piątek, 23 kwietnia 2021

Super pełnia Księżyca w Skorpionie -energia

 

Super pełnia Księżyca w Skorpionie -energia

Super pełnia Księżyca zawita 27-go kwietnia i występuje, gdy Księżyc jest blisko Ziemi. To nie tylko sprawia, że ​​Księżyc wydaje się większy i jaśniejszy na niebie, ale także zwiększa jego siłę magnetyczną. Energia Skorpiona powoduje przemianę i honoruje cykl życia, śmierci i odrodzenia. Ta Super Pełnia Księżyca w Skorpionie to ogromny Księżyc transformacji, zrzucanie skóry, tutaj, aby przynieść nowy poziom zrozumienia i przebudzenia.W świetle tego potężnego Super Księżyca możemy zacząć rozpoznawać, gdzie jesteśmy na naszej własnej drodze transformacji i co mamy zostawić za sobą, abyśmy mogli kontynuować swoja podróż.

Pełnia Księżyca w Skorpionie jest również znana jako Księżyc kwiatowy, idealny na sezon Byka, ponieważ wszystko zaczyna kwitnąć. Jak kwiat, musimy poddać się cyklowi życia i być otwarci. Słońce w Byku ,Skorpion w Księżycu  zwrócone do siebie, przynoszą harmonię i równowagę w ich kosmicznym uścisku, piękny taniec między życiem a śmiercią, jeden się kończy, podczas gdy drugi dopiero się zaczyna, gdy zamykają ten Księżycowy cykl. 

Super Księżyce w pełni potrafią wyciągać z nas pewne rzeczy. Ich magia polega na tym, że mogą wydobywać  na powierzchnię, ukryte rany i wzbudzać emocje, o których nawet nie wiedzieliśmy. Z tego powodu  można uznać za potężne portale do pracy nad uwolnieniem, uzdrowieniem  ,puszczeniem rzeczy które już nie służą naszemu największemu dobru. Ta pełnia Księżyca to czas, w którym możemy czuć się naturalnie pociągnięci do uwolnienia się i uwolnienia od rzeczy, które nie służą już naszej najwyższej ścieżce.

Zwykle oznacza to zamknięcie rozdziału, ponowne narodziny bardziej duchowo zharmonizowanej wersji siebie. Niezależnie od tego, czy jesteś tego świadomy, czy nie, istnieje głębokie uzdrowienie na poziomie duszy, które oczyszcza się, a ta pełnia  jest tutaj, aby oświetlić twoją prawdę. 

Czego chcesz się wyzbyć? Co chcesz usunąć ze swojego życia? Jak  bardzo pragniesz być wolny?

Gdy Księżyc w pełni wpada w wodnisty znak Skorpiona, a Księżycem rządzi żywioł wody, możemy również poczuć się wyjątkowo wrażliwi w kontakcie z naszymi wyższymi zmysłami. Nasza intuicja może przemówić do nas z większą klarownością lub może nam być łatwiej odebrać energię ludzi wokół nas. To jest harmonijnie kochający Księżyc, który jest pod silnym wpływem wody i ma wiele wspólnego z głębokim wewnętrznym uzdrawianiem, ponownym połączeniem się z prawdziwym ja i autentyczną potrzebą. Jesteśmy wezwani do siebie i z powrotem do domu, z powrotem do miejsca łaski, miłości i przebaczenia dla siebie. 

Nasze wyostrzone zmysły mogą być przewodnikiem i mogą pomóc nam wejść w głębszy stan świadomości i zrozumienia. Nasza intuicja to cenne supermocarstwo, które w tę noc podczas pełni Księżyca będzie łatwiej dostępne.

Energie Skorpiona obecne podczas tej pełni Księżyca również wskazują, że to, co mamy uwolnić i puścić, może mieć charakter psychiczny lub energetyczny.

Podbieramy energie wokół nas, niezależnie od tego, czy zdajemy sobie z tego sprawę, czy nie, i czasami te energie mogą się też do nas podczepić. Oczyszczając nasze ciało energetyczne możemy powrócić do stanu pełni i równowagi. Możemy zapewnić, że nasza energia jest autentyczna dla tego, kim naprawdę jesteśmy.

Pod mocą Księżyca w pełni poświęć trochę czasu na energetyczne oczyszczenie ciała, czy to poprzez kąpiel w soli , pracę z kryształami, czy spalanie świętych ziół. Inne praktyki, tj. akupunktura, Reiki, uzdrawianie Praniczne i kąpiele w dźwiękach, również mogą być bardzo korzystne w usuwaniu zastoju energii z organizmu.

Ustalając zamiar oczyszczenia i uwolnienia energii, która nie jest już potrzebna, możesz wykorzystać potężne moce oczyszczające, które przynosi Księżyc w pełni.

TEN KSIĘŻYC TO PRZYPOMNIENIE, ABYŚ uświadomił SOBIE, KIM BYŁEŚ PODCZAS OSTATNIEJ PEŁNI KSIĘŻYCA W SKORPIONIE I JAK BARDZO SIĘ ZMIENIŁEŚ W CIĄGU OSTATNIEGO ROKU.

Ten wrażliwy Księżyc w pełni nie tylko wspomaga oczyszczanie i uwalnianie psychiczne, ale także zawiera trochę rozświetlającej i przebudzającej energii.

