wtorek, 20 lipca 2021

Lipcowa pełnia Księżyca w Wodniku

 

Lipcowa pełnia Księżyca w Wodniku
Lipcowa pełnia Księżyca w Wodniku 

24 lipca 2021 osiągamy szczyt cyklu księżycowego wraz z pełnią Księżyca w znaku Wodnika.

Jest to właściwie jeden z dwóch Księżyców w pełni Wodnika, których doświadczymy, ponieważ w przyszłym miesiącu będziemy mieć również kolejną pełnię Księżyca w tym znaku .

Posiadanie dwóch pełnych księżyców Wodnika wskazuje na to , że te Księżyce będą działać w harmonii ze sobą. Może się okazać, że wszystko, co zostanie dla nas i przez nas poruszone podczas pełni księżyca, będzie powiązane z następną pełnią Księżyca, która będzie 22 sierpnia.

Posiadanie dwóch pełni księżyca w Wodniku w ciągu roku kalendarzowego również kładzie nacisk na ten znak zodiaku. Wodnik to znak powietrzny reprezentowany przez nosiciela wody.

Nosiciel wody ma dar zbierania wody, która oznacza emocje świata, w swoim naczyniu i transmutacji za pomocą siły powietrza. Nosiciel wody jest wtedy w stanie wylać je z powrotem na świat, przynosząc zmianę świadomości.

To właśnie ten odżywczy akt nadaje energii Wodnika naturalną jakość uzdrawiania i taką, z którą możemy się połączyć w lipcową pełnię Księżyca. Jest to szczególnie ważne , ponieważ Chariklo , Asteroida Medycyny Duchowej jest również aktywna w tym czasie.

Chariklo reprezentuje duchową stronę naszej uzdrawiającej podróży. Pozwala nam zapuścić się w niewidzialne światy, aby zrozumieć wyższy cel i duchowy wzrost, który może nastąpić, gdy znajdziemy się w uzdrawiającej symfonii własnej duszy .

Chariklo jest obecnie w znaku Wodnika i łączy się z pełnią Księżyca, dodając kojącą i uzdrawiającą wibrację. Jeśli odkryjemy, że idziemy pewnego rodzaju uzdrawiającą podróżą, Chariklo w Wodniku zachęca nas do myślenia o duchowej stronie naszego uzdrowienia.

Jak możemy zrozumieć rzeczy z niewidzialnego obiektywu? 

Jak możemy dostrzec  przepracowane  lekcje?

Jak możemy uleczyć nasze ciała , i wykorzystać to jako paliwo w naszej duchowej podróży?

Chariklo zmieszana z tą energią Księżyca w Pełni Wodnika wspiera również poszukiwanie alternatywnych metod leczenia, szczególnie tych, które mają miejsce na poziomie energetycznym.

Praca z kryształami, uzdrawianie energią, Reiki,  wibracyjne fale i alternatywne terapie  przyniosą większe korzyści w czasie tej pełni Księżyca.

Podczas gdy lipcowa pełnia Księżyca oferuje wsparcie w naszej duchowej podróży uzdrawiania, istnieje również silna energia transformacyjna ze względu na położenie Plutona.

Pluton jest również bardzo aktywny podczas pełni Księżyca i reprezentuje proces zmiany ,śmierci i odrodzenia. Księżyce w pełni mają tendencję do kończenia się i dopełniania, więc w tym czasie możemy uznać, że faza „śmierci” energii Plutona jest bardziej rozpowszechniona.

Co musi odpaść? Co musimy odpuścić, aby doświadczyć czekającego na nas odrodzenia?

Możesz odczuwać pragnienie uwolnienia czegoś ze swojego życia pod tą pełnią Księżyca, a może możesz zacząć otrzymywać intuicyjne szepty o pewnych zmianach, które należy wprowadzić w swoje życie .

Lipcowa pełnia Księżyca w Wodniku
Lipcowa pełnia Księżyca w Wodniku 

Jeśli te zmiany wydają się niematerialne w czasie pełni Księżyca, nie martw się, ponieważ następna pełnia Księżyca w Wodniku nadejdzie w sierpniu, może pomóc ci zobaczyć rzeczy z większą jasnością.

Zmiana jest w powietrzu pod tą pełnią księżyca i prawdopodobnie zostaniemy wezwani do zmiany kierunku, a może do przekształcenia i odrodzenia obszaru naszego życia, który już dla nas nie służy .

Możesz być proaktywny z tą energią. Nie musisz znać wszystkich odpowiedzi, ale utrzymywanie otwartego umysłu i ciekawość nowych możliwości to dobry sposób na podejście do tej energii.

Energia Wodnika jest rewolucyjna i lubi robić rzeczy inaczej. Zachęca nas do wyjścia poza schemat i odwrócenia rzeczy do góry nogami, aby znaleźć nowy, lepszy sposób.

Zaakceptuj tę jakość, jeśli chodzi o Twoje życie. Zobacz, jak możesz uwolnić się od starych nawyków lub sztywnych pomysłów i praktyk oraz znaleźć nowy sposób patrzenia na pewne sprawy .

Energia Wodnika jest również bardzo skupiona na wolności, więc ta pełnia może zainspirować nas do zmiany i puszczenia rzeczy, które sprawiają, że czujemy się zablokowani lub w jakiś sposób uwięzieni.

W świetle pełni Księżyca zadaj sobie pytanie:

 Jak mogę wnieść do swojego życia więcej lekkości i spokoju ? 

Co muszę odpuścić, aby to osiągnąć? 

Jeśli chcesz wykonać jakąkolwiek pracę uzdrawiającą energią, Księżyc w pełni Wodnika będzie również ogromnym wsparciem. Umów się na sesję Reiki, idź na kąpiel w dźwiękach, poćwicz jogę, rób wszystko, co czujesz, aby pielęgnować swojego Ducha.

Wszystkiego dobrego!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...