niedziela, 8 sierpnia 2021

Portal Lwiej Bramy sierpień 2021 -energia


Portal Lwiej Bramy sierpień 2021 -energia 

Portal Lwiej Bramy 88 jest aktywowany przez numerologię 8/8, Słońce w sezonie Lwa i wschodzącą gwiazdę Syriusz. Ta kombinacja energii otwiera portal galaktyczny, który umożliwia wysyłanie wysokiej energii wibracyjnej na Ziemię, do której wszyscy możemy się dostroić i połączyć.

Portal  88 osiąga szczyt 8 dnia 8 miesiąca, ale prawdopodobnie poczujemy prąd jego energii również przed i po tej dacie.

W numerologii ósmy dzień ósmego miesiąca jest bardzo duchowym i naładowanym czasem.

Liczba 8 reprezentuje nieskończoność – nieskończoną duszę, którą jesteśmy i nieskończoną podróż, którą podejmujemy. Reprezentuje „wiecznie świadomą” część naszej duszy; dusza, która żyła i będzie żyła jeszcze długo po tym wcieleniu.8 to również liczba związana z aktywacją DNA, obfitością, mocą i wyższymi sferami świadomości, co czyni 8/8 super potężnym czasem na ładowanie i oczyszczanie naszej energii .

Lwia Brama  to nie tylko numerologia, ale także astrologia i obejmuje Słońce w jego znaku rządzącym przez Lwa i wschodzie gwiazdy Syriusza.

Syriusz jest jedną z najjaśniejszych gwiazd na niebie i jest znany jako nasze Duchowe Słońce. Podczas gdy nasze ziemskie Słońce oświetla nasz fizyczny świat, który jest iluzją, nasze Duchowe Słońce oświetla prawdę naszej ponadczasowej duszy.

Starożytni żyli bardzo w zgodzie z gwiazdą Syrusz, ponieważ wierzyli, że jest to brama do nieba i dom wyższych wibracyjnych istot. Wierzyli, że energia Syriusza zawiera wysoce zaawansowaną mądrość, którą możemy wykorzystać.

ŚWIATŁO Syriusza o tej porze roku było szczególnym i świętym wydarzeniem i oznaczało początek nowego roku w wielu kulturach. Starożytni również obserwowali, co dzieje się z Matką Ziemią.


W starożytnym Egipcie ŚWIATŁO  Syriusza zbiegło się z powodzią Nilu. Uważali to za dar dobrobytu i płodności i tak bardzo szanowali Syriusza, że ​​nawet wyrównali swoje piramidy wraz z jego wzrostem.Istnieją również teorie, że piramidy działałyby jako przekaźniki, pomagając wzmocnić energię Syriusza, aby z większą łatwością przekazywać i pobierać wiadomości z wszechświata .

Wielki Sfinks ze swoimi cechami lwa, również pasuje do zodiaku Lwa o tej porze roku. Uważa się, że to wyrównanie pomaga w otrzymywaniu Boskich wiadomości od Izydy i Anubisa, bogów połączonych z Syriuszem.

Nie tylko Egipcjanie czcili Syriusza, na całym świecie, od Majów, przez Sumerów, Babilończyków i plemię Dogonów, istnieje silny związek z tą jasną niebieską gwiazdą.

Podczas gdy nasze Słońce jest odpowiedzialne za przesyłanie życia dla naszych ciał fizycznych, zwłaszcza gdy jest w swoim rządzącym znaku Lwa, Syriusz jest odpowiedzialny za przesyłanie życia dla naszych duchowych ciał.

Właśnie dlatego otwarcie Portalu Lwiej Bramy może przynieść przebudzenie i podnieść naszą świadomość na nowe wyżyny.


Oto kilka rzeczy, których możemy doświadczyć wraz z otwarciem portalu:

Uzdrowienia serca:  portal Lwiej Bramy aktywuje czakrę serca. Stare lub nawet obecne rany serca mogą ulec wyleczeniu. Możemy w końcu uwolnić się od żalu i smutku, które obciążyły nasze serca. 

Przebudzenie trzeciego oka:  portal Lwiej Bramy aktywuje również czakrę trzeciego oka. Możemy czuć się bardziej intuicyjnie lub dowiedzieć się czegoś nowego o sposobie, w jaki nasza intuicja do nas przemawia. Nasza intuicja  będzie silna i jeśli jest to coś, z czym chcemy więcej pracować, portal Lwiej Bramy to świetny moment na rozpoczęcie swojej świadomej podróży .

POBUDZENIE  Czakr:  podczas gdy w naszym ciele mamy siedem głównych czakr lub centrów energii, mamy również setki mniejszych, bardziej  wrażliwych czakr,  które można aktywować i przebudzić podczas Portalu Lwiej Bramy. To pomaga nam dotrzeć do nowej mądrości i wyższej duchowej wiedzy.

