sobota, 22 maja 2021

Zaćmienie Krwawego Superksiężyca -maj 2021 energia

 

Superpełnia Krwawego Księżyca-maj 2021 energia


Każdego miesiąca możemy polegać na stałym cyklu księżyca: aksamitnej ciemności nowiu, żywym oświetleniu Księżyca w pełni i wszystkich fazach pomiędzy nimi zawierających boską energię . 

Ale co jakiś czas orbita Księżyca tworzy silne zestrojenie ze słońcem, tworząc potężną lunację znaną jako zaćmienie .

Zaćmienie Super Krwawego Księżyca zawita  26 maja 2021 r. Jest rzadkim niebiańskim wydarzeniem. 

Zaćmienie Księżyca ma miejsce, gdy Słońce i Księżyc zajmują dokładne pozycje po przeciwnych stronach Ziemi

Podczas tego wyrównania Ziemia blokuje część światła słonecznego przed osiągnięciem Księżyca w pełni. Nasza atmosfera filtruje przechodzące światło, zmiękczając krawędź cienia naszej planety i nadając Księżycowi głęboką, różową poświatę 

Ten niebiański zbieg okoliczności sprawi, że pełnia Księżyca w tym miesiącu zyskała przydomek "Krawawego Superksiężyca '' i będzie pierwszy od 2019 roku.

Pełnia księżyca w maju zbiegnie się z dwóch rzadkich zdarzeń, które sprawiają, że wyda się większy, jaśniejszy, a także - w niektórych miejscach - bardziej czerwony.

Zaćmienia "Krwawego Księżyca" są rzadkie i mają swoją nazwę ze względu na czerwonawy odcień, jaki przyjmuje Księżyc, gdy następuje całkowite zaćmienie.

W astrologii mówi się, że zaćmienia Krwawego Księżyca przynoszą nagłą zmianę lub potrzebę zmiany oraz przewrotu  w naszym  życiu by obrać nowy kierunek.

Zaćmienia w astrologii to także „portale”, które dają nam możliwość pominięcia kilku kroków na naszej drodze. Tak więc ten Księżyc może również służyć do popychania nas do naszych większych celów.

Zaćmienia reprezentują portale, które wznoszą nas i popychają do następnego rozdziału i do wyższej ewolucji naszej duszy.Reprezentują kwantowy skok w nowy, wyższy stan świadomości.

Zaufaj temu, co wypada z twojego życia w czasie zaćmienia, nawet jeśli wydaje się to trudne, ponieważ zaćmienia są często bezpośrednimi wiadomościami z Wszechświata, że ​​czas odpuścić.

Księżyce w pełni reprezentują punkt kulminacyjny lunacji . Szczyt energii w obecnym cyklu księżycowym, w którym motywy i siły działające zwykle osiągają punkt kulminacyjny. Czas oświecenia, tajemnice zostają ujawnione i możesz zostać uderzony nowymi i ekscytującymi pomysłami. Owoce wszelkich manifestacji wzniesionych podczas nowiu będą również gotowe do zbioru.


Superpełnia Krwawego Księżyca-maj
Superpełnia Krwawego Księżyca-maj 

To zaćmienie Krwawego Księżyca wpada w znak Strzelca i jest częścią cyklu zaćmienia, który rozpoczął się w maju  2020 roku .

Strzelec rządzi "wyższym" umysłem i mądrością. Jego energia pozwala nam skupić się na szerszej perspektywie i spojrzeć na rzeczy z bardziej ekspansywnego punktu widzenia.

Reprezentowana przez strzałę łucznika energia Strzelca pozwala nam ustawić nasze intencje i skierować naszą strzałę w tym kierunku. Chociaż nasza intencja kieruje jego podróżą, nie mamy kontroli nad tym, gdzie wyląduje.

Pozytywem jest to, że Strzelec jest znakiem, który nie boi się zmian. Ten znak rozkoszuje się nowością  i ekscytacją.  Jeśli więc potrzebujesz wprowadzić np. nowy proces w pracy, chcesz wyremontować dom lub zaplanować spontaniczne wakacje, to świetny czas ponieważ  ludzie wokół ciebie będą znacznie bardziej otwarci pod energią Księżyca w pełni. 

