czwartek, 8 lipca 2021

Lipcowy Nów w Raku- energia lipiec 2021

 

Lipcowy Nów w Raku- energia lipiec 2021
Lipcowy Nów w Raku- energia lipiec 2021


Każdego miesiąca Księżyc wydaje się znikać z nieba, ponieważ jego zacieniona strona jest skierowana w stronę Ziemi i czyni go niewidzialnym. Uważa się, że znak, w którym pojawia się Księżyc w nowiu, wpływa na nas na różne sposoby – ale musisz zrobić pewne rzeczy, aby jak najlepiej wykorzystać daną moc, moc chwili.

Nowy cykl księżycowy rozpoczyna się 10 lipca i jest pod energią Raka . Początek tego nowego cyklu przynosi mile widzianą przerwę od energii Zaćmienia, z którą pracowaliśmy i reprezentuje kilka pierwszych kroków na nowej naszej  ścieżce .

Ponieważ Rak jest tak intensywnym i delikatnym znakiem zodiaku, to księżycowe wydarzenie będzie pełne emocji.

To także czas wyznaczania celów. Rak jest domowym, opiekuńczym i intuicyjnym znakiem, a jego wpływ na Księżyc w nowiu sygnalizuje, że być może wszyscy powinniśmy zacząć pro aktywniej dbać o siebie oraz potrzeby emocjonalne.

Gdy wyruszamy w tę nową podróż, lipcowy nowiu jest doskonałą okazją do ustalenia intencji wokół tego, co chcemy ucieleśnić na początku tego nowego rozdziału.

Lipcowy Nów w Raku- energia lipiec 2021
Lipcowy Nów w Raku- energia lipiec 2021


Jakie energie chcesz przywołać? 

Jak chcesz poruszać się po tym nowym rozdziale, który jest teraz przed tobą?

Poświęć chwilę, aby zamknąć oczy i zwizualizować rodzaj energii, które chcesz objąć, nieść i odcisnąć na tej nowej ścieżce. Wyobraź sobie, że te energie przepływają przez twoje ciało i zatapiają się głęboko w Ziemi.

Energia tego Księżyca w nowiu może również służyć jako przewodnik, pomagając nam poruszać się po wczesnych etapach tej nowej ścieżki.

Rak  jest współczujący i troskliwy , ale także nieustraszenie lojalny i opiekuńczy. Twarda skorupa zewnętrzna reprezentuje zdolność Raka do ochrony nie tylko siebie, ale także tych, których kocha. Miękkie wnętrze reprezentuje wrażliwe, kochające serce.

Jak znaleźć równowagę między miękkością serca a twardymi granicami, które są potrzebne do poczucia bezpieczeństwa i ochrony?

Rak nosi również swój "dom" na grzbiecie, co oznacza jego pragnienie, aby zawsze czuć się bezpiecznie. Pod wpływem tych energii Księżyca w nowiu my również możemy pomyśleć o sposobach, aby czuć się bezpieczniej i „jak w domu” bez względu na to, gdzie wylądowaliśmy.

Pod wpływem energii lipcowego nowiu zastanów się, jak możesz przyjąć tę ideę, by czuć się w sobie jak w domu. Jak możesz przejść do stanu miłości i pokoju zarówno w swoim wewnętrznym, jak i zewnętrznym świecie?

Praktykowanie radykalnej i niezachwianej samoopieki poprzez bycie łagodnym dla siebie, stawanie w obronie siebie, ustalanie granic i przenoszenie się z miejsca współczucia, to wszystkie narzędzia, które będą nam dobrze służyć podczas lipcowego nowiu .

Jeśli czujesz tę energię pod Księżycem w nowiu, zastanów się, jak możesz połączyć się z nieustraszonym wojownikiem wewnątrz. Możesz również znaleźć wskazówki, zadając sobie pytanie: 

Jak mogę prowadzić się z miłością, a nie ze strachem?

Wraz z pięknymi, wrażliwymi energiami, które przynosi Rak, istnieją inne energie, na które należy zwrócić uwagę podczas nowiu.

Inną energią aktywną na tym Księżycu w nowiu jest Chiron. Chiron to asteroida znana jako ranny uzdrowiciel. Mówi się również, że reprezentuje pomost między jednym stanem świadomości a następnym.

Chiron wnosi do Księżyca w nowiu właściwości lecznicze. Jest to delikatna, wspierająca energia, której możemy użyć, aby złagodzić ból wokół starych ran.

Możemy zauważyć, że patrzymy na te rany w nowym świetle i widzimy siłę i mądrość, jaką nam obdarzyły, a nie ból i smutek. Możemy nawet zauważyć, że obejmujemy naszego wewnętrznego, zranionego uzdrowiciela i pozwalamy, aby nasze rany stały się potężnymi narzędziami leczenia dla nas samych i innych.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu poszukujesz uzdrawiającej energii w swoim życiu, przywitaj energie tego nowiu. Ustaw intencję, aby te uzdrawiające energie przepływały przez czubek twojej głowy i wychodziły na zewnątrz twoich stóp. 

Bez względu na to, jak czujesz energie tego Księżyca w nowiu, pamiętaj, że miłość własna, samoodżywianie i uczucie jak w domu w sobie i ta nowa ścieżka, która właśnie nadeszła, są wspierającymi sposobami na przepływ przez ten cykl księżycowy.

1 komentarz:

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...