sobota, 27 marca 2021

Energia pełni Księżyca w Wadze- marzec 2021

Energia pełni Księżyca w Wadze- marzec 2021
Pełnia w Wadze

 Księżyc w pełni w Wadze  niesie piękne, potężne energie. Konfiguracja Trygonu  jest symbolem harmonii, łatwości i ochrony. Reprezentuje płynne przejścia i rozwiązania, które przychodzą dzięki wdziękowi i łatwości.

W czasie tej pełni Księżyca w Wadze, Wenus, Chiron i Słońce zostaną wyrównane. Księżyc stworzy również idealną konfigurację trójkąta zarówno dla Saturna, jak i Marsa, znaną jako Wielki Trygon . Co więcej, ten Księżyc w pełni będzie  blisko Ziemi. Ta mieszanka daje marcowej pełni Księżyca potężnych energii i będziemy w stanie poczuć jej wibracje przepływające przez nasze ciało.

Pełnia Księżyca jest zawsze czasem wyzwolenia, a ponieważ jest to pierwsza pełnia Księżyca od początku równonocy i astrologicznego nowego roku , możemy w naturalny sposób  oczyścić swoją przeszłość.

Rozpoczął się nowy rozdział, nowe koło zodiaku, a Księżyc w pełni wspiera nas, abyśmy uwolnili się od wszystkiego, czego już nie musimy nieść, i stworzyli przestrzeń dla rozwoju nowych energii.

Kiedy po raz pierwszy rozpoczęliśmy ten cykl zodiaku w marcu 2020 roku, świat był innym miejscem. Wszyscy się zmieniliśmy. Wszyscy ewoluowaliśmy i przez ten czas wzrastaliśmy.

Wszyscy mieliśmy nowe doświadczenia, które nas kształtowały oraz poruszyły, a pełnia Księżyca jest naszą szansą, aby potwierdzić i uwolnić wszystko, co nie musi już być z nami.

Energia Wagi tego Księżyca w pełni wspiera nas również w znalezieniu równowagi między starym stanem tego, co kiedyś było, a nowym stanem tego, co może nadejść, jest również  łaską i rozeznaniem, które są nam potrzebne.

Obecność Chirona i Wenus wraz ze Słońcem również zabarwią energię tej pełni Księżyca.

Chiron to asteroida znana jako ranny uzdrowiciel. Reprezentuje rany, z którymi wchodzimy w to życie, i rany, które odziedziczyliśmy po drodze. Te znamiona  nie należą do tych, które kiedykolwiek mijają, są raczej tymi, które są na zawsze wszyte w tkaninę naszej podróży. Chociaż  czasem bolą, służą również do uzdrowienia i mogą być postrzegane jako kluczowy element naszej podróży duszy.

To właśnie one dają nam współczucie, siłę i mądrość, aby wznieść się do nowej mocy i do prawdziwszej i bardziej autentycznej wersji nas samych. To poprzez pokonanie ich  jesteśmy w stanie leczyć i inspirować nie tylko siebie, ale także osoby wokół nas.

Chiron jest obecnie w Baranie , przypominając nam, że to nie jest czas na lizanie naszych ran, ale raczej na to, by służyły jako paliwo, które pomoże nam wznieść się do naszego wewnętrznego wojownika.

Obecność Wenus w tym ustawieniu planet również zmiękcza energię, przypominając nam, że nasze wzniesienie może nastąpić w naszym własnym czasie, na nasz własny sposób i z miejsca miłości.

Ta kombinacja energii jest miękka i wrażliwa, co pozwala nam otworzyć się na prawdę o tym, kim jesteśmy. Jesteśmy doskonali, zasługujemy na akceptację takimi, jakimi jesteśmy.

Inną kosmiczną konfiguracją, która osładza ten Księżyc w pełni Wagi, jest wyrównanie Wielkiego Trójkąta między Księżycem, Marsem i Saturnem.

Te trzy elementy utworzą idealny trójkąt, o którym mówi się, że zapewnia ochronę i harmonię .

Wielki Trygon jest uważany za pozytywny omen, w którym wszystko płynie w łatwym i płynnym kierunku.

Zarówno Mars, jak i Saturn mogą być intensywnymi planetami do pracy, ale w tej formacji oferują nam motywację, poświęcenie, długowieczność i siłę woli, aby przejść przez wszelkie trudności.

Ten Wielki Trygon Pełni Księżyca jest znakiem, że wszelkie trudności lub zmagania, przed którymi obecnie stoimy, wkrótce miną, zwłaszcza jeśli podejmiemy pozytywne działania, użyjemy naszej wewnętrznej siły i zaczniemy czerpać z mądrości tych, którzy byli przed nami. 

Energia Trygonu płynie przy minimalnym wysiłku, więc jeśli szukasz rozwiązania w tym momencie, wiedz, że  pojawi się ono z miejsca , a nie z walki i szarpaniny .

Połączenie Marsa, Saturna i Księżyca również wskazuje na nagrody po ciężkiej pracy. Twoje wysiłki zostaną nagrodzone i może się okazać, że projekty i cele, nad którymi pracowałeś, pączkują i rozkwitają w nową pełnię.

Pełne Księżyce reprezentują również punkty zbiorów i ukończenia, więc możesz znaleźć się na końcu drogi podczas długiej podróży, nad którą ciężko pracowałeś.

Potraktuj tę marcową pełnię Księżyca jako punkt ukończenia szkoły i czas na świętowanie wszystkiego, co osiągnąłeś i wszystko, czym się stałeś.

1 komentarz:

  1. akurat dziś zaobserwowałem ten księżyć. dosyć duży, nisko zawieszony. w kolorach żółto-pomarańczowy. cuda!

    OdpowiedzUsuń

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...