czwartek, 11 marca 2021

Księżyc w nowiu - marzec energia

 
Księżyc w nowiu - marzec energia
Księżyc w nowiu - marzec energia 

Księżyc w nowiu w znaku Ryby zawita 13 marca 2021 r. Wysyła fale poezji w nasze kosmiczne niebo. Niesie miękką, eteryczną energię, która inspiruje nas do marzeń, tworzenia i wyobrażania sobie lepszej rzeczywistości dla siebie.

Rzeczywistość, którą karmimy, jest rzeczywistością, która kwitnie, więc upewnij się, że twoje myśli, słowa i czyny są zgodne ze wszystkim, czego pragniesz, szczególnie pod wpływem marcowego nowiu.

Poświęć chwilę, aby zamknąć oczy i wyobrazić sobie lepsze życie dla siebie i świata. Zamknij oczy i wizualizuj pokój promieniujący przez twoje serce i serce każdej istoty, zarówno znanej, jak i nieznanej.

Pod ciemnym niebem w nowiu Wenus i Neptun również będą ze sobą w bliskiej linii. Ta kombinacja energii może aktywować naszą czakrę serca i zainspirować nas do zagłębienia się w głębszą i większą miłość.

Wenus i Neptun razem na niebie mogą być receptą na przyciągnięcie miłości, uzdrowienie serca i przebudzenie serca. 

Jeśli sprawy serca poruszają się w czasie tego nowiu, staraj się trzymać z dala od myśli i zobacz, czy potrafisz przewodzić z serca. Posłuchaj mądrości, jaką ma do zaoferowania twoje serce, i postępuj zgodnie z jego wskazówkami.

Nawet jeśli te miękkie i liryczne "akordy" unoszą się w kosmosie w czasie tego nowiu, pamiętaj, aby zwracać uwagę i słuchać swojej intuicji, zwłaszcza jeśli coś ci nie pasuje.

Neptun to planeta intuicji i słuchania naszego wewnętrznego głosu. Czasami może to zaciemniać lub zamazywać naszą wizję, ale tylko po to, abyśmy nauczyli się, co to znaczy wejść do wnętrza i czerpać z naszej wewnętrznej mądrości.

W każdym z nas pogrzebane są wcielenia mądrości przodków. Mądrość życia, które prowadziliśmy przed tym, oraz wiedza, jaką posiadamy o naszej prawdziwej naturze i istnieniu.

To idealny księżyc w nowiu, aby uznać tę głęboką i być może zapomnianą mądrość.

Wewnątrz znasz drogę.

Wewnątrz masz odpowiedzi, których szukasz.

Jeśli szukałeś jasności, szczególnie w odniesieniu do romantycznego związku, może się okazać, że ten Księżyc w nowiu w Rybach przynosi nową inspirację, aby pokierować twoją decyzją. 

Wenus to planeta, która rządzi związkami, ale te relacje wykraczają poza romans i obejmują nasze relacje z rodziną i przyjaciółmi, z pieniędzmi, a nawet z samym sobą. 

Jeśli w którymkolwiek z tych obszarów występują nadwyrężenia, Księżyc w nowiu może zainspirować cię do robienia rzeczy inaczej lub do spojrzenia na rzeczy w nowy sposób.

Jeśli szukasz rozwiązania lub wybaczenia, ta energia jest szczególnie korzystna i może pomóc ci połączyć się z głębszym współczuciem, a nawet bezwarunkową miłością.

Neptun to planeta bezwarunkowej miłości. Przypomina nam, że bez względu na wrogów lub kochanków, z którymi się spotykamy w tym życiu, zawsze są jakieś dary i pewne lekcje, z którymi można odejść.

Na wyższych oktawach Neptun przypomina nam, że wszyscy jesteśmy fragmentami tej samej energii, a wszystkie te, które napotykamy, są po prostu zwierciadłem, które pomaga nam głębiej zrozumieć nasze prawdziwe ja. 

Oczywiście nie oznacza to, że tolerujemy złe zachowanie lub związki, które nie są zestrojone z naszą duszą, ale przypomina nam, że wszystkie dusze, które napotykamy, mogą mieć głębsze znaczenie. 

Energia Neptuna może czasami nadać wszystkim, co widzimy, różowawy odcień, więc jeśli coś wydaje się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, lub jeśli w tej chwili czujesz się niezdecydowany, znajdź cierpliwość potrzebną do czekania na większą jasność. W końcu mgła się podniesie i będziesz mógł zobaczyć ścieżkę wyraźniej.

Ogólnie rzecz biorąc, marcowy nów jest piękny i przygotuje nas na bardzo kreatywny cykl księżycowy. Użyj tej energii w nadchodzących tygodniach, aby zamanifestować się i marzyć, by nie bać się zmierzać do kreatywnych projektów i odkrywania nowych obszarów własnej intuicji i świadomości.

Ryby to ostatni znak zodiaku, a jego energia zawsze przypomina nam, że zawsze są nowe poziomy do zagłębienia w naszej podróży.

Życie jest mniej prostą linią, a bardziej spiralą. Zawsze okręcamy się  i wracamy do rzeczy, ale za każdym razem nasze zrozumienie jest głębsze i bogatsze.

Podobnie jak dwie Ryby pływające w różnych kierunkach, możemy wyostrzyć naszą własną perspektywę, spojrzeć na rzeczy w nowy sposób i pamiętaj, że naszym prawdziwym stanem jest całość.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...