Psychiczne przekazy :  z wysoką energią wibracyjną Syrusza promieniującą w naszą stronę, istnieje większe prawdopodobieństwo, że otrzymamy przekazy. Mogą one pojawić się w naszych snach, wizjach mogą pojawić się   przesłania od przewodników duchowych  i aniołów . Medytacja  to świetny sposób na otwarcie się na tę energię i otrzymanie wskazówek.

Nawiedzenia:  starożytni wierzyli, że Syriusz był domem dla nieba, aniołów i innych ziemskich istot. Pod wpływem energii Portalu Lwiej Bramy jesteśmy bardziej skłonni do otrzymywania wiadomości, snów,  znaków i wizyt od naszych bliskich, którzy odeszli, oraz naszych przewodników duchowych i aniołów stróżów. Spotykanie obcych istot również może być bardziej prawdopodobne.

Wolność:  jedną z najsilniejszych wibracji Syriusza jest  energia wolności. Chodzi o to, że nasze ziemskie Słońce oświetla ten fizyczny świat, który jest iluzją. Ale Syriusz oświetla naszą duszę i duchowe ciała, co jest prawdą. Rozumiejąc to, zyskujemy poczucie wolności.

Pokój : Syriusz ma również bardzo spokojne wibracje, więc spędzanie czasu na łonie natury i medytacja to świetny sposób na wykorzystanie tej spokojnej energii i wykorzystanie jej do leczenia i przywracania umysłu, ciała i duszy.

Kreatywność:   to także bardzo kreatywny czas i doskonała okazja do wypróbowania nowego kreatywnego projektu lub podjęcia działań w kreatywnym projekcie, który chciałeś rozpocząć.

Energia Lwiej Bramy  może połączyć nas z kosmicznym niebem, galaktycznymi częstotliwościami, istotami z wyższych wymiarów i naszą własną intuicją.

Portal Lwiej Bramy sierpień 2021
Portal Lwiej Bramy sierpień 2021

Może również aktywować uzdrawianie serca, ekspansję duchowej mądrości i pomóc nam przebudzić się do naszego prawdziwego potencjału.

W okresie energii Lwiej Bramy  ustaw intencję, w jaki sposób chcesz wykorzystać tę energię, a następnie stwórz rytuał lub praktykę, która pozwoli ci ją okiełznać i pracować z nią.

W 2021 r. Portal  zbiega się z Księżycem w nowiu Lwa. 

Księżyce w nowiu są zawsze mocnym czasem na ustawienie intencji, ale jest to jeszcze większe, gdy Księżyc w nowiu wpada w wysoce kreatywny znak Lwa i jest obok Portalu Lwiej Bramy.

Pomyśl o tym, co chcesz stworzyć w swoim życiu, pozwól temu stworzeniu wyjść prosto z twojego serca, a następnie wyślij je w świat, aby mogło zamanifestować się w twojej rzeczywistości.

Podczas gdy Księżyc w nowiu Lwiej Bramy jest magicznym czasem na ustalanie intencji, jest to również czas łączenia się z Wyższą Jaźnią.

Pod wieloma względami wyjście poza ustawienie intencji i skupienie się na połączeniu i scaleniu z Wyższą Jaźnią może być znacznie potężniejsze.

Świadome łączenie się z Wyższym Ja pozwala ci dotrzeć do nowego miejsca Twojej  wolności i mocy. Zamiast żądać ,czepiać się rzeczy, czy wypowiadać  Wszechświatowi swoją listę życzeń, bądź  otwarty i akceptuj wszystko, co płynie na twojej drodze, i pozostań w stanie całkowitego zaufania, że ​​wszystko się rozwija dla twojego najwyższego dobra.

Twoje Wyższe Ja – Boskość w Tobie i wokół Ciebie, zawsze wie, co jest najlepsze dla Ciebie i drogi Twojej duszy.

Praca z tego stanu pozwala na pracę w harmonii z Wszechświatem i podróżą Twojej duszy. Pracując z tego miejsca, masz również tendencję do odkrywania, że ​​to, co manifestujesz, jest zawsze automatycznie dopasowane do dokładnie tego, czego potrzebujesz.

Podczas gdy  Księżyc w nowiu jest w znaku Lwa to czas wysokiej kreatywnej energii i czas mocy do łączenia się z energiami o wyższej częstotliwości, planeta Uran jest również bardzo aktywna.

Uran lubi wprowadzać element zaskoczenia, więc nie zawsze można przewidzieć, co się wydarzy. Jedyną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że Uran potrząsa rzeczami, aby nas obudzić.

To poprzez wstrząsanie naszą rzeczywistością możemy widzieć rzeczy w nowym świetle, postrzegać je z nowego punktu widzenia i doświadczać rozwoju.

Niepewność jest częścią życia i chociaż jest niewygodna, może być potężnym nauczycielem w nauce, jak odłączyć się, pozostać w chwili obecnej i otworzyć się na nasz pełny potencjał. Jak mówi przysłowie – 

"Gdy nic nie jest pewne, wszystko jest możliwe."

Wszystkiego dobrego 


1 komentarz:

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...