piątek, 3 września 2021

Nów Księżyca w Pannie -Energia wrzesień 2021

 

Nów Księżyca w Pannie

 Nów Księżyca w Pannie osiąga szczyt 7 września 2021 r.

Księżyce w nowiu zawsze reprezentują początek nowego cyklu księżycowego. To czas, w którym energia przyciąga do wewnątrz. Możemy wykorzystać ten wewnętrzny przepływ energii, aby wycofać się do wewnątrz, zastanowić się, ale także pomyśleć o tym, co chcemy wciągnąć do naszego życia.

Podczas wrześniowego nowiu możemy czuć się trochę rozchwytywani bardzo zalatani , ale jeśli pamiętamy, aby użyć tego przepływu wewnętrznej energii, możemy poczuć się bardziej ugruntowani i obecni pod otwarciem tego nowego cyklu księżycowego.

Poświęć chwilę, aby zamknąć oczy i wyobraź sobie świeżą energię księżycową napływającą do twojej istoty. Zobacz, jak podróżuje od głowy do stóp. Poczuj ten świeży prąd księżycowy, który poprowadzi cię w podróż do wewnątrz, abyś mógł poczuć, gdzie jesteś i dokąd chcesz się udać.

Pod księżycem w nowiu niebo jest ciemne, co symbolizuje dwie rzeczy. Symbolizuje nieświadomość tego, co ma nadejść i bycie nieugiętym  w okresie ciemności i niepewności. Ta ciemność symbolizuje również potrzebę wejścia do wnętrza i oderwania się od bodźca jasnego świata zewnętrznego.

Jednak ciemne nocne niebo jest również symbolem potencjału. To puste płótno, otwarta tablica, która tylko czeka na wypełnienie przez twoją inspirację. Kiedy noc jest ciemna, a niebo jest bezksiężycowe, mamy moc tworzenia i sadzenia naszych nasion intencji dla nadchodzącego cyklu.

Księżyc  w znaku Panny, pozostanie uziemiony i połączony z ziemią będzie naszym balsamem we wrześniowym nowiu.

Energia odczuwalna  będzie wszędzie dzięki temu Księżycowi w nowiu. Możemy poczuć zapał do  poszukiwania przygód, chęci wypróbowania nowych rzeczy i tworzenia produktywnych zmian w naszym życiu. Możemy czuć, że nadszedł czas, aby zrobić coś inaczej lub spróbować czegoś, czego zawsze chcieliśmy spróbować ale brakowało nam odwagi.

Wewnętrzne dziecko
Wewnętrzne dziecko

Wokół Księżyca w nowiu jest poczucie odnalezienia  przygody, ale jest też głębsza energia, która prowadzi nas do połączenia się z naszym wewnętrznym dzieckiem i do myślenia o naszych ranach pokoleniowych czasem sięgających przodków.

W tym  nowiu jest energia, która prowadzi nas do odkrywania nawyków, przekonań lub postaw, które zebraliśmy ze sobą z dzieciństwa, które już nam nie służą.

Istnieje energia, która prowadzi nas do leczenia ran przodków /pokoleń. Są to rany, które nie pochodzą z tego życia, ale są odziedziczone zarówno po naszej ziemskiej, jak i duchowej rodzinie. Te rany mogą być również powiązane z ziemią, na której zdecydowaliśmy się zamieszkać.

asteroida Nessus

Ta energia jest głęboka, a praca nie jest łatwa, ale wyzwala ją asteroida Nessus , która jest bardzo aktywna pod wpływem energii tego Księżyca w nowiuNessus jest asteroidą, to duża skała, która krąży wokół Słońca głównie między orbitami Marsa i Jowisza

Z zaangażowaniem Nessusa jesteśmy wezwani do przerwania cykli pokoleniowych, co może nie było naszym dziełem, ale mamy moc, by to zakończyć.Pod wpływem tej energii możemy również zostać wezwani do spojrzenia na rany z dzieciństwa i uświadomienia sobie, jak manifestują się one w naszej obecnej rzeczywistości.

