czwartek, 3 czerwca 2021

Bliźniaczy płomień czy odnalazłeś swoją lustrzaną duszę?

 


Pojęcie bratnich dusz jest dziś szeroko rozpowszechnione w naszym społeczeństwie, ale niewiele osób mówi o bliźniaczych płomieniach.

Ale czym jest podwójny płomień? Skąd wiesz, że spotkałeś swój bliźniaczy płomień i spotkałeś swoją lustrzaną duszę? 

W tej serii artykułów omówię najczęstsze oznaki, w których rozpoznasz czy znalazłeś swój bliźniaczy płomień:

Ogólnie rzecz biorąc, twój bliźniaczy płomień to druga połowa twojej duszy, która wylądowała w innym ciele, ale kiedyś istniała w fuzji z tobą, zanim wzniosła się na wysoką częstotliwość i została podzielona na dwie części – ale jakie są oznaki i symptomy, potwierdzające że dokładnie  ta osoba jest twym bliźniaczym  płomieniem ?

Oto najczęstsze oznaki że spotkałeś  bliźniaczy płomień:

Znak 1

Intuicyjnie wiesz, co czuje, myśli lub robi druga osoba. Działa to również na odwrót.

Znak 2

Dzielenie się tymi samymi wartościami, hobby, zainteresowaniami  i preferencjami.

Prawdopodobnie czytasz te same książki i udostępniasz ulubione gatunki (takie jak książki, muzyka i filmy).

Prawdopodobnie również skłaniasz się w kierunku tych  samych  pomysłów na przyszłość .

Znak 3

Posiadanie tych samych emocji lub myśli w tym samym czasie. To się pojawi, nawet jeśli jesteście w różnych miejscach. Kiedy jesteście razem , często mówicie to samo  w tym samym czasie.

Znak 4

Czujesz silne fizyczne pragnienie bycia blisko. Niezależnie od tego, czy jesteś   romantykiem, czy kochasz  platonicznie, zawsze będziesz tęsknić za dotknięciem lub bliskością tej osoby.

Znak 5

Mając te same marzenia. Również mogą  pojawiać  się  sny  nakładające podobne  przesłanie oraz  odczucia.

Znak 6

Komunikacja przychodzi łatwo bez konieczności mówienia. Spojrzycie na siebie i będziecie wiedzieć, co druga osoba chce wam powiedzieć.

Wystarczy szybkie spojrzenie, aby twój bliźniaczy płomień wiedział, co się z tobą dzieje i czy czegoś potrzebujesz.

Znak 7

Zrozumienie złożonych części siebie. Chociaż jest to niewygodne i konfrontacyjne, może to być również niezwykle wyzwalające i uprawomocniające. Ta osoba może zrozumieć głębokie i ukryte części ciebie, to samo tyczy się Ciebie 

Znak 8

Udostępnianie niektórych luk i słabości. Czasami możesz zobaczyć swoje stare wady w swoim bliźniaczym płomieniu lub mieć takie same trudności, jakie ma on  właśnie teraz. Możecie to wykorzystać  do wspólnej pracy, aby przezwyciężyć te trudności i wspólnie wzrastać w przyjaźni lub związku.

Znak 9

Bezpiecznie  i naturalne, stajesz się  swoim autentycznym sobą. Jeśli zwykle jesteś nieśmiałą osobą, podwójny płomień natychmiast sprawi, że poczujesz się wystarczająco komfortowo, aby pokazać swoje prawdziwe ja.

To pocieszające uczucie i wiesz, że nigdy nie będzie cię osądzać za pokazanie swojego autentycznego ja.

Ogólnie rzecz biorąc, poczujesz z nim przytłaczająco silną więź, której nie czułeś z nikim innym. Poczujesz się zrównoważony i wyrównany, dzieląc ze sobą tę samą energię i długość fal.

Poczujesz, że możesz czytać w jego myślach lub intuicyjnie wiedzieć, czego potrzebuje lub myśli w danym momencie, a on robi to samo dla ciebie. Oboje kontynuujecie ewolucję razem i czynicie siebie nawzajem lepszymi ludźmi, wychowując się nawzajem w pozytywności i wsparciu. Najlepiej funkcjonujesz w jego  obecności i nigdy nie czujesz, jak twoja energia wyczerpuje się, gdy jest koło  ciebie.

Pod koniec dnia nic nie może zerwać więzi z twoim bliźniaczym płomieniem. Chociaż możesz posiadać  pewne różnice charakteru  lub możesz  mierzyć się z konfliktem w pewnym momencie swojego życia , zawsze spotkasz go na końcu i stajecie  się ogólnie silniejszym duetem.

Twoje umiejętności komunikacyjne są niezrównane, ponieważ znasz uczucia drugiej osoby, ponieważ są one tak podobne do twoich. Wasza miłość i zaufanie do siebie nawzajem są bezwarunkowe i nigdy nie będzie trudno wrócić do siebie, gdy sprawy staną się trudne. Chociaż życie może na chwilę zaprowadzić cię w różnych kierunkach, zawsze będziesz łączyć się z powrotem w dół ścieżki, aby kontynuować wspólną podróż przez życie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...