piątek, 9 kwietnia 2021

Duchowe znaczenie faz Księżyca - przewodnik energii

 

Duchowe znaczenie faz Księżyca - przewodnik energii


Nasz Księżyc i Słońce emanują częstotliwościami, a te fale energii wpływają na pływy Ziemi i wodę w naszych ciałach - pobudzając nasze emocje, zachowania i naszą świadomość.

Słońce  reprezentuje nasz „świat zewnętrzny ”, naszą identyfikację, naszą osobowość, nasze ego. Reprezentuje sposób, w jaki „rzucamy światło” na świat, obecną chwilę, naszą ekspresję yang (męskiego archetypu). Słońce oferuje nam siłę, odwagę i rozświetlony wgląd Duszy.

Księżyc  reprezentuje nasz „świat wewnętrzny”, nasze ukryte emocje, pragnienia, nasz cień -nasze ja, lęki , niepokoje i nasze marzenia. Reprezentuje nasze uczucia, nasze nieświadome przekonania, przeszłość i nasz archetyp yin (kobiecej bogini). Księżyc daje nam możliwość odczuwania, uczenia się z przeszłości oraz twórczego odblokowywania i wyrażania naszej esencji.


Nów
Nów

Nowy Księżyc  stanowi początek cyklu  Księżycowego.

Podczas nowiu księżyc znajduje się mniej więcej między Ziemią a Słońcem, stąd Słońce świeci po „ciemnej stronie księżyca”, tej której nigdy nie widzimy. W rezultacie nie możemy zobaczyć Księżyca, ponieważ strona zwrócona w stronę Ziemi nie jest oświetlona. 

Zarówno Księżyc, jak i Słońce są w tym samym znaku zodiaku podczas nowiu ,co daje wykładniczy wzrost lub koncentrację energii.

Księżyc w nowiu to świetny czas na określenie swoich zamiarów, spisanie celów lub rozpoczęcie nowych projektów na nadchodzący cykl.

 W ciemności, na żyznej ziemi, zasiewasz nasiona swoich serdecznych pragnień na Księżycu w nowiu, świadomie koncentrując swój Umysł / Ciało / Ducha na „odczuwaniu” swoich pragnień.

Poświęć chwilę czasu na osobistej medytacji ,ceremonii oraz zapisaniu  swoich intencji i najgłębszych w głębi serca pragnień manifestacji nowego cyklu księżycowego. 

Podpisz swoje pragnienia manifestacyjne afirmacją „I tak jest”. Głoś swoje pragnienia manifestacji Wszechświatowi, mówiąc lub intonując je na głos. Po ceremonii umieść swoje odręczne manifestacje pragnień na osobistym kryształowym ołtarzu lub stoliku nocnym, a nawet pod poduszką.

Wskazówka:   Jako dodatkowe wzmocnienie, podczas ceremonii Manifestacji Nowego  Księżyca użyj Złotej Esencji Kwantowej od swoich  Aniołów, aby wyrównać swoje Serce / Umysł z Polem Eteru we wszystkich kierunkach czasu i przestrzeni. 

Wasze "zmarszczki" intencji odciskają piętno na polu i przenoszą wasze manifestacyjne pragnienia do fizycznej formy. Możesz także zaprogramować kryształ lub stworzyć kryształową siatkę zgodnie ze ŚWIĘTĄ GEOMETRIĄ  i użyć tego do wzmocnienia energii swoich pragnień manifestacji.


 

Księżyc przybywający

Księżyc znajduje się w fazie , gdy przechodzi od nowiu do pełni - stąd oświetlana część stopniowo rośnie. 

Podczas fazy  (Półksiężyc, Pierwsza Kwadra, ) buduje się energia waszych „Intencji, Celów i Wizji” Księżyca w nowiu. W tym czasie pozwól swoim marzeniom, być Twoim  przewodnikiem w urzeczywistnianiu pragnień Manifestacji. 

Uwolnij wszelkie lęki lub samokontrolę, które mogą ci towarzyszyć i ograniczać  , próbując urzeczywistnić swoje pragnienia manifestacji ... 

Zamiast tego rozkoszuj się uczuciem doświadczania tego, jak czują się Twoje pragnienia manifestacyjne od wewnątrz.

Zaproś synchroniczność do swojego życia, wierz w magię, zobacz świat piękniejszy w swoim Sercu… i poddaj się darom Wszechświata. 

Wiedz głęboko w swoim Sercu, że jesteś Boską Istotą wiecznego światła i miłości i pozwól, aby obfitość, radość, śmiech i szczęście kierowały Twoim każdym  dniem.


 

Pełnia Księżyca

Pełni Księżyca znak w środkowym punkcie naszego 29 dniowego cyklu księżycowego. 

Podczas pełni Księżyc znajduje się naprzeciw Słońca, w pełni oświetlony światłem Słońca. Stąd Księżyc i Słońce znajdują się po przeciwnych stronach zodiaku podczas pełni Księżyca. Co może stanowić trudny lub intensywny aspekt energii, ale także bardzo silny potencjał, ponieważ Księżyc i Słońce (yin i yang) są w naturalnej harmonicznej równowadze.

Energia Księżyca w pełni (pod wpływem obecnego tranzytu Zodiaku) jest podwyższona, a emocje, uczucia, procesy umysłowe, sny itp. są wzmocnione. 

Kiedy Słońce i Księżyc przeciwstawiają się sobie podczas pełni Księżyca, może to powodować napięcie i niewygodne tarcie, ale jednocześnie większe wzmocnienie widzenia i potencjalne podniesienie  naszych  możliwości. 

To potężny czas wdzięczności, z wdziękiem uznającym piękno samego życia i wszystko, co powołałeś do istnienia. 

Możesz odczuwać palące pragnienie wyrażenia swojej kreatywności, rozkoszowania się zmysłowymi czynnościami i poprzez zaciekłe, ale głęboko czułe wibracje, puścić wszelkie aspekty swojego życia, które nie służą już najwspanialszej wizji twojej Duszy.

Miej także wdzięczność za swoje pragnienia manifestacji - za te rzeczy, które zamanifestowałeś i za te, które uformują się w późniejszym terminie w Boskim czasie i dla najwyższego dobra ze wszystkich. 

Pamiętaj, że Twoje Pragnienia Manifestacyjne mogą pojawić się w nieoczekiwany sposób i „wyglądać” inaczej niż Twoje pierwotne Pragnienia… gdy Twoje „uczucia” tworzą coś piękniejszego, bardziej świętego i boskiego dla Twojego większego celu na Ziemi.

 Możesz czuć się poprowadzony, aby pogrzebać swoje pragnienia manifestacji na cześć poddania się sile większej niż ty.

Pełnia księżyca to świetny czas na „kąpiel księżycową” - po prostu usiądź w świetle Księżyca i medytuj. Kiedy wdychasz, pozwól Księżycowi rozgrzać Twoje Serce i poszerzyć piękno chwili obecnej, a kiedy wydychasz, pozwól światłu Księżyca przemienić to, co chcesz uwolnić.  

Ceremonie pełni księżyca, zachęcają nas do  zapalanie świecy dla siebie, spotykań z innymi w świętym kręgu, to potężny sposób na uzdrowienie siebie / grupy by  prostu BYĆ tą Falą MIŁOŚCI dla całej Ludzkości i planety Ziemi. Osobiście uwielbiam umieszczać moje kryształy pod Księżycem w pełni na parapecie , aby oczyścić ich krystaliczne struktury i nasycić je odbitymi wibracjami słonecznymi.

Wskazówka:   Jako dodatkowe wzmocnienie, podczas Kąpieli w Pełni Księżyca / Ceremonii Świecy użyj Esencji Starożytnych Uzdrowicieli, aby obudzić swoją świadomość przed Przedwiecznymi, którzy chodzili po Ziemi, do Twojego wiecznego Pradawnego Uzdrowiciela i do pola Nieskończonej Inteligencji poprzez ciebie, tu również możesz zaprosić do życia  ŚWIĘTĄ GEOMETRIĘ , aby pielęgnować piękno chwili obecnej i puścić wszystko, co JUZ CI NIE SŁUŻY , aby zostać uwolnionym.


 

Ubywający Księżyc

Księżyc znajduje się w fazie ZMNIEJSZANIA, gdy przechodzi od pełni księżyca z powrotem do księżyca w nowiu - stąd oświetlona część stopniowo maleje. 

Podczas fazy zanikania (ostatniej kwarty ) energia zwalnia, kierując się do wewnątrz, czas na wewnętrzną refleksję, przegląd i kontemplację. Podczas tej fazy, z miejsca bez oceny i bycia „obserwatorem”, rozważ każdy aspekt Twojego życia - relacje, praca, kreatywność, dostatek, zdrowie, dobre samopoczucie itp. 

Rozróżnij, które obszary Twojego życia są w harmonijnej równowadze i przepływie oraz które obszary są zduszone, napięte lub w stanie walki i choroby .

Szanuj swoje mocne strony, swoje osiągnięcia, swój osobisty rozwój i ekspansję podczas tego cyklu. Rozpoznaj w sobie, w jaki sposób twoje osobiste ewolucje przyczyniają się do służby czegoś większego niż ty sam „zobacz”, jak twoje osobiste fale miłości wplatają magię w życie innych.


Ponadto, kiedy księżyc przechodzi przez swój ostatni cykl w dniach poprzedzających nowiu, rozpoznaj w sobie wszelkie myśli, zachowania, negatywne myślenie, złe nawyki lub niepokój / stres, które zwróciły Twoja  uwagę w tym cyklu. KOCHAJ swój cień całym sercem i WYBIERZ, aby te „historie” nie przeszkadzały Ci w promiennym oświetleniu światłem. I pamiętaj, aby odpocząć i pielęgnować SIEBIE przed kolejnym cyklem nowiu.

Wyjdź z zanikającego Księżyca i wejdź w kolejny cykl nowiu ze świeżą i przebudzoną wizją dla siebie. „Zobacz” większy potencjał swojej Duszy i miej odwagę podążać za swoimi serdecznymi pragnieniami.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...