Cokolwiek wydarzy się w czasie tego Zaćmienia, połącz się z częścią tej Strzeleckiej energii, aby uzyskać wskazówki. Skorzystaj z tego, aby skupić się na szerszej perspektywie, sprawdzić, czy możesz poszerzyć swój sposób myślenia i spojrzeć na sprawy z szerszej perspektywy.

Szanuj miejsce, w którym wyląduje  twoja strzała, nawet jeśli nie jest to miejsce, w którym chciałbyś by była. Wiedzcie, że wkrótce nadejdzie czas na ustanowienie nowych intencji i rozpoczęcie nowej przygody.

Zaćmienia zazwyczaj występują w parach, a siostrzane zaćmienie tego zaćmienia to zaćmienie Słońca 10 czerwca 2021 roku. 

Ze względu na naturę tego majowego Super Krwawego Zaćmienia Księżyca, możemy również odkryć tajemnice lub ukryte informacje wypływające na powierzchnię. To ta informacja może inspirować zmianę lub transformację, ale to właśnie ta informacja może również wywołać przebudzenie.

Merkury, planeta komunikacji, będzie blisko Wenus w czasie tego Zaćmienia, sygnalizując czas, by przemawiać z serca, mówić ze współczuciem i pochodzić z miejsca miłości, a nie strachu.

Zaćmienia mogą wpływać na nas w różny sposób, ale wszyscy jesteśmy zobowiązani do odczuwania głębokiego poruszenia emocji, które mogą przynieść.

Pełne Księżyce są zawsze czasem, w którym nasze własne emocje mogą wypłynąć na powierzchnię, a podczas zaćmienia, zwłaszcza zaćmienia Krwawego Księżyca, można to wzmocnić.

Gdy Księżyc wpada w ciemność, symbolizuje wszystkie nasze własne mroczne emocje wznoszące się na powierzchnię. Wszystkie cienie, które czają się za kulisami, nagle pojawiają się w naszej świadomości.

Jowisz, który może działać jak lupa, jest również bardzo aktywny podczas tego zaćmienia, co może dodać do tej energii sporo wzmocnienia .

Pamiętaj jednak, że po drugiej stronie Zaćmienia wszystko wydaje się jaśniejsze i może być łatwiej nadać sens emocjom.

Ponieważ zaćmienia są potężne, możemy nie dotrzeć na drugą stronę jego energii aż do czerwcowego zaćmienia Słońca, więc bądź cierpliwy i wiedz, że to również minie.

Mówi się również, że zaćmienia Krwawego Księżyca powodują wzrost ekstremalnych warunków pogodowych i mogą również wzmacniać napięcia, które mają miejsce na scenie globalnej.

W starożytnej astrologii zaćmienia Krwawego Księżyca były postrzegane jako zły znak dla królów, królowych i władców kraju. Istnieją również przesądy, że zaćmienia Krwawego Księżyca mogą być czasem, w którym może rozkwitnąć ciemność.

Ciemność od dawna uważana jest za negatyw, jednak jest ona wyrazem kobiecości i nie ma się czego bać. To w ciemności możemy się przemienić; to w ciemności możemy połączyć się z naszym własnym duchem i to w ciemności możemy marzyć o jaśniejszym i lepszym świecie dla wszystkich.

Gdy cień pada na powierzchnię Księżyca, nasze intuicyjne, ukryte moce rosną. Jesteśmy zachęcani do oderwania się od tego trójwymiarowego świata i wkroczenia w niewidzialny świat ducha, wyższej świadomości i nieskończonych możliwości.

Zaćmienia to magiczne wydarzenia, które są darem Wszechświata i stawiają nas tam, gdzie powinniśmy być. Wzywają nas do przejścia tego mostu w nowy stan naszej ewolucji. Przynoszą zmianę, ale także przynoszą przebudzenie i możliwość "awansowania" na ścieżce naszej duszy.

Wszyscy jesteśmy tutaj z misją duszy i to zaćmienia, szczególnie zaćmienia Krwawego Księżyca, mogą nam przypomnieć, dlaczego tu jesteśmy, jaka jest nasza misja i cel duszy oraz jak możemy wznieść się na wyższy poziom istnienia.