Czy podoba nam się to, jak się prezentują, czy nadszedł czas, aby zerwać łańcuch i spróbować czegoś nowego?

Aby zidentyfikować wzorce z dzieciństwa i rany przodków, potrzeba dużo głębokiej świadomości. Ale jeśli czujesz się powołany do wykonania pracy, może się okazać, że Księżyc w nowiu stwarza pewną swobodę i pozwala, aby proces leczenia był nieco bardziej naturalny.

Jeśli przez jakiś czas pracowałeś nad tymi obszarami swojego życia, możesz wykorzystać  ten Księżyc jako potężny portal uzdrawiania i transcendencji dla ciebie.

Czasami samo uświadomienie sobie tych rzeczy może delikatnie otworzyć drogę do uzdrowienia. Jest mało prawdopodobne, że będziemy mieć wszystkie odpowiedzi, ale poprzez samo uświadomienie sobie, możemy już zacząć wprowadzać zmiany uzdrawiające.

Ogólnie rzecz biorąc, Księżyc w nowiu pod znakiem Panny wysyła mieszane fale energii, które mogą wywołać stare rany, ale także zainspirować nas do wypróbowania nowych rzeczy. Wygląda na to, że te dwie manifestacje znajdują się na przeciwległych końcach spektrum, dlatego też energia nowiu może nas ciągnąc i w górę i w dół.

Możemy czuć, że huśtamy się na huśtawce lub huśtamy się z boku na bok. Emocjonalnie możemy czuć się rozproszeni, a nawet przytłoczeni.

Ale pamiętaj o uziemiającej sile energii Panny, która utrzymuje ten Księżyc w nowiu. Panna to znak dziewicy, który w tym kontekście nie dotyczy doznań seksualnych, ale pełni i dopełnienia.

Reprezentuje świadomość, że zawsze jesteśmy pełni. Jesteśmy całym Wszechświatem manifestującym się w ludzkiej powłoce. Jesteśmy kompletni i nie potrzebujemy niczego poza sobą, aby dostroić się i połączyć z tym potężnym rezerwuarem energii Źródła, który żyje wewnątrz.

Energia Panny uczy nas, że jesteśmy Źródłem, jesteśmy Wszechświatem, jesteśmy Jednym z tym wszystkim, a kiedy możemy to rozpoznać, możemy dostroić się i połączyć z mocą, która się z tym wiąże.

Możemy odnaleźć swoją osobistą moc i wiedzieć, że żadna burza nie jest zbyt dzika, abyśmy mogli się przez nią przebyć.

Więc zatop swoje stopy w Ziemi. Pozwólcie sobie poczuć połączenie z energią Źródła wewnątrz i dookoła was. Pozwól temu połączeniu wyzwolić twoją wrodzoną moc. Wiedz, że jesteś połączony.

A potem z tego miejsca popłyń falami Panny w nowiu. Wykorzystaj je, aby wnieść do swojego życia świeżą energię, ale także przerwać wszelkie cykle pokoleniowe, które nie muszą już być aktywne w Twoim życiu.

To duże przedsięwzięcie, ale ta energia Księżyca w nowiu będzie twoim przewodnikiem, umożliwiając zrobienie małego kroku lub gigantycznego skoku. Żaden wysiłek nie pójdzie na marne. Każdy wysiłek będzie celebrowany przez ludzi, którzy byli przed wami i ludzi, którzy będą kontynuować wzniosłość  po opuszczeniu tego ziemskiego świata.


Jeśli potrzebujesz uzdrowienia linii przodków  ,połączyć się z nimi, bądź  ze swym wewnętrznym dzieckiem  zapraszam na sesje indywidualne oraz odczyt Twych Kronik Akaszy  

Szczęśliwego nowiu 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...