sobota, 18 września 2021

Pełnia Księżyca w Rybach - energia wrzesień 2021

 

Pełnia Księżyca w Rybach - energia wrzesień 2021

Pełnia Księżyca w Rybach zawita do nas 20-21  września to  najbardziej marzycielska energia tego roku. Gdy rzuca swój  czar, możemy czuć się wyjątkowo wrażliwi, bardziej kreatywni, a nawet wyjątkowo intuicyjni. 20 września Księżyc  "usiądzie" najbliżej Neptuna , wzmacniając wrażliwość emocjonalną, współczucie i zdolności psychiczne. To może ustąpić miejsca kolorowym, otwierającym oczy snom – i ekscytującej, twórczej energii z innego świata. Cel: pomóc ci w rzuceniu logiki na swój własny dopalacz który pomoże  dostrojeniu się do twojego wewnętrznego światła i skierowaniu go w satysfakcjonujące serca przedsięwzięcie.


Ryby wędrują między światami, zarówno w wymiarze fizycznym, jak i duchowym. Rządzą twoim nieświadomym umysłem i światem snów, które są naturalnie niewytłumaczalne. Archetyp zodiaku Ryb jest przedstawiony przez dwie ryby pływające w przeciwnych kierunkach, co reprezentuje jego nieskończoną dwoistość. Jedna ryba symbolizuje ewolucję duchową, ponieważ osiąga inny wymiar, podczas gdy druga reprezentuje ludzkie doświadczenie w wymiarze fizycznym. Dlatego  ta lunacja jest tutaj, aby obdarzyć cię nadzieją i wiarą.


 

W końcu władca Ryb Neptun rozwiązuje wszelkie granice, co oznacza, że ​​jest to dla ciebie okazja, aby sięgnąć do świętego źródła, ponieważ ostatecznie połączenie, które masz z boskością, jest zawsze obecne. 

Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się bliżej aspektom zachodzącym podczas tej pełni Księżyca. 

Rybami rządzi żywioł wody, a Księżyc uwielbia być w znakach wodnych. Znajduje się pod przypływami i odpływami fal, które pozwalają Księżycowi wyrazić swój pełny potencjał energetyczny.

Pełnia księżyca w Rybach pomoże ci połączyć się ze swoją duchową stroną.

W astrologii Księżyc reprezentuje nasze emocje. Rządzi naszym ciałem emocjonalnym i jest silnie związana z tym, jak się czujemy. Księżyc jest również powiązany z naszym poczuciem bezpieczeństwa i ochrony. Jak bezpiecznie i emocjonalnie czujemy się, gdy poruszamy się po świecie?

Księżyc jest również powiązany z kobiecą energią. Ta energia jest obecna we wszystkich żywych istotach, a podczas potężnej pełni Księżyca możemy napotkać problemy związane z naszym związkiem z kobiecością. 

Każda pełnia Księżyca wpływa na nas inaczej, w zależności od naszych indywidualnych energii kosmicznych i tego, co Księżyc ma wzbudzić w naszym życiu.

Jednak pełnia Księżyca jest ostatecznie czasem iluminacji i kulminacji. Reprezentują one szczyt cyklu Księżycowego i jak we wszystkich dobrych fabułach, kiedy osiągamy szczyt, czyli zwykle następuje punkt kulminacyjny rozdziału, przez który idziemy.

Pełnia Ryb jest powiązana z wydarzeniami, które rozgrywały się na początku września na Księżycu w nowiu Panny , ale są również powiązane z wydarzeniami, które pojawiły się w połowie marca pod Księżycem w nowiu Ryb .

Można powiedzieć, że Księżyc w nowiu Ryb w marcu był początkiem historii, która teraz osiągnęła swój szczyt. 

Czy jesteś w stanie stworzyć jakieś powiązania między tym, co działo się w Twoim życiu w marcu i teraz?

Cokolwiek się pojawi, prawdopodobnie jesteś teraz na jego końcu i być może jesteś w stanie naprawdę poczuć i połączyć się z tym kulminacyjnym momentem.

Pełnia księżyca to także czas energetycznego uwolnienia, więc jeśli jest coś, co chcesz uwolnić ze swojego życia, jest to idealny moment w miesiącu, aby ustalić pewne intencje.

Pomyśl o tym, czego już nie chcesz się trzymać. Prześlij temu miłość i wdzięczność, a następnie w jasnym świetle Księżyca w pełni wydychaj to wszystko.

Kiedy Neptun jest aktywny, może również wytworzyć trochę mglistej energii. Możemy czuć się, jakbyśmy brnęli przez gęsty las, nie mogąc zobaczyć, co jest przed nami. Może być trudniej podejmować decyzje .

Neptun może również wywoływać nasze emocje, pozwalając nam zobaczyć, co bulgocze pod powierzchnią. Pod jego obecnością możemy nie być w stanie przeanalizować tego, co czujemy, zamiast tego możemy po prostu  przepływać między jedną przestrzenią uczuć a drugą.

Pod wodnistą pełnią księżyca, taką jak ta, najlepiej jest poruszać się po niej z "sercem na rękawie". Próba zrozumienia rzeczy za pomocą naszego racjonalnego umysłu może tylko zwiększyć zamieszanie. Ale jeśli pozwolimy naszym procesom myślowym odejść na chwilę, a zamiast tego wślizgniemy się w miejsce odczuwania, możemy po prostu intuicyjnie wyczuć odpowiedzi, których szukamy.

Intuicja jest często opisywana jako uczucie wiedzy. Często nie masz żadnego konkretnego dowodu ani powodu, by czuć się tak, jak się czujesz, to tylko silne poczucie wiedzy.

Pod wieloma względami to miejsce jest miejscem, do którego wzywa nas wrześniowa pełnia księżyca. Wzywa nas do wyjścia z naszego racjonalnego umysłu i do naszej przestrzeni uczuć. Wzywa nas do odłączenia się od poszukiwania dowodów, a zamiast tego pozwólmy  sobie połączyć się z naszymi uczuciami.

W rzeczywistości, kiedy to czytasz, wypróbujmy szybkie ćwiczenie, które pomoże ci ucieleśnić tę przestrzeń. 

Połóż rękę na sercu i zamknij oczy. 

W tym momencie zadaj sobie pytanie: 

Jakie są trzy słowa, aby opisać, jak się teraz czujesz?

Po zadaniu sobie tego pytania przerwij. 

Nie próbuj odpowiadać umysłem, zamiast tego wejdź  do swojego serca i odpowiedz z miejsca z  czystego uczucia.

Możesz być  zaskoczony, jakie odpowiedzi pojawiają się w twojej świadomości. Czasami, gdy wykonujemy to ćwiczenie, jesteśmy w stanie przenieść się z osądu do głębszej i bardziej połączonej przestrzeni. 

Czasami nie jesteśmy nawet świadomi tego, jak naprawdę się czujemy, dopóki nie pozwolimy na ten rodzaj świadomości.

Ta niewielka praktyka może natychmiast połączyć cię z twoim ciałem emocjonalnym, a nawet pomóc ci zrozumieć siebie na głębszym poziomie.

Nasze emocje nie zawsze są naszą prawdą, ale zawsze są ważne i mogą być wskazówkami dotyczącymi tego, co możemy potrzebować zbadać, czemu mamy się  przyjrzeć  lub w co mamy się zagłębić.

Emocje mogą być mylące, więc najlepiej ich nie nazywać ani nie osądzać. Zamiast tego pozwól im ulecieć . 

Wyobraź ich sobie jako morze , przychodzących i odchodzących  przypływów i odpływów. 

Czasami nasze emocje po prostu chcą być słyszane i widziane. Czasami, kiedy pozwolimy im się podnosić , mogą wtedy wdzięcznie odejść .

Jak już wiemy  Księżyc jest blisko Neptuna a on sam  jest również silnie związany z wodą i oceanami. W tym czasie spędzaj  czas nad morzem ponieważ może być wysoce terapeutyczne, podobnie jak zażywanie  ciepłej kąpieli ,warto pamiętać o  dodatkowym nawodnieniu .

Programowanie wody pitnej za pomocą kryształów, intencji i modlitwy to również świetny sposób na wykorzystanie tej energii. 

Pełnia Ryb wraz z energiami Neptuna stanowi fantastyczną kombinację dla wszystkich artystycznych przedsięwzięć. Jeśli pracujesz w dziedzinie twórczej lub masz kreatywny projekt, który chcesz oderwać od ziemi, ta energia pełni Księżyca jest po prostu boska i obciążona wsparciem.

Chociaż cała ta wodnista energia jest dobra do łączenia się z twoją intuicją i wspierania kreatywnych snów, istnieje szansa, że ​​może również przytłaczać i popchnąć nas w miejsce emocjonalnej niestabilności.

Może to również objawiać się poczuciem potrzeby ucieczki od rzeczywistości lub ucieczki od presji naszego życia. Podczas gdy niektóre formy eskapizmu mogą być zdrowe, istnieją inne formy, które mogą nam zaszkodzić.

To jest po prostu coś, o czym należy pamiętać pod wpływem energii Księżyca w pełni Ryb. Jeśli czujesz potrzebę ucieczki, spróbuj zapewnić sobie zdrowe ujścia, takie jak medytacja, prowadzenie dziennika, czas na  dobrą książkę, a nawet zanurzenie się w filmie.

Niestety w tym życiu możemy uciec tylko na tak długo, zanim rzeczywistość ponownie zapuka do naszych drzwi. Wiedz, że masz siłę, by poradzić sobie z tym, co puka do twoich drzwi. Wiedz, że jeśli szukasz, znajdziesz wsparcie, którego potrzebujesz, aby przejść przez wszystko, co ciąży ci na sercu.

Pełnia Księżyca to zawsze dobry czas, aby położyć kres niezdrowym nawykom lub wyborom dotyczącym stylu życia, więc wykorzystaj tę energię na swoją korzyść. Zaufaj swojej intuicji i użyj szóstego zmysłu, aby pokonać wszelkie trudne przeszkody, które się pojawiają.

Ogólnie rzecz biorąc, wrześniowy Księżyc w pełni Ryb to senny, kreatywny i intuicyjny czas. Chociaż możemy czuć się wyjątkowo wrażliwi, połączenie z subtelniejszymi częstotliwościami otaczającego nas świata jest piękne. Istnieje również piękno w łączeniu się z przypływami i odpływami naszego ciała emocjonalnego.

Chociaż każda emocja, którą odczuwamy, może nie być naszą najwyższą prawdą, częścią naszego ludzkiego doświadczenia jest pozwolenie sobie na odczuwanie, pozwolenie sobie na doświadczanie emocjonalnej tęczy.

To dzięki tej tęczy stajemy się bardziej współczujący, bardziej otwarci, bardziej świadomi i bardziej mili. To dzięki naszym emocjom możemy zacząć rozumieć na głębszym poziomie, co nas kieruje i skąd mogą pochodzić nasze intencje.

Pozwól sobie na eksplorację swoich emocjonalnych rytmów pod tą pełnią Księżyca. Obejmij to, co płynie bez osądu, pozwól mu poruszać się przez ciebie jak fala i zaufaj intuicyjnym instynktom i szeptom, które pozostają w tyle, tak jak ty.


Szczęśliwej pełni - wasze Lśnienie Duszy 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...