wtorek, 17 sierpnia 2021

Pełnia Księżyca w Wodniku -energia sierpnia 2021

 

Pełnia Księżyca w Wodniku
Pełnia Księżyca w Wodniku

Księżyc w pełni, który przypada 22 sierpnia w Wodniku, jest rzadką drugą pełnią Księżyca w tym samym znaku z rzędu. To, czego nie ukończyłeś podczas pełni księżyca w Wodniku w zeszłym miesiącu, ma teraz drugą szansę na osiągnięcie naturalnego zakończenia, niezależnie od tego, czy chodzi o świętowanie przyjaźni, zawarcie współpracy czy spełnienie marzeń. 

Pierwsza pełnia Księżyca Wodnika może być postrzegana jako punkt wejścia do tej energii, a ten drugi Księżyc w pełni Wodnika w sierpniu może być postrzegany jako punkt wyjścia z tej energii.

Księżyce w pełni rozświetlają nocne niebo, rozświetlając wszystko, co jest ciemne. Mogą być symbolem oświecenia wyższej i większej prawdy, która pozwala nam znaleźć zamknięcie i uwolnić się od wszystkiego, co nie jest już potrzebne.

Wchodząc w znak Wodnika, Księżyc w pełni może wzmocnić zmiany, aktywować nasze pragnienie większej wolności lub rzucić światło na wszystko, co należy zrewolucjonizować w naszym życiu.

Energia Wodnika polega na robieniu rzeczy inaczej i oddalaniu się od naszej strefy komfortu, aby poeksperymentować z czymś nowym. Zachęca do innowacji, rozwoju i patrzenia na rzeczy z nowej perspektywy.

Wraz ze Słońcem kończącym swoją podróż w znaku Lwa w czasie pełni Księżyca, oferuje nam dodatkowy zastrzyk twórczej i odważnej energii, która może być wykorzystana, aby pomóc w uniesieniu wszelkich nowych wizji.

Podczas gdy pełnia księżyca zazwyczaj reprezentuje punkty ukończenia, wiedz, że w ofercie są twórcze energie, które pomogą wziąć wszelkie zakończenia i przekształcić je w nowe potencjały.

Wiedz, że w energii Wodnika chodzi o patrzenie na rzeczy z nowej perspektywy, utrzymywanie otwartego umysłu i znajdowanie sposobów na uniknięcie czarno-białego myślenia.


Jowisz, który obecnie znajduje się w retrogradacji w znaku Wodnika, również znajduje się w koniunkcji z Księżycem w pełni, dzięki czemu jego energia jest bardzo aktywna.

Jowisz rozszerza to, czego dotyka, więc jest prawdopodobne, że wszystko, co manifestuje się dla nas podczas pełni księżyca, będzie głośne, odważne i wyraźne, aby wszyscy mogli je zobaczyć.

Księżyc w pełni jest szeroko połączony (zrównany) z Jowiszem w Wodniku, a Jowisz jest planetą ekspansji, więc cała ta energia zostaje rozszerzona do tego stopnia. Jowisz stara się poprawić sytuację, ponieważ Jowisz nie lubi niczego poważnego, intensywnego lub negatywnego. Ale Jowisz może rozszerzać się na wszystko, także na zło. 

Jowisz po prostu ułatwia uczynienie tego lepszym, jeśli włożysz w to wysiłek.

Pełnia Księżyca w koniunkcji z Jowiszem przynosi optymizm, hojność, szczęście i sukces. Mogą pojawić się możliwości rozwoju osobistego, materialnego i duchowego. Mogą to być podróże, edukacja, tworzenie bogactwa itd.

Więc ta pełnia powinna sprawić, że poczujesz się szczęśliwy i zadowolony. Twoja opiekuńcza i wspierająca postawa może przynieść nowe przyjaźnie .

Ale podczas gdy Księżyc z Jowiszem ma bardzo pozytywny wpływ, Słońce naprzeciw Jowisza niesie ze sobą potencjał nadmiernego optymizmu, chciwości, arogancji i niemoralności. 

Więc bądź wdzięczny za każde szczęście i pamiętaj, aby się szczęściem dzielić. Używaj samokontroli i umiaru, aby uniknąć straty, rozczarowania i zakłopotania.

Ta pełnia księżyca, dostarczy to, czego potrzebuje, i zabierze to, czego potrzebuje.

Pociesz się wiedząc, że jeśli musisz podjąć decyzję, po twojej stronie jest energia, która zapewnia jasność, umożliwiając podjęcie jasnej i słusznej decyzji.

Zaufaj swojemu instynktowi i staraj się nie zgadywać. Energie tego Księżyca w pełni są silne i odważne, więc połącz się z tym miejscem i idź naprzód w dowolnym kierunku, który wydaje ci się właściwy.

Na głębszym poziomie ta pełnia księżyca prowadzi nas do połączenia się z energiami naszej przeszłości, aby wykorzystać je jako paliwo dla naszej przyszłości.

Być może musieliśmy odpuścić tak wiele w ciągu ostatniego roku. Być może  znaleźliśmy się na pustym polu, zastanawiając się, gdzie zniknęło nasze „stare życie”.

Wraz z pełnią księżyca płynie piękna częstotliwość, która przypomina nam, że bez względu na to, gdzie dziś stoimy, moc i miłość, które kultywowaliśmy w przeszłości, nadal istnieją.

Chociaż możemy patrzeć na zupełnie inne życie, energia naszych przeszłych triumfów wciąż pozostaje i możemy wykorzystać tę moc, tę miłość i siłę naszej przeszłości i zastosować ją w tym nowym rozdziale, który na nas czeka.

Nie wszystko stracone. W powietrzu unosi się mądrość. Energia tańczy na wietrze wszystkich, którzy podróżowali po tej ziemi przed nami i wszystkich, którzy będą podróżować po tej ziemi po nas.

Możemy połączyć się z tą energią; możemy połączyć się z tą bryzą i poczuć siłę i mądrość, które oferuje.

Tak wiele rzeczy wydarzyło się na tej Ziemi. Dobre rzeczy, złe rzeczy, tragiczne rzeczy, heroiczne rzeczy; tak wiele żyć i historii ozdabiało powierzchnię tej planety, a cała ta energia, całe to paliwo unosi się na wietrze.

Podczas tej sierpniowej pełni księżyca możemy połączyć się z paliwem, które przypomina nam o naszej sile, mocy i odwadze. Możemy połączyć się z paliwem, które stworzyło rzeki i góry oraz niektóre z największych starożytnych cywilizacji.

Możemy połączyć się z naszymi przodkami, ich głosami i ich mądrością. Możemy połączyć się z siłą życiową, która żyje wokół nas i będzie żyć do końca czasów.

Z tym Księżycem w pełni wiążą się silne prądy kosmiczne. To czas ekspansji, przejrzystości i honorowania zmian w nas. To czas na podejmowanie jednoznacznych decyzji i zaufanie  instynktowi.

Jest to również czas, aby pamiętać, że wszystkie Twoje przeszłe triumfy i sukcesy istnieją jako energia. Otaczają cię i wspierają, i są po to, by być przez ciebie używanym w świetle pełni księżyca.

Jedyne co musisz zrobić to dostroić się do tej energii i odtworzyć ją w nowy i lepszy sposób. Dostrój się do tej energii pod sierpniową pełnią księżyca i użyj jej, aby poddać się wszystkiemu, co minęło by powitać nowy rozdział, który cierpliwie czeka.


Cudowności wasze Lśnienie Duszy 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...