Oprzyj się na  lekcjach które doprowadziły cię do tej  podróży do  tego zaćmienia. Użyj jej obecności, aby połączyć się ze swoim wewnętrznym, prawdziwym ja. Zrozum, że wszelkie zmiany lub transformacje, które się rozwijają, są częścią twojego przeznaczenia i są po to, aby zabrać cię do następnego rozdziału twojej ewolucji.


Cierpliwość będzie czymś ważnym pod tym Księżycem. Pamiętaj, że te uczucia przypływają  i odpływają, a to, co teraz może wydawać się uciążliwe, może być kojące i oczyszczające w przyszłości.
Które znaki  będą  najbardziej dotknięte zaćmieniem ?

Znaki Ziemi: Byk, Koziorożec i Panna słyną z miłosnych wzniesień   i porządku. Dlatego mogą czuć , niechęć do Strzelca i ta energia może być dla nich  frustrująca. Zwłaszcza Byk , który nie jest fanem zmian. Podobnie Lew i Waga również mają trudności ze spontanicznością i zmianą. Lwy potrafią być bardzo nastawione na swoje przekonania , a Wagi  rzadko lubią opuszczać własną zrównoważoną i dobrze przemyślaną strefę komfortu.

Co całkowite zaćmienie Księżyca w maju i krwawy księżyc w Strzelcu oznaczają dla TWOJEGO znaku zodiaku

 

Baran

Zaćmienia wywołują dziwne zamieszanie, więc nie zdziw się, jeśli w tym miesiącu nastąpią zmiany u twojego przyjaciela lub u drugiej połowy .

Te zmiany mogą czasami wydawać się nieco surowe, ale na dłuższą metę zawsze są najlepsze.

Byk

Szczęście może się do ciebie uśmiechać podczas tego zaćmienia, Byku.

Jeśli myślałeś o bardziej prestiżowej pracy, teraz jest czas, aby się tam znaleźć.

Bliźnięta

Ludzie chcą Ci teraz pomóc, więc upewnij się, że pomagasz sobie i prezentujesz się w jak najlepszym świetle.

Dopracuj swój  profil, wiedz, jaki jesteś niesamowity, a reszta przyjdzie sama.

Rak

To zaćmienie dotyczy twojej strefy zdrowia. Wiesz, że czujesz się lepiej, kiedy ćwiczysz.

Jeśli twoje legginsy z dziwną  blokadą wchodzą ci na tyłek weź się za fitness .

Lew

Twoje ambicje rosną i czujesz się bardziej zdeterminowany niż kiedykolwiek, aby osiągnąć swoje cele.

Trzeba jednak stracić z oczu brzeg. Pożegnaj się z przeszłością, podziękuj jej za to, że została Ci dana i przejdź dalej.

Panna

Twoja sytuacja życiowa może się zmienić w tym okresie, Panno.

Być może musisz przenieść się do innej  pracy lub w końcu zdać sobie sprawę, że życie w mieście nie jest dla ciebie. Cokolwiek zdecydujesz, dbałość o szczegóły  zapewni Ci dobrą pozycję.

Waga 

To naprawdę potężny czas, na to  by powiedzieć prawdę.

Wszystko, co chciałeś powiedzieć, zrób to z taktem i ostrożnością, a są szanse, że poczujesz się dużo swobodniej i lżej .

Skorpion

To zaćmienie może oznaczać zmianę pozycji w Twojej karierze.

Ryby

Ryby, może przyjść jakaś ważna nagroda lub uznanie.

Pamiętaj jednak, aby zachować to samo tempo.

Strzelec

To zaćmienie jest w Twoim znaku Strzelcu, więc przygotuj się na podróż, naukę i życie na krawędzi.

Możesz czuć się wyczerpany wszystkimi możliwościami, jakie daje ci życie, ale to tylko podekscytowanie spowodowane  zmianami  !


Koziorożec

Czy nadszedł czas, aby odpuścić to, co już ci nie służy, Koziorożcu?

Dojdziesz do punktu zwrotnego tego zaćmienia i nigdy nie spojrzysz wstecz na nic, co Cię gryzło.


Wodnik

Zapytaj wszechświat o to, czego teraz chcesz, Wodniku.

Ktoś, kogo teraz spotkasz, może okazać się ważną częścią twojego życia.

Samych piękności kochani niech nam się darzy 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...