sobota, 8 maja 2021

Nów w Byku - maj 2021 ENERGIA

 


Nów  w Byku - maj 2021 ENERGIA
Nów  w Byku 


Księżyc w nowiu zawita  11 maja 2021 r. i otwiera drzwi do zaćmienia.

Sezon zaćmień to czas zmian i transformacji. Jest to czas, w którym Wszechświat daje możliwość wykonania kwantowego skoku na wyższą ścieżkę ewolucji naszej duszy.

Chociaż sam Księżyc w nowiu Byka nie jest zaćmieniem, rozpoczyna nowy cykl księżycowy, który doprowadzi nas do niezwykle silnego zaćmienia Księżyca w pełni 26 maja.

Księżyc w nowiu to koniec poprzedniej lunacji i narodziny nadchodzącej. Nadszedł czas, aby ustalić intencje i umieścić się w zdrowym miejscu przed kolejnym cyklem księżycowym. Jest to moment na zaangażowanie się w manifestacje i najpotężniejszy czas na zaangażowanie się w księżycowy rytuał . Jako takie, Nowe Księżyce są zawsze szczególnie odświeżające i dają czas na pozbycie się tematów, których nie chcemy zabierać ze sobą w nową lunację. 

Zwróć na to szczególną uwagę i postaraj się odrzucić wszelkie negatywne emocje, aby w rzeczywistości móc cieszyć się rozkwitami energii Byka.

Spadając w ziemski znak Byka , Księżyc dołączy do Słońca i Urana, które również znajdują się w tym konkretnym znaku. Ilekroć Słońce i Księżyc znajdują się w tym samym znaku, zawsze odczuwamy energię wokół nas znacznie intensywniej. Gdy Słońce rządzi naszą zewnętrzną osobowością (cechy, które pokazujemy światu), a Księżyc rządzi naszymi wewnętrznymi ja (osobą, którą jesteśmy, gdy jesteśmy sami), będziemy odczuwać wpływ Byka po obu stronach nas samych.

Nowe księżyce to czas nowych początków ale  niektóre nowe Księżyce  są bardzo aktywne i wpierają  nas, abyśmy "biegali" ze swoją świeżą nową energią, niektóre zaś są bardziej pasywne i wymagają od nas wycofania się i refleksji nad tym, gdzie dokładnie  jesteśmy.

Ten Księżyc w nowiu Byka zdecydowanie wzywa nas do odwrotu. Każda nowa energia, którą przynosi, jest energią, której powinniśmy użyć do odnowienia i naładowania naszych baterii.

Jest to czas na samoopiekę, wycofanie się i refleksję oraz pozwolenie energiom płynąć tam, gdzie mogą, zamiast na siłę  próbować nimi kierować lub je  kontrolować.

Każdy, kto liczył na wytchnienie od intensywności ostatnich kilku tygodni, powinien wiedzieć, że szykuje się coś dobrego. Ten księżyc w nowiu będzie pełen ziemskich rozkoszy.

Ponieważ Byk jest ziemskim znakiem, energie Księżyca w nowiu w maju 2021 r. Służą również do uziemienia nas i zakorzenienia w naszym ciele.

Możemy zacząć odczuwać zmieniające się przyciąganie energii zaćmienia, ale z naszymi stopami mocno osadzonymi w ziemi, możemy czuć się stabilni i gotowi na wszystko, co nas znajdzie.

Czarny Księżyc Lilith  jest bardzo aktywna w czasie nowiu. LILITH  to surowa, kobieca energia, która przypomina nam, abyśmy stali w naszej mocy i rozpoznali pełny potencjał naszej istoty.

Może przypominać nam, abyśmy stanęli w obronie samych siebie, przemówili głosem naszego prawdziwego, autentycznego ja, i abyśmy stawili czoła sytuacjom, które są niewygodne, ale także konieczne do przejścia.

LILITH reprezentuje również pustkę i ciemność, która zapada przed zmianą lub transformacją. Chociaż ciemna pustka może wydawać się onieśmielająca, ta energia może dać nam pewność, której potrzebujemy, aby stać w naszej mocy i pamiętać, że światło zawsze powróci.

Czasami trzeba przedzierać się przez ciemną pustkę, aby umożliwić przepływ energii transformacji. Pomyśl o tym jak o ciemnym kokonie. Gąsienica musi wycofać się w ciemność, aby odrodzić się w motyla.

Jeśli poczujesz wezwanie, pozwól sobie wycofać się w cichą ciemność. Chociaż możemy myśleć o ciemności jako o czymś, czego należy się obawiać, naprawdę ma ona twórczą i spokojną cechę, której możemy użyć do przywrócenia, doładowania i uzyskania głębszego wglądu w naszą podróż naprzód.

Ciemność pozwala nam odejść od rozpraszających uwagę świata zewnętrznego i wejść do wnętrza, abyśmy mogli usłyszeć cichy, nieruchomy głos naszej intuicji.

To w ciemności możemy marzyć, tworzyć, wyobrażać sobie i szukać mądrości od naszych wyższych jaźni.

Jako władca Byka, Wenus jest również planetą, którą należy obserwować w czasie nowiu. Mimo że jest bardziej miękka w wyrazie, Wenus, podobnie jak LILITH, niesie kobiecą energię.

Kobieca energia wykracza poza płeć i polega bardziej na łączeniu się z nurtem i pozwoleniu sobie na objęcie kreatywnych, intuicyjnych i mniej praktycznych aspektów naszej istoty.

Jeśli energia męska to linie proste, energia kobieca to linie kręte, faliste. Wyobraź sobie te zakrzywione pasma energii unoszące się w kosmosie, mieszające się z naszymi własnymi istotami kosmicznymi i pomagające nam przesuwać i poruszać w nowych kierunkach.

Choć może to brzmieć biernie, chodzi bardziej o pozwolenie, by wewnętrzny kompas cię prowadził, a nie o to, by dać się wciągnąć ego lub martwić się opiniami innych.

Ogólnie rzecz biorąc, majowy Księżyc w nowiu  to szansa na uziemienie naszej energii, naładowanie naszych baterii i powitanie twórczych energii zmian.

To nasza okazja, aby wejść do wnętrza i posłuchać cichego, nieruchomego głosu naszego serca. Jest to okazja, aby zaufać mądrości i intuicji własnego ciała. Jest to również czas na powitanie twórczych, falujących prądów energii, które pozwalają nam ewoluować i przyjmować każdą zmianę z gracją i łatwością.

Powitaj te energie w dowolny sposób. Wiedz, że jesteś wspierany, aby zarówno uziemić siebie, jak i płynąć z prądem.

Szczęśliwego nowiu i ,co najważniejsze , szczęśliwego ustalenia intencji Wszechświat czeka na Twoja wiadomość.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...