Sekrety mogą zostać ujawnione lub nowe informacje mogą wyjść na powierzchnię pod wpływem tej pełni Księżyca. Możemy również spojrzeć wstecz na ostatnie kilka miesięcy i uzyskać większą jasność co do niektórych podjętych przez nas decyzji.

Energią Skorpiona rządzi Pluton, a zaledwie dzień po tej pełni Księżyca Pluton wkracza do podziemnego świata na coroczną retrogradację.

Przesunięcie Plutona w retrogradację wkrótce po pełni Księżyca wskazuje, że cokolwiek mamy wypuścić, może się połączyć z energia z  października ubiegłego roku.

Wydarzenia z tego czasu mogą pojawić się na nowo lub może się okazać, że będziemy musieli wyczyścić swój bagaż psychiczny lub emocjonalny, który odziedziczyliśmy od tego czasu.

Pluton to planeta śmierci i odrodzenia, więc pamiętaj, że cokolwiek odpadło, nie zostało utracone. Po prostu przechodzi transformację i możesz zacząć widzieć oznaki odrodzenia podczas tej pełni księżyca w Skorpionie.

Uran, planeta przebudzenia i zaskoczenia, jest również bardzo aktywna podczas tej pełni Księżyca.

Obecność Urana wskazuje, że coś może nas zaskoczyć lub możemy doświadczyć nagłej zmiany wydarzeń. W rzeczywistości cały tydzień poprzedzający pełnię Księżyca oferuje część tej nieregularnej energii Urana, więc istnieje duża szansa, że ​​możemy czuć się trochę wyczerpani, zanim Księżyc rozkwitnie w pełni.

Jeśli czujesz się rozproszony, pamiętaj, aby pozostać uziemionym i ćwiczyć dbanie o siebie. Wiedz, że cokolwiek sprawia, że ​​czujesz się niespokojny, może również służyć jako wskazówka, w co musisz się głębiej zanurzyć.

Czasami, gdy pojawia się pobudzona lub niespokojna energia, chcemy ją odepchnąć. Ale to, co energia Skorpiona próbuje nam pokazać i nauczyć, to to, że czasami jedyną drogą wyjścia jest przejście. Zamiast próbować ślizgać się po powierzchni, zanurzamy się i pozwalamy sobie na badanie wszystkiego, co znajdziemy, bez względu na to, jak niewygodne może to być.

Zwykle, gdy przygotowujemy się i poddajemy, wszelka niewygodna energia, którą czujemy, szybko mija i pozostaje nam nowa mądrość, głębsze zrozumienie, większe współczucie i większe zrozumienie całości.

Uczenie się obecności w niewygodnych emocjach, które witają nas w życiu, ma moc. Więc chociaż dbanie o siebie jest tak ważne w tej energii Pełni Księżyca, daj sobie szansę zanurzenia się w jakimkolwiek chaosie, jeśli poczujesz się do tego wezwany.


PEŁNIA KSIĘŻYCA W SKORPIONIE DAJE SZANSĘ UWOLNIENIA SIĘ OD WSZELKIEJ POTRZEBY KONTROLI I PODDANIA SIĘ PRĄDOWI DNIA DZISIEJSZEGO.

Ogólnie rzecz biorąc, Super pełnia w Skorpionie  niesie ze sobą swoją intensywność i wrażliwość, ale także doskonałą okazję do uwolnienia, szczególnie na poziomie energetycznym.

Następna pełnia Księżyca, której doświadczymy, będzie potężnym zaćmieniem Krwawego Księżyca 26 maja.

Możesz wykorzystać energię Skorpiona ze względu na jej odwagę i wytrwałość , koncentrując się na uzdrawiających częściach siebie, które wolałbyś ukrywać, oraz na stawianiu czoła swoim lękom. 

Energia Skorpiona jest najlepszym znakiem skupienia wiązki lasera podczas patrzenia w kierunku celu. Ma zdolność przyczepiania się do wizji i jest nieubłagany, dopóki tego nie osiągnie, co sprawia, że ​​jest to doskonała okazja do ponownej oceny naszych celów i wykorzystania tej skorpionowej energii, aby narodzić w tobie coś nowego. 

To może dać nam wielką siłę w naszym życiu w obecnym czasie, kiedy dostosowujemy się do naszego nowego tempa życia, pozwalając nam przezwyciężyć lęk przed zmianą i nieznanym. 

Podczas naszego fizycznego unieruchomienia możemy wykorzystać ten czas, aby wzmocnić nasze myśli, wybierając świadomie podnoszenie naszych wibracji poprzez życie w teraźniejszości; chwila po chwili. 

Osiągamy wyższe poziomy świadomości, wysyłając częstotliwości poprzez nasze myśli i emocje, nieustannie emitując wibracje do Wszechświata i współtworząc naszą rzeczywistość.

Wiedza o tym, jak potężni jesteśmy, jest naszą mocą podczas blokady, wykorzystywanie swoich myśli do tworzenia i manifestowania się to nie tylko skupianie się na dniu dzisiejszym i jutrze, ale także na tworzeniu nowej ery, zupełnie nowego świata dla ludzkości.

Szczęśliwej Pełni 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...