wtorek, 6 kwietnia 2021

Księżyc w nowiu w Baranie -energia kwiecień 2021

Księżyc w nowiu w  Baranie -energia kwiecień 2021

 Księżyc w nowiu w Baranie przypada 11  kwietnia, i niesie ze sobą potężną energię do manifestacji, ustawień intencji i nowych początków.

Baran jest pierwszym znakiem zodiaku, a Księżyc w nowiu oznacza początek nowego cyklu Księżycowego. Ta połączona energia wysyła potężne fale świeżości do naszego życia, wzywając nas do wprowadzenia zmian, zasiania nasion i przyjęcia nowego rozdziału.

W szczycie Księżyca w nowiu jest  on całkowicie niewidoczny, a nocne niebo wygląda jak pusta tablica pełna gwiazd. Ta pusta tablica  jest tym, co każdy z nas otrzymuje w kwietniowym nowiu. Jest pusta, ponieważ możemy ją wypełnić naszymi pragnieniami. Możemy wybrać, wszystko co tylko  chcemy wszystko to co jest dla naszego najlepszego dobra  , wystarczy pomalować lub napisać na naszej gwiezdnej tablicy życzenia .

Tablica marzeń

W tym okresie zaleca się wykonanie swojej tablicy marzeń 

Podczas tego nowiu nasze moce manifestacji są zwiększone, a nasza zdolność przyciągania tego, czego pragniemy, jest potrójnie zwiększona.

Wybory, słowa i emocje, które wydajemy światu, zawsze zabarwiają naszą rzeczywistość, ale w czasie nowiu ich wpływ jest przyspieszony.

Uważaj na swoje myśli, słowa i wybory, których dokonujesz w tym momencie. Upewnij się, że są one zgodne z tym, co chcesz przyciągnąć. Upewnij się, że koncentrujesz się na tym, czego pragniesz dla swego dobra  , a nie na tym, co  żądasz bo po prostu chcesz.

Uważaj na swój język i to, jak wpływasz się do siebie i innych. Twoje słowa są potężne, więc upewnij się, że mówisz językiem  serdeczności i  życzliwości.

Jeśli zauważysz, że czujesz samoograniczające myśli, takie jak „Nie mogę tego zrobić” lub „nic mi nie wychodzi”,  zatrzymaj te myśl i zmień je  na coś bardziej pozytywnego , np. „to może być trudne, ale mogę spróbować” ,albo  „sprawy zawsze układają się na moją korzyść, nawet jeśli w danym momencie na to nie wygląda”.

Na początku pozbycie się tych szkodliwych myśli może wydawać się ciężkie , ale z biegiem czasu staje się to łatwiejsze, bardziej płynne i bardziej naturalne. Niech twoje myśli będą wyrazem możliwości i nadziei. Przenieś swoje myślenie od ograniczeń do obfitości.

Użyj energii Księżyca w nowiu, aby przemówić do siebie życzliwie i przypomnieć sobie, że zawsze są okazje, aby zacząć od nowa, spróbować nowych rzeczy i dokonać innych wyborów.

W czasie tego nowiu przychodzą  posiłki  Wenus, Eris , Ceres  , Merkury, Chiron , Słońce i Księżyc, wszystkie będą  w znaku Barana, co daje silną dawkę tej ognistej energii.

Energia ognia dotyczy pasji, posuwania się naprzód i pozwalania naszym pragnieniom, a nie strachowi, który kieruje naszą drogą. Ognista energia może być również impulsywna, która, jeśli zostanie użyta we właściwy sposób, może pomóc nam wykonać skok do przodu i wyjść ze stagnacji, którą możemy odczuwać.

Mniej więcej ostatni rok stworzył wiele okazji do stagnacji i poczucia, że ​​utknęli, ale teraz wiatry się zmieniają. Ten księżyc w nowiu przynosi silną energię posuwającą się do przodu, która jest wystarczająco potężna, aby wyprowadzić nas z każdej sytuacji, w której czujemy się głęboko zakorzenieni.

Być może będziesz musiał podjąć jakieś działanie, być może będziesz musiał podążać za instynktem lub impulsem, aby poruszyć sprawy, ale wiedz, że po twojej stronie jest kosmiczne wsparcie.

Fakt, że żadna z głównych planet nie znajduje się w retrogradacji w czasie tego nowiu, również wspiera tę energię i wskazuje, że Wszechświat naprawdę daje nam zielone światło do ruszenia naprzód i dokonywania odważnych wyborów.

Pluton jest również bardzo aktywny podczas kwietniowego nowiu, razem z Wenus. Połączenie energii Plutona i Wenus w tym czasie może poruszyć nasze relacje i skłonić nas do zastanowienia się, gdzie decydujemy się oddać naszą moc.

Czy istnieje związek, czy to z osobą, czy z jakimś wydarzeniem lub sytuacją w twoim życiu, który sprawia, że ​​czujesz się bezsilny? Możemy skupić się na tym w czasie nowiu lub możemy odczuć walkę o władzę w niektórych naszych związkach.

Jeśli to się przejawi, wiedz, że zawsze istnieje ścieżka do dokonywania lepszych wyborów. Zamiast utknąć na tej samej starej ścieżce i powtarzać te same rozmowy, sprawdź, czy możesz to zmienić i spróbować czegoś innego, ponieważ nigdy nie wiesz, dokąd to może Cię doprowadzić.

Energia Wenus i Plutona podczas tego nowiu może również ogólnie spotęgować nasze emocje. Możemy czuć się wyjątkowo wrażliwi lub potrzebować kochającego wsparcia ze strony osób wokół nas i naszego wyższego ja.

Nasze wewnętrzne dziecko może czuć, że potrzebuje miłego, ciepłego uścisku, miski swoich ulubionych płatków śniadaniowych, a może nawet całodziennego objadania się, oglądając ulubiony  program.

Pamiętaj, aby poddawać się wszelkim wezwaniom, które twoje ciało, umysł lub dusza wysyła, aby odpocząć i naładować baterie. Przy całej tej posuwającej się do przodu energii może być kuszące, aby pędzić do przodu, ale musisz też wiedzieć, kiedy zrobić pauzę. 

Zaufaj mądrości swojej wewnętrznej istoty, ponieważ będzie ona Twoim przewodnikiem.

Ciesz się tą bajeczną, niezwykle kreatywną, świeżą energią krążącą po kosmicznym niebie. Nadszedł nowy początek, więc weź tę energię i kształtuj ją w dowolny sposób, ponieważ jesteś potężnym twórcą!


Wyjątkowo w tym miesiącu tylko dla was odbywają się rytuały na każda kieszeń  .Na miłość ,finanse, prosperity ,zdrowie itd .Koszt to 150 zł jeśli chcesz połączyć z aktywacją tablicy marzeń koszt 250  zł. Rytuał odbędzie się 11 kwietnia 2021 o godzinie 21 polskiego czasu .

Jak zrobić  tablicę artykuł wkrótce 

Do rytuałów będą potrzebne świece z wosku naturalnego ,kadzidła ,zioła ,kamienie ,oliwa z oliwek , w zależności od intencji .
Więcej informacji w wiadomości prywatnej .Ilość miejsc ograniczona ,zapisy do 10 kwietnia

Niech wam się darzy


Zapraszam do naszej Akademii Rozwoju Duchowego tutaj szkolenia, warsztaty są nauką indywidualną oferujemy również sesje 

 Miłość we mnie pozdrawia miłość w Tobie


1 komentarz:

  1. ja mam nowy początek, który istnieje 2 dzień i będę go manifestowałem dalej!

    OdpowiedzUsuń

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...