenia, odkąd ten znak został nazwany. Dziewica oznacza niezależność, wewnętrzną siłę i wolność robienia tego, co nam się podoba.

Dziewica Bogini, Panna, nie potrzebowała partnera, sama w sobie była cała i kompletna . Niosła ze sobą siłę wszystkiego, czego potrzebowała, by żyć pełnym, szczęśliwym i serdecznym życiem. Ta siła nie zrodziła się z traumy lub ego, ale z połączenia z jej prawdziwym i wyższym ja.

Zdolność Panny do łączenia się z wyższą jaźnią, słuchania potrzeb swojego ciała i podążania za swoim sercem, pozostając uziemionym, jest darem, który jest oferowany nam wszystkim podczas lutowej pełni Księżyca.

Wiele różnych rzeczy blokuje nam połączenie z naszym wyższym ja. Ale jak przypomina nam Bogini Dziewica, zawsze mamy wewnętrzną siłę, aby usunąć te blokady i słuchać prawdy i mądrości naszego wyższego ja.

Pomyśl o tym, co blokuje ci dostęp do twojego wyższego ja. Czy może to być Twój styl życia, zwątpienie w siebie, a może po prostu brak czasu na to by  się połączyć?

Pozwól oczyszczającym promieniom Księżyca w pełni pomóc ci uwolnić i puścić wszelkie blokady, które powstrzymują cię od twojego wyższego ja. Pozwól mocy tej pełni Księżyca stopić wszystko, co powstrzymuje cię przed połączeniem.

Kiedy jesteś połączony ze swoim wyższym ja, jesteś połączony z własną wewnętrzną boskością i jesteś w stanie czuć się pewny, swojej świadomej podróży 

Twoje wyższe ja zna drogę, więc poświęć trochę czasu pod tą pełnią, aby połączyć się, "wypić kojący tonik", który okazuje ci Twoje prawdziwe moce.

Szczęśliwej pełni 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...