środa, 23 czerwca 2021

Super pełnia Księżyca w Koziorożcu -Energia czerwiec 2021

 


Super pełnia Księżyca w Koziorożcu -Energia czerwiec 2021
Super pełnia Księżyca w Koziorożcu -Energia czerwiec 2021

Podczas pełni Księżyca w Koziorożcu wszystkie przeszkody, które wcześniej stały na Twojej drodze, znikną dość szybko, a wszelkie ograniczenia, które nałożyłeś na siebie, naturalnie się zerwą, pozwalając Ci osiągnąć pełnię swojego potencjału.

Czas odzyskać status osoby rozwiązującej problemy, kogoś, kto jest wystarczająco dojrzały, by wziąć odpowiedzialność za swoje działania.

A jedno z twoich źródeł mocy jest reprezentowane przez potężne i głębokie emocje, które masz do dyspozycji, które wydają się pochodzić spoza wszystkich twoich życiowych doświadczeń.

Ta aktywność księżyca predysponuje do czegoś bardziej duchowego, niż większość z nas mogłaby sądzić. A co najważniejsze, mogą pojawić się sprawy dotyczące własnych zasad i osobistych reguł, które szanujesz.

Super Księżyc  przynosi fale energii, które mieszają się w uczuciach i częstotliwości. Możemy czuć się rozchwytywani  ,ciągnięci w wielu kierunkach, ale na szczęście uziemienie, które trzyma w sobie Koziorożec, pomoże utrzymać nas w naszym centrum i w miejscu spokojnej stabilności, gdy poruszamy się po tych energiach.

Super Księżyce  działają jak magnes, wyciągając wszystko, co nie jest już nam potrzebne . Czasami to uwolnienie może być oczyszczające , a innym razem może być intensywne. Możemy znaleźć się w ruchu pomiędzy tymi dwoma stanami  Możemy być w stanie odczuć ulgę, która przychodzi, gdy nasz Duch jest oczyszczany , ale możemy również odczuwać intensywność uwolnienia, którego doświadczamy.

Istnieje dwoistość energii, które odczuwamy podczas czerwcowej pełni Księżyca. Możemy nie wiedzieć, czy nadchodzimy, czy już odchodzimy .Co dokładnie czuć lub jak się rozwijać. 

Taka jest natura tego Księżyca w pełni. Daje energię dzikiej karty, mieszając rzeczy, aż nie jesteśmy w stanie wyraźnie zobaczyć jej przed sobą. Nie robi tego po to, by nas irytować, ale raczej po to, abyśmy zwolnili i zobaczyli rzeczy z innego punktu widzenia. Księżyc w pełni daje ci siłę i siłę woli, aby podjąć wszelkie wyzwania, rozłożyć je w najdrobniejszych częściach, obliczyć, czego potrzeba, aby je pokonać, i zebrać odwagę, aby wprowadzić plan w życie, przechodząc przez punkty kontrolne dokładnie tak, jak został  wcześniej zaplanowany.

Energia Koziorożca wspiera nas w tworzeniu życia o mocnym i solidnym fundamencie. Energia Koziorożca naturalnie pielęgnuje rzeczy, które zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać próbę czasu, więc możemy w naturalny sposób skupić się na tych aspektach naszego życia.

Super pełnia Księżyca w Koziorożcu
Super pełnia Księżyca w Koziorożcu 
Nie musimy nadać życiu sensu, aby zaakceptować wszystko, co ono niesie. Życie rzadko ma dla nas sens, ale może o to chodzi. Być może chodzi o to, że życie trzyma nas w napięciu a my wiecznie się uczymy.

Ideą życia nie jest porządne rozplanowanie wszystkiego. Ideą życia jest przejście przez przygodę, którą ono niesie, i otwieranie się na nowe doświadczenia, nowe pomysły i nowe sposoby widzenia rzeczy.

Gdy jesteśmy w stanie się poddać i przyznać, że nie musimy znać wszystkich odpowiedzi, można znaleźć miękkość tej subtelnej energii . Następuje ogromny pokój, gdy jesteśmy w stanie wybaczyć sobie wszystko, czego nie wiedzieliśmy.

Ale gdziekolwiek się znajdujemy, cokolwiek się dla nas pojawi, jest naturą i przygodą życia. Pełne Księżyce są zawsze punktem wyjścia. Ognista jakość tej pełni Księżyca da nam siłę by  stawić czoła temu  co sprawia nam najwięcej trudu i pomoże  stanąć w  końcu przy naszej prawdzie.

Nie możemy pozwolić, by  to strach prowadził nasze życie. 

Nie możemy non stop  odkładać rzeczy na później  ani unikać życia, które jest  przeznaczone właśnie dla  nas, ponieważ boimy się dzielić tym kim jesteśmy z całym  światem.

Nie możemy przyciemnić naszego własnego światła. Nie możemy pozwolić sobie na "kurczenie się", aby uniknąć zobaczenia pięknych rzeczy .

W świetle tej pełni Księżyca musimy pamiętać  o tym że ogień  mamy w wewnątrz. 

Życie jest procesem wyznaczania celu, następnie celowania i na końcu zaufania przepływowi naszej energii.

Warto wiedzieć że jesteśmy wezwani, aby śledzić ten proces .

Proces spełniania swoich celów i marzeń .

Swoim tempem każde z nas ma możliwość doświadczyć i posiąść swoje cele .


Szczęśliwej pełni 


1 komentarz